Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

elana
19. kvě 2009

Akty, to já taky...pustím se do něčeho a koukám, ono je čtvrt na pět 😝

Ale z práce nekoníkuju.

siki26
19. kvě 2009

Tak to mě to spíš neutíká než utíká. Pořád koukám a pořád nic...

siki26
19. kvě 2009

Tak já se pomalu balím a upaluju domů. Mějte se zatím krásně, papa

elana
19. kvě 2009

Siki, ahoj🙂

sonka.77
19. kvě 2009

Ahojky, teda tady se dneska hovořilo! 🙂 Jdu dočíst a kdo jste tu, honem sém. 🙂

sonka.77
19. kvě 2009

Siki, přidávám se k holkám, taky mám za sebou víceméně nebolestivou laparku. Bolel mě plyn v hrudníku, ale břicho skoro vůbec. Byla to pohoda. Bála jsem se dopředu mnohem víc než než bylo potřeba. 😀

elana
19. kvě 2009

Á, Soník🙂......jen dočítej, vedly jsme vskutku hodnotnou diskuzi🙂

sonka.77
19. kvě 2009

No už mám dočteno 😀 😀 😀 Tak já se nebála znásilnění, ale že mi intubací poruší hlasivky. 😀 😀 😀

elana
19. kvě 2009

No vida, slušná statistika😀

Tak dvě se bály znásilnění, jedna toho, že neudrží svěrače a další že jí poruší hlasivky😀

Hmm, hlavně že jsme to všechny přežily bez ztráty kytičky (a některé panenství 😝 😝 😝 )

sonka.77
19. kvě 2009

Jak tak koukám, tak si asi začnu vést statistiku "Čeho se bojíte před narkózou?" Myslím, že by to bylo fakt zajímavý. 😀

Dneska jsem byla s kámoškou v nové indické restauraci. Zkusila jsem jedno jídlo a bylo to vynikající. Mňam. Jen teda nechci nic zakřiknout a začnu je chválit až pokud se dožiju zítřka. 😀

elana
19. kvě 2009

no, na to, jak malý vzorek tu jsme, tak by taková statistika určitě stála za to🙂

Mě tam taky chutná, ale radši mám teda italskou a řeckou kuchyni a nově jsem objevila španělskou. V indický si dávám tofu🙂

sonka.77
19. kvě 2009

Já byla poprvé, a asi kdybych si měla vybrat, tak taky radši italskou nebo řeckou, ale možná proto, že jsem na ní zvyklá. Ale ta indická je rozhodně zajímavá. Tofu tam teda neměli. Nebo jsem si aspoň nevšimla.

Nejhorší je anglická kuchyně, byla jsem tam týden a jedla jen kupované toasty, protože v restauracích se to nedalo jíst. 😒

elana
19. kvě 2009

To jsem slyšela, o té anglické, že oni míchají a kombinujou nekombinovatelné a je to hnus. Hranolky zakápnou octem a tak..to bych tam vyhladověla.

elana
19. kvě 2009

Soni loučím se, už tu trčím co jsem přišla z práce 🙄

Ahoj zítra 😵

sonka.77
19. kvě 2009

Jo jo, přesně tak, kuře se sladkou omáčkou a dorty jako když vaří pejsek s kočičkou. Fůj.

Eli, co jsi za znamení? Já beran.

aktaka
19. kvě 2009

ahoj Soni, jestli tu ještě jsi

já jsem musela urychleně vypadnout z práce, tak jsem nezvládla ani zahalekat na rozloučenou 🙂

áá, tady se vařím to nic pro mě, páč mám hlad. já vůbec poslední dobou vždycky od ovu mám pořád hlad. dřív jsem to měla jen před ms. je to děs, za chvíli neprojdu dveřmi 😠
jinak já ráda italskou, řeckou a mexickou, mnam. nemůžu žádné číny apod. to není nic pro mě

siki26
20. kvě 2009

Ahoj, hoky, pokud tu některá jste 🙂

Koukám, že jste probíraly mé oblíbené téma - jídlo 😉 Já bych jedla pořád a cokoliv. Sice mi každý říká, že neví, kam to strkám a že jsem nějaká přepadlá, ale jen já vím, kolik se toho do mě vejde. Hlavně večer u televize, to bych vybrakovala celou ledničku 😎

Tak to já čínu můžu, dost si dávám kuře na česneku a klidně i dva dny po sobě. To mi nedělá problém...

aktaka
20. kvě 2009

ahoj Siki

jo, jídlo večer u tv, to je děs. taky bych snědla cokoli. akorát já bych za chvíli byla jak soudek. projdu kolem housky a mám kilo navrch 😅 🙄

siki26
20. kvě 2009

Ahoj akty!
tak to jsme na tom stejně, protože já ty kila vidím, jen ostatní kolem mě ne 🙂 Ale nějaké to kilo mě netrápí, takže co se týče jídla, tak si dopřávám. jen mě mrzí, že se musím omezovat v čokoládě, protože po ní se hned osypu a to je děs 😠

aktaka
20. kvě 2009

no tak to já bych asi umřela, kdybych nemohla jíst čokoládu! i když, možná to je důvod, proč jsem občas jak chodící reklama na beďary 😀 😀

siki26
20. kvě 2009

to mi povídej, proto se jí snažím s velkým úsílím vyhývat, ale někdy to prostě nejde ☹

A jak se cítíš po IUI? nějaké změny?

aktaka
20. kvě 2009

já se nevyhýbám, já jak můžu, tak se jí nacpu 😀

cítím se úplně normálně. akorát dnes ráno se mi udělalo fest blbě od žaludku, pak to nějak ustalo. ale od tédoby ho mám tak jako na vodě. ale vzhledem k tomu, že jsem teprve 4dpo, tak těžko to přikládat nějakému otěhu, bohužel ☹

siki26
20. kvě 2009

No co ty víš...budu držet palečky, aby to vyšlo 😉 Ani nevím, proč jsi byla na IUI? manža má spermijky v poho?

aktaka
20. kvě 2009

jj, manžel má spermie v poho. my máme vlastně všechno v poho, co nám zatím dělali, prostě se neví, proč to nejde 😒 tak doufám, že to bude nějaký imunologický problém ,že by se to tím iui překonalo a budu se v únoru potit na porodním sále 😀

siki26
20. kvě 2009

Tak to jo, to určitě vyjde, dřív nebo později tě ten porodní sál určitě čeká😉

aktaka
20. kvě 2009

no uvidíme, stejně nezbývá než věřit 🙂

siki26
20. kvě 2009

to je pravda. Kolik vůbec stojí IUI? A to se asi nepočítá jako 1.pokus schválený pojišťovnou viď?

aktaka
20. kvě 2009

Siki, to nestojí vůbec nic 🙂 máš jich 6 do roka plně hrazených pojišťovnou a nijak to nesouvisí s ivf. já jsem platila akorát 60Kč za dvě položky na receptu.

siki26
20. kvě 2009

Tak to se máte, my jsme v tom za cca 25.000,- a jelikož jsem první pokus absolvovala v Brně, tak jsme se s naftou vyšplhali až na 40.000,- 😠 Je to děs, jak ty peníze lítají.

aktaka
20. kvě 2009

tjo, no t o je síla!
a proč jste na první jezdili do brna?