Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

baraf
18. led 2010

Akty-to si piš,že se povedlo...... jen doufám,že v noci trošku přituhne,aby ještě trošku zpevnilo 😝

El- mě by dvojčátka zas tolik nevadila 😉

siki26
18. led 2010

Baruš, tak držím pěsti 😉 Teď budu celá napjatá až budeš testovat 😅

Akty, ani bych se nedivila, kdybych přenášela. Přijde mi, že se mě drží jak klíšťata 🙂 Ale to je jen dobře, já už vše připraveno mám, takže jsem v klidu.

Myslím, že teď už to bude všechno jen tát, včera říkali, že sněžit by mělo až do soboty, ale dneska tu nespadla ani jedna sněhová vločka, tak nevím...

baraf
18. led 2010

Siki-i já budu napjatá 😅 a díky 🙂
a je fajn,že se broučkové držej.je jim u tebe fajn

katrin32
18. led 2010

😀 Ahoj holky, zdravím z Františkových lázních. Je to tu zatím moc fajn, tak doufám, že pak rovnou poletím do Iscare 😀

elana
18. led 2010

Kat, koukám že se dobře stíháme, máme na sebe štěstí v diskuzích🙂 nojo, když máme společný lázně a Iscare, tak proč ne, žejo🙂

Baruš a manža by dvojčátka bral?😀 k tomu vašemu čertisku. No, kdyby to byly dvě holčičky, tak klidně, ne?🙂

katrin32
18. led 2010

elena, jasně, tak doufám, že pak bude společný výsledek 😀

baraf
18. led 2010

Kat-tak si to užij a pak už šup do Iscare 😉

El-no co by nadělal 😀

elana
18. led 2010

kat, jo, to je fakt😀

Baruš, to máš pravdu🙂, vrátit do Iscaru to asi nepůjdete😀

baraf
18. led 2010

El-myslíš,jako reklamaci? 😀

siki26
18. led 2010

Baruš, mít doma tři rošťáky 😀 Já bych to taky brala...Jen kdyby to nebylo tak složitý, jako přes IVF atd...

Katrin, tak užívej lázní ať jsi na prcka/prcky připravená. Musím říct, že teď je to už docela záhul 😅

elana
18. led 2010

Baruš, jo, tak nějak😀

baraf
18. led 2010

Siki-jo,jo moje řeč.... dneska tam byla paní,co chtěla všechny 3 embryjka....tak jí to rozmlouvali

El-nemám na ně paragon 😀

elana
18. led 2010

Baruš, tak to je velká chyba😀

Ale vlastně ne...jen ať jsou a klidně dvě, hlavně když to bude ok.

Jak se cítíš? Transfer proběhl v pořádku?

baraf
18. led 2010

El-to se ví, stejně bych je nešla vrátit, takový nervy mě to stojí.... cítím se dobře,jen ¨se mi Anuška víc "porejpala" v čípku,takže trošku jsem špiníla,ale už je to snad O.K

elana
18. led 2010

Tak to je fajn. Odpočívej a ono se to usadí.

baraf
18. led 2010

odpočívám, manža má dovču,takže se stará o Lukyho. a ten je samo nadšenej 🙂

elana
18. led 2010

No to si myslím. Jó, tatínek😀

baraf
18. led 2010

tak tak. minule po něm chtěl,aby ho uložil... šla jsem já,pže manža něco dělal, no ten se tvářil 😠 a pak si pro něj tatínek přišel do koupelny a vzal si ho,že ho teda uloží-přála bych Ti vidět ten vitěznej výraz v jeho očích,pacholek 😀

elana
18. led 2010

Věřím tomu 😅 když maminka pořád jen zakazuje, nutí do jídla, do převlíkání, do čurání...kdežto s taťkou je švanda a navíc je míň okoukaný🙂

baraf
18. led 2010

tak tak. minulý čtvrtek jsem na něho ráno hartusila, když už se oblíkal půl hodiny do školky, a on mi povídá: "já tě začaruju do klobouku a vytáhnu tě,abys nebyla tak protivná 😀 " musela jsem odejít, bo jsem se málem potrhala smíchy.... a taťka taky

elana
18. led 2010

😀😀 Baruš je náš králík 😅

baraf
18. led 2010

já ti dám králíka 😀 😀 😝

elana
18. led 2010

Teda ten má hlody😀 (myslím Luky, ne králík 😅 )

baraf
18. led 2010

to má, učitelky jsou z něj úplně hotový.... jedna říkala,že mu domluví místo mluvčího vlády 😀

baraf
18. led 2010

a u babičky prej dneska říkal,že brzo budem mít miminko-přitom nikdo nic neví, ani on

elana
18. led 2010

No, myslím že bysme se možná dozvěděli leckdy něco trefnějšího, než od těch páprdů tam😀

baraf
18. led 2010

to mi povídej..... před Akty kupodivu nic nevypustil, až jsem se divila.....

tuhle si s taťkou vysvětlovali, že se nesmí pít pivo, když se řídí auto-neváhal a odpověděl,že ho teda dá někomu podržet 😀

elana
18. led 2010

No super😀 za chvíli ho napadne, ať mu do toho dáš brčko a může si srkat🙂

baraf
18. led 2010

teď přišel manža z koupelny... Luky na něj zkouší svoje triky a on to nějak nemůže vydejchat 😀 a to je teprv pondělí, co bude dělat třeba v pátek 😝

elana
18. led 2010

😀 jen ať to vidí🙂 že být v pohotovosti pro Lukyho rozum sedm dní v týdnu je záhul🙂