• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Iscare Praha. Máte zkušenost?

14. října 2017 
Siki-jo,jo stačí to,taky nám to tenkrát v porodce říkali.... nestresuj se...
termín ms mám 30.ledna-to je v sobotu :wink: a to chci testovat
20. led 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem si myslela, že se má přijet do hodiny.... i když ono stejně teď porodů, které začnou prasknutím vody, je daleko méně než co se rozjedou rovnou kontrakce, ne?

tak Baruš drží hezky až do soboty, ať má pořádnou dálnici a nemusí luštit stíny :slight_smile:
20. led 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale až příští sobotu :wink:
20. led 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já testovala 7 dní po transferu :sweat_smile:
20. led 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to zkusím vydržet :wink:
20. led 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barus,to je jasne,ze az pristi. Ted bys tam prave mela jen ten stinek :slight_smile:
20. led 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se konečně dokopala a dala si do alba fotečky z utz z minulého týdne :grinning:

Barů jsem zvědavá dokdy vydržíš :grinning:
20. led 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
jak se dnes máte?
mě chytla ráno ukrutná křeč do lýtka, ještě teď mě bolí :frowning2:

dnes máme třídní sraz ze střední, tak jdu štachat šatních, musím najít něco pěkného, měli jsme tam samé modelky, tak ať nevypadám jak chudá příbuzná s pupkem :sweat_smile:

Madli, krásní prckové, celá maminka :dizzy_face: jo a změň si v pase, že nečekáš miminko, ale dvojčátka :wink:
21. led 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Madli-hezký fotečky :wink: a zatím jsem rozhodnutá,že vydržím :grinning:

Akty-tak ať se sraz vydaří...
21. led 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám, že neumím psát štachat šatních = štrachat šatník :slight_smile:

Baruš a jak je? nějaké pocity? :slight_smile:
21. led 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akt-neboj, já tomu šatníku rozumněla :grinning: Těhu tě omlouvá :slight_smile: jinak mě bolí břicho jak před ms.... klasika. tak uvidíme :wink:
teď jsme byli s manžou na procházce se trošku vyvětrat.
21. led 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
bolení na ms je dobrý :slight_smile:
já jsem taky byla venku, jen tak půl hoďky, akorát jsem došla nakoupit, a tedy nic moc, byla mi celkem kosa :rolling_eyes:
21. led 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
my teda byli asi hoďku a půl, zmrlý jsem měla akorát tváře....
21. led 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem dneska zmrzlina, jsem nevyspalá, tak to je mi pak vždycky druhý den zima
jsem se v půl čtvrté vzbudila a hodinu čučela do stropu. vlastně ještě jsem pozorovala slečnu, jak mi vytváří boule na břiše :slight_smile:
21. led 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
A bude hůř..... ale to vydržíš, no ne? když dělá alotrie v bříšku, bude pak hodný miminko :grinning:
21. led 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně, že vydržím, to bych se do toho jinak nepouštěla :slight_smile:
to jsi mě ale moc nepotěšila, ona totiž právě normálně není moc akční :sweat_smile: já jí za celý den necítím se hnout, lenocha :slight_smile: vždycky akorát ráno a večer
21. led 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
třeba budeš mít výjimku potvrzující pravidlo,jako já :wink: Luky byl línej a pohodovej v bříšku a pak taky. byl fakt hodný miminko.....
21. led 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kéž by, je to mé vroucné přání :slight_smile: ale třeba se holčička ještě rozdivočí
21. led 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
však uvidíš.... třeba se rozdivočí až se narodí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. led 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akty změnu jsem dle rozkazu provedla!!!!!!!!!! :grinning:

Barů a chceš vydržet až do testu v caru??????
21. led 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a je to slušně řečeno v hajzlu.... (doma jsem našla i jiný výraz)... začala jsem špinit :frowning2: :unamused:
21. led 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baruš, takže až do příští soboty jo? Klobouk dolů :wink:

Madli, krásná miminka :dizzy_face: Počkej později, to už ti je ani celá nezaberou, jak porostou.

Tak u mě se holčička mrská celý den a chlapeček je lenoch (asi po tatínkovi :wink: ) Jen teď zase pozoruju, že mi víc tvrdne břicho když ležím než když jsem na nohách. Nemělo by to být opačně...?
21. led 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baruš, ale to je spíš dobré znamení. Špinění dlouho před MS (tu máš mít až tu další sobotu, že?) může znamenat zahnizďování. Hoď se do klidu a vyčkej. :slight_smile: :wink:
21. led 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soni-jo,jo až př.sobotu. jo,jo, snažím se být v klidu. jen mě to trošku rozhodilo :angry:
21. led 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Madli, krásné fotečky! :slight_smile:

Siki a bude hůř. :slight_smile: No ale zbývá ti už jen šest týdnů a to už uplyne jak voda. Možná to bude i méně. :slight_smile: Mysli na to jak dlouho jsi o mimísky bojovala. :slight_smile:
21. led 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Báruš a jak stará embryjka ti dali? Já bych to fakt viděla spíš pozitivně, z čeho jiného bys teď špinila než ze zahnizďování, časově to odpovídá. :slight_smile:
21. led 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda taky myslela, že jak praskne plodovka, tak šup do porodky, tak to je fajn, že to má čas. :slight_smile:

Ty Flexi passy totiž platí taky ve zdravotnických zařízeních, kdybych chtěla operaci očí nebo plastiku, tak by to platilo. Nevím proč ne zrovna IVF, když v seznamu jsou, že je v Iscare berou. No ještě to budu zjišťovat přímo na místě.
21. led 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soni-ty jo,to já nevim :angry: 4denní asi... já vím, jsem pako,ale mě hlavně zajímalo,jestli jsou kvalitní...
21. led 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barus,kliid. Vzpomen na me,ja taky tak brzy po transferu zaspinila a jak to dopadlo. To je tutovka,ze je to dobre znameni :wink:
21. led 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akty-já vím, že jsi špinila.... však uvidíme. jaký byl srazík?
22. led 2010 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek