Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

baraf
2. únor 2010

jo,jo už se těším..... a v létě k moři snad taky pojedem. letos bych asi chtěla autem do chorvatska nebo itálie...

aktaka
3. únor 2010

ahoj holky,zdravim vas z cekarny,uzivam si ogtt. snad to i preziju 🙂 jinak gratuluji Siki k prckum,at ji delaji jen radost a hlavne jsou oba zdravi! ... S Madli snad bude vsechno v poradku a je to polezeoi jen formalita. ... Jeste jsem chtela na neco reagovat,ale uz si nepamatuju sakra. ... Barus snad uz bude Lukymu jen lepe

baraf
3. únor 2010

Akty- no tak si to užij 😉 já to taky přežila

sonka.77
3. únor 2010

Akti, tak co, přežilas? 😀

Báro, tak to sis teda dala, to musela být fuška to uklidit. 🙄

Holky, doufám, že se naše dvě holky, nemocničandy mají dobře a snad nám je taky brzy pustí domů. 🙂

Holky nás žádná dovča hned tak nečeká, jela bych na hory hnedka, ale není kdy. U mě je zima v práci dost zabitá. 😖

Akti, co malá/ý? Už se pořádně mrská? 🙂

A co ten další sraz? Naplánujeme něco? 🙂

elana
3. únor 2010

Ahojky🙂

Soni, Ty té Akty nedáš pokoj, viď, s tím chlapečkem😀😀 prej malá/ý 😝 Dyť maj tu růžovou autosedačku 😅

Baruš, takže letos o letecké neuvažujete? My právě jo...ale uvidíme, měly se podražit dost letenky, tak nevím. No, to je daleko. My stejně lovíme last minuty.

sonka.77
3. únor 2010

Ahoj! 🙂

No nedám, bude to prostě kluk a basta, jinak to nevidím. 😀 Pro uklidnění Akty ale prozradím, že se v pohlaví miminek většinou pletu. 😀 😀 😀

Eli a kam, máte už vybraný aspoň směr?

elana
3. únor 2010

Já se sice v pohlaví miminek většinou nepletu, ale sem tam jo a to se mi stalo. Doufááám😀 (teda hlavně Akty doufá 😝 a pan Akťák...musel by jít měnit sedačku 🤐 ).

No, já bych ráda na Mallorku nebo nějaký jiný španělský ostrovy. Byli jsme předloni na Krétě, tak řecká kuchyně pohádka, ale slyšela jsem, že španělská je snad ještě lepší. My ještě navíc potřebujem, aby se tam dalo půjčit auto a jezdit, protože u moře vydržíme max. den, ale to myslím tady celkem je všude.

danda78
3. únor 2010

ahoj holky, taky zdravím...
siki moc gratuluju k dvojčátkám, hlavně že jste všichni 3 v pořádku a snad vás brzo pustí domů....
baruš je mi líto že luky je stále ještě nemocný, ale snad to brzo vyleží a bude to dobré..
já mám už 3.den taky nějakou střevní chřipku, ale musím fungovat, takže piju černý čaj, jím jen černé rohlíky a černé uhlí... a už se to začíná lepšit... nevím co to v tom vzduchu lítá, o víkendu to měl přítel a já to chytla hned po něm....
ele tak už dovča jo?? taky bych někam vyrazila, ale já raději než za sněhem, kterého teď tady máme všude dost, tak za teplem... uvidíme jak nám dopadne IVF, kdyby ne, tak ráda někam pojedu...
a co ty sonko co nového??
akty, tě stále zlobí s tím chlapečkem co?? já myslím že už to je snad holka na 100%.
tak zase pádím,mějte se a brzo ahoj D.

baraf
3. únor 2010

El- letos asi letadlem ne, ani ne kvůli ceně, ale zas je to jiný.... Luky teda prostestuje, ale zas nemůže mít všechno co chce, že. a taky zásadně last minute...

Soni-už je uklizeno, tak je to dobrý 😀 ale fuška to byla. a nezlob Akty... i když já si z ní taky utahuju 😝

a se srazíkem souhlasím. pokud nebude v týdnu od 20.února...

elana
3. únor 2010

Baruš, pro Lukyho byla ta cesta možná největší dobrodrůžo z celý dovči, ne? ..pro mě teda taky 😔 😕 bojim bojim🙂

Kočky sraz si užijte...já si počkám až na letní, ale Vám ho budu závidět a kdyby náhodou tentokrát některá vzala foťák a během kafíčkování si na něj dokonce vzpomněla 😉 tak budu ráda, když se se mnou podělíte o obrázky 😵

baraf
3. únor 2010

hi,hi, jsem nás zapomněla vlastně s Akty vyfotit, když jsme srazíkovaly...

Lukymu se líbilo i u moře a moc.... vůbec se mu nechtělo domů. hned se ptal, jestli zítra zas poletíme k moři 😀

sonka.77
3. únor 2010

Já na Mallorce ještě nikdy nebyla, my furt Egypt, je tam krásně, ale už se to okoukalo. 🙂 Já se teda vydržím válet celý týden, s tím nemám problém. 😀

Dandi, tak vidíš, to je dobře že je to IVF odložený, když jsi nemocná. Mělo to tak být. 🙂

Báro, když mě to nedá, já jí prostě musím škádlit. 🙂

elana
3. únor 2010

Baru, to bylo jen nesmělý pošťouchnutí 😉 😅

Jé, prej zítra😀 No, to jste měli letět, ne?😀

sonka.77
3. únor 2010

Tak už druhý sraz a zase bez fotek. Teda na co my holky myslíme??? 😀

Tak jsem v létě pozvaná na VELKOU svatbu, ale fakt velkou, už se těším. 🙂

sonka.77
3. únor 2010

No je fakt, že ten srazík jsme chystali tak na rychlo kvůli Siki a teď už můžeme počkat až bude trochu teplo. To je fakt. 🙂

elana
3. únor 2010

Soni, kolik lidí asi bude na svatbě? A kde se bude ta sláva konat?

My se válet nevydržíme, zkusili jsme to jeden den a pak už jsme prostě museli pryč. Na tohle je ta Kréta fajn, že je tam spousta co vidět. Celý dny jsme někde lítali, pak jsme skočili do moře, pak do bazénu a příjemně unaveni jsme se zhroutili k večeři 😵

baraf
3. únor 2010

Soni-hlavně,když už má tu růžovou autosedačku,co?

jinak my chtěli Mallorcu vloni, ale pak tam byly nějaký medůzy nebo co, tak jsme letěli na Rhodos. Řecká kuchyně je super a ta španělská by mohla být taky dobrá.auto jsme si taky půjčovali a bylo to bezva

Dandi, tak ať je brzo líp!

elana
3. únor 2010

Baru a bylo tam velký horko? My právě ještě moc dobře vedra nesnášíme, navíc i na to cestování je to naprd, tak jsme tam byli přelom květen/červen a bylo to úplně akorát. Letos to plánujem zas tak.

Dandi, brzo se uzdrav.

baraf
3. únor 2010

no my se teď válet musíme.... i když Lukymu se líbily i výlety po zříceninách, ale koupání je koupání -Luky je kachna-po kom asi?

El-no já bych snad i letěla,ale manža nekrade 😀

sonka.77
3. únor 2010

Já byla v Řecku i Španělsku a pro mě je jednoznačně lepší řecká kuchyně. Miluju totiž k smrti olivy. 🙂

Jo jo, ta růžová sedačka mě prostě dráždí. 😀

No nevím přesně, ale asi tak 150-200 a bude to na zámku Jemniště. Připravují to už od loňského srpna. 🙂

baraf
3. únor 2010

El-my byli koncem srpna a zas takový vedro tam nebylo... ani na tý Krétě, protože tam pořád pofukovalo. asi jak je to ostrov.....

elana
3. únor 2010

Baru, že nekrade?😀 já myslela, že je to nějaký raubíř 😝 a že běžně lítáte 8x do roka někam😀😀

No jasný, s dítětem už je to potom o něčem jiným. Když jsem byla malá, taky jsem se ráda plácala u vody. Ale přešlo mě to už dávno, vůbec to nemůžu dát 🤐

baraf
3. únor 2010

Soni-tak to si užiješ. my jsme měli svatbu taky docela velkou.... na obědě příbuznejch asi 4O a po obědě mejdan pro zbytek a to bylo tak 100 lidí... užili jsme si to moc.... a olivožrout jsem taky. manža mi je teĎ vozí ze služebky z Chorvatska

sonka.77
3. únor 2010

Tak vedro to je moje, takový Egypt v červenci, to byla nej nej dovča. Fakt. 🙂

V Řecku jsem byla v září, ale na pevnině a hlavně jsme poznávali a vedro bylo příšerný, v autobuse jsme se málem upekli. 🙂 Ale u moře a bazénu to je jiná. 🙂

baraf
3. únor 2010

no on lítá, my ne 😀

baraf
3. únor 2010

tak já taky vedro nemusím....ale ty ostrovy se fakt daly...

sonka.77
3. únor 2010

No moc se těším, půlka hostů bude z ciziny, takže se bude spíkovat v angličtině. 🙂 Bude to mezinárodní svatba. 🙂 Už abych začala chystat, co si vezmu na sebe, abych reprezentovala a jsem fakt moc zvědavá na šaty nevěsty, doufám, že bude mít nějaké super krásné. 🙂

elana
3. únor 2010

Tyjo, jste se rozjely, nestíhám reagovat🙂

Soni a) svatba bude teda fakt mega! To se vdává princezna?🙂 bane, bude to krásný.
b) dík za zhodnocení kuchyní, já jsem taky olivožrout, dokonce mě přestaly iritovat i ty pecky v tom (páč doma jsem sice olivožrout, ale prase, na běžný mlsání, natož vaření mi nevadí takový ty laciný vypeckovaný s paprikovou pastou uvnitř)

Baru a) to je fakt, manža je světoběžník, tomu lítání vzácný neni. Tak bude Luky po něm, no😀
b) svatbu jsme měli asi stjenou jak Vy.

elana
3. únor 2010

Soni, o šatech ještě nepřemýšlej...za dva měsíce to budeš zas měnit, ještě vyčkej 😉

sonka.77
3. únor 2010

Báro, 100 lidí už je taky pořádná svatba a to jste tak rozvětvené rodiny a nebo bylo hodně přátel?