• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Iscare Praha. Máte zkušenost?

22. září 2017 
Baruš a copak máš dobrého?
3. únor 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svatá pravda...taky pamatuju, kdysi to bývalo. Fakt jen blbinka, když mi přivezl jen tak hrošíka Happy Hipo, byla jsem bez sebe štěstím. Teď si ho hážu u pokladny na pás sama a ještě koulí očima, že "áá, hrošík" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Teda holky, dneska snad jsme snad trhly kecací rekord. :grinning:
toustíky. Luky je má moc rád, těšil se na ně a teď se ofrňuje,pacholek :angry: ale už to jíí a pochoduje s tím tady. on prostě nemůže sedět v klidu!
3. únor 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soni, to jo:grinning:

Je vidět, že společné "trápení" nás sbližuje:grinning::grinning:
3. únor 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Báro a jak moc jsi musela slevit ze svých představ o výchově? :grinning:
3. únor 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
El :grinning: :grinning: :grinning: ááá hrošík. ty fakt perlíš
3. únor 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soni-no trochu jo.... ale ne moc. jsou hranice, za který fakt nejdu. jako,že musí poslouchat a slušně se chovat na veřejnosti.
3. únor 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, teda ale, pojďme se netrápit, jo? :slight_smile: Život je boj a jedna prohraná bitva nic neznamená, ani dvě. :grinning:
3. únor 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
však já už se tím netrápím....aspoň ne tolik. teď se tady fakt směju :grinning:
3. únor 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je Báro dobrý, já mám docela jasný představy a bojím, že budu muset slevovat, jinak by to naše dítko bylo úplně dokonalý. :grinning:
3. únor 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru a neškrábou ho v krku? Nebo už ho kašel přešel?

Když jste u výchovy, vedle na Gardě psala holčina, že byla na gyndě, nějaká frajerka, 87 ročník, s sebou dvě děti, ale tak nevychovaný, sestře otvíraly kartotéku, ječely, lítaly...a doktor jí mezitím vyplňoval papíry na interrupci s dvojčaty v 10.tt :zipper_mouth: fakt síla.
3. únor 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soni-neboj, slevíš ze svých zásad,slevíš.... znám fakt zarytý ženský a taky slevily a děti jsou teĎ na tom z výchovou hůř, než Luky-jedna holčička tady LUkyho kousala a maminka ani popel.......
3. únor 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, jo to je věčná nespravedlnost světa. Tak to prostě chodí. :unamused:
3. únor 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
El-tak přesně to nechci,aby Lukyn dělal..... prostě nějaký slušný chování musí bejt
3. únor 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
El-neškrábou,jen u toho prostě nemohl sedět :grinning:
3. únor 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás bude teda spíš tvrdší výchova, spíš se bojím, abysme nebyli tvrdí moc, ale možná až uvidím toho nejsladšího vymodleného andílka, tak vyměknu a bude to pěkný rozmazlenec. :slight_smile:
No přesně. Jak jsem psala holkám...nechci dítě nerváčka, co sedí s rukama za zády a šoupe nohama, ale musí mít mantinely, vědět, že jeho právo mávat pěstí končí u nosu druhých lidí.
Holky musím na chvíli odběhnout.
3. únor 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soni-záleží na tom,co si představuješ pod pojmem tvrdá výchova.
ale jinak LUkyn taky jí u stolu. ale teď to má pravda volnější. už týden ho držím v posteli, tak jak má možnost z ní vylézt ven, tak toho zneužívá.
3. únor 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím že tvrdá výchova podle Soni, jak jsem ji viděla:slight_smile:, nebude zas tak tvrdá, aspoň si to neumím představit :sweat_smile:
3. únor 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
El-taky myslím :grinning:
3. únor 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď ke mně ten "rošťák" přišel a povídá mi "mami, já Tě mám strašně rád" brouček můj
3. únor 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ale ještěže ten sraz proběhl:slight_smile:, nevidět a neslyšet Sonku naživo, nevím nevím, co bysme si myslely :sweat_smile:
3. únor 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. únor 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No kolem sebe vidím samý dětičky co dělaj něco co se rodičům nelíbí a oni jim nakonec povolí a nechají je, doufám, že já budu umět říct ne.

To jsem podle vás jako měkouš jo? :angry: :grinning: :grinning:

Tuhle jsem byla v obchoďáku a dceruška se dohadovala s maminkou, že chce nějakou sladkost, mamka řekla třikrát ne, ale holčička to stejně vzala a hodila do košíku a maminka jen mávla rukou, "tak už to teda nech" a šly. To mi připadá hrozný, doufám, že k tomuhle nesklouznu.
3. únor 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soni-tak tohle nedělám, když řeknu ne,tak ne.....a nějaký dožadování se řevem na mě neplatí
3. únor 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soni, nejde o to, že bys podle nás byla měkouš-spíš nevypadáš na tvrďáka:grinning: Je to skoro stejný, ale cítíš tam ten rozdíl, žejo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tohle ale kolem sebe moc nevidím, skoro všichni ustupují a děti jim skoro skáčou po hlavě. Doufám, že to fakt dělat nebudu, ale děti nemám, tak co já vím, jak je to těžký.
3. únor 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli, já bych tam viděla mezi tím ještě jedno slovíčko - "normální"? :grinning:
3. únor 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek