Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

baraf
12. bře 2010

chichi, nevím, která z nás je na tom líp 😀 😝 mimochodem, dáme ještě tesko kávičku, než porodíš? Luky by tě rád viděl a pozval na prázdniny 😉

aktaka
12. bře 2010

no možná bych raději myla ta okna 😀

jasnačka, kafe určitě, to stihneme i dvě, páč já rodím na termín, jsem si řekla 😀 klidně se můžeme hned domluvit, příští týden už mi to nevyjde, tak co ten další?

baraf
12. bře 2010

ten další to pravděpodobně nevyjde nám 😀 v po a út mám hlídat synovce a ve st chcem jet do těch Alp. jen nevím, jestli manža dostane dovču, dozvím se v pondělí. tak se pak domluviíme, jo?

no však já taky radši uklidím, než jet na nákup. včera jsem s Lukym sháněla po půlce Prahy bačkůrky (má vysokej nárt) a přijela jsem totál hotová. v noci jsem se probudila s hlavou jak střep......

aktaka
12. bře 2010

ok, tak se domluvíme pak

to věřím, na takové shánění se moc netěším 😅 mě už nebaví ani kupovat si na seber. resp. koupit to ještě ok,ale to zkoušení nesnáším. zvlášť v zimě, když má člověk milion vrstev oblečení a potí se u toho jak prase 😅 😀

aktaka
12. bře 2010

jinak mi včera padl do ruky ten papír z iscaru, co se jim má poslat po porodu. a asi jsem blbá nebo co, ale já nemám nejmenší tušení jak to tam vyplnit 😅

baraf
12. bře 2010

to je jednoduchý ne? je tam datum narození, pohlaví a tak ne? vem to na kafe až půjdem, já ti poradím

aktaka
12. bře 2010

jo, to tam je. a pak je tam dole nějaká tabulka a tu už jsem nějak nestihla
snad nezapomenu, já jsem na tom teď s tou pamění nějak mizerně 🙂

aktaka
12. bře 2010

přežila jsem nákup!!! 😀

danda78
12. bře 2010

ahoj holky,
tak jsem si dneska volala do Iscare, máme zamražených 14 embryí, ty jsou asi hned v tom stádiu těch prvojader a zbývajících 9 nechali dál kultivovat, naposledy na ně koukali včera a to jich prý bylo pěkných 7, takže dobrý....
říkali že určitě 1-2 zbydou na transfer,takže mám zítra ještě v 7 volat jak vypadají a na 8 tam máme být...
jelikož to máme skoro 3 hodiny autem, tak tam prostě pojedeme a zavolám cestou...
ráda bych kdyby nám dali 2 embryjka, ať se ta pravděpodobnost ještě trošku zvětší..
volala jsem si i na krev, ta je taky v pořádku, brali mi ale jen jaterky,...vše ok..
takže rozhodující bude zítra na sále ještě ultrazvuk, pokud to bude alespoň tak jako včera, tak ET proběhne..
volala jsem dnes i na pojišťovnu, tak samozřejmě ty ženské o tom vůbec nemají tucha, tak mi dali číslo přímo na nějakého docenta, ten z toho taky nebyl moc moudrý,ale říkal, že pokud by k ET teď nedošlo, tak KET se počítá jako ET a tím pádem už máme 3.cyklus stejně vyčerpaný..
u 4.cyklu hradí jen stimulaci, jinak ET A OPV si platí už ženské samy...
tak snad to nebudeme potřebovat... a vyjde to hned teď nebo z těch zamražených, kterých je dost..
díky moc za držení palečků a ještě na mě myslete zítra, ....
ozvu se jak budu moct...
jinak jsem dnes absolvovala taky nákup, úklid, převlečení postele..mě ještě čeká ať pak nemusím alespoň 3 dny nic dělat...
ukážu se asi ještě večer...
tak zatím
hezké odpoledne, tady taky pěkně sychravé a fučavé...

baraf
12. bře 2010

Dandi-tak to zní dobře.... uvidíš, klapne to

Akty-šikulka, už má nakoupeno 😀

já už mám taky hotovo, vzala jsem to opravdu z gruntu- i knížky z poliček jsem vyndavala a vysávala postele a tak. musela jsem do sprchy, byla jsem jak po 2 hoďkách v posilovně. teď vařím těstoviny,ať se taky najíme.

aktaka
12. bře 2010

Dandi, no vidíš to, dobře se to vyvíjí 🙂

Baruš, ty jsi taky šikula 🙂
já jsem se na dnešek po dlouhé době dobře vyspala, tak jsem jak na pérko. nákup, vytřela jsem celý barák, dala jsem vařit polévku a jdu péct koláč. pak asi padnu za vlast 😅

baraf
12. bře 2010

Akty-já jsem právě taky nebyla k zastavení...... prostě jsem to vzala z jednoho konce na druhej. ještě, že tu byli dnes popeláři, jinak mi přetejkaly popelnice 😀

aktaka
12. bře 2010

já se chystám takhle "uklidit" manželovo skříň se starým oblečením. potřebuju jí uvolnit a dát tam jiné věci. chudák to ještě neví 🙂

baraf
12. bře 2010

já takhle manžovi taky uklízím 😀 pak vždycky kouká 😝

aktaka
12. bře 2010

myslim,ze ten muj taky bude koukat 🙂

baraf
13. bře 2010

Dandi-tak jak?

Akty-stejně by si v tý skříni sami neuklidili, musíme to dělat my 😀

sonka.77
13. bře 2010

Ahojky! Tak Dandi, dali ti nakonec embroušky nebo radši počkáte na KET? Máte nádhernou úrodičku, což můžu já jenom závidět. 🙂

Holky, u Anušky jsem nakonec byla už v pátek a víte co? Cysta zmizela!!! 😀 Jupí, jupí jupí! Je teda fakt, že jsem tomu nevěřila, když jsem seděla před ordinací, ale Anuška hledala a hledala a říká: "cystu nevidím". No mám hroznou radost a zároveň to pro mě bylo mega příjené překvapení. Uááááááááááá 😀 😀 😀

Teda holky, vy jste ale výkonné. 😀 No to probrání starých věcí bych taky potřebovala, skříň už je dost plná.

baraf
13. bře 2010

Soni-gratuluju, to je super!!!!!!!!!!!!!!

danda78
13. bře 2010

ahoj holky, tak jsem tady abych vás informovala,ale jen na chvíli..
přijeli jsme domů asi ve 2 a pak jsem si šla lehnout i s pejskem a vstávali jsme kolem 6.30 😉 😉
tak jinak tekutina dle utz už tam dnes nebyla, krev taky ok, takže transfér proběhl!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
když jsem šla na sál, tak se primář ptal ještě embryoložky jak to vypadá, tak prý tam jsou 4 embrya - 1 hatchující blastocysta, expandovaná blastocysta a ty další 2 asi jen blastocysty,ptal se ještě na kvalitu tak říkala lepší B takže nakonec mi zavedl 2,jupí..... dostala jsem dokonce i poprvé v životě fotečku...
na pokoji jsem byla ještě s dalšíma 3 ženskýma a všem nám dnes dávali 2 embryjka, tak snad se alespoň jedno chytne,...
jo, jinak mám ještě 14 mrazáků hned z toho pondělí ve stádiu prvojader a ty blastocysty prý uvidí, jaké budou, ještě na ně kouknou a za 14 dní až tam pojedu na TT tak mi řeknou zda je taky mrazili...
ten flavobion na játra už taky nemusím, takže jen utroš, prednison a kyselinu a za 14 dní děj se vůle boží...
kdybych tady náhodou plašila a chtěla testovat dřív tak mě od toho rychle odraďte, ráda bych vydržela až do termínu, ať se zbytečně nestresuju předem...
budu teď ještě tak 2 dny odpočívat a pak už začnu fungovat normálně, stejně už to potom neovlivním,ne?? samozřejmě nebudu nic těžkého tahat a namáhat se,ale ani jen ležet....
díky za držení palečků a snad to pomohlo... D.

baraf
13. bře 2010

Dandi-tak vidíš, začátek už bys měla za sebou. tak se opatruj,hodně pij, choď na procházky, odpočívej, nenamáhej se..... já testovala 2x až v termínu, napotřetí jsem to nevydržela, bo jsem začla špinit.... taky jsem byla zastáncem toho testovat až za dva týdny, tak uvidíš, jak na tom budeš.

siki26
14. bře 2010

Ahoj holky, tak jsem zase na chvilku ulovila volné místo u PC. Buď lítám kolem prcků nebo mi tu sedí Honza, takže PC je v poslední době pro mě téměř nedostupné.

Dandi, vypadá to moc dobře, takže držím palečky a už se těším na testování 😉 Hlavně teď odpočívej, ale zase to nepřeháněj. Já poprvé odpočívala docela dost a nepovedlo se a podruhé jsem chodila do práce a povedlo se. Takže nic se nemá přehánět... 😉

V pátek jsme byli u doktorky - Matěj má už 3870g a Natálka 2770g. Rostou jako z vody...Hlavně Matěj, to je vyloženě skokan, za týden přibral půl kila 😅 Jinak jsme v pořádku, jen já bych pořád spala, ale přes den mi to moc nejde...

baraf
14. bře 2010

ahojky,

Siki-teda, broučci jsou šikovní jak rostou...

my byli dnes s Lukym na Michalovi z Kouzelné školky a Luky byl teda nadšenej.taťka nám teď odjel na cesty, tak jsme osiřeli...

danda78
14. bře 2010

ahoj holky,
díky že na mě myslíte. nebojte, dnes zítra a asi i v pondělí ještě budu ležet, polehávat,válet se u tv,prostě leháro, pak už by snad měli být zakouslí ne??? kolikátý den se tak zahryzávají blastocysty??
v úterý už mám domluvenou nějakou schůzku a taky musím něco povyřizovat,ale jen tak lehce,pak se odpoledne zase vyvalím na postel nebo k tv,nebojte..
hodně piju, břicho mě teda bolí docela fest, chodím pořád na záchod, mám ho nafouklé taky pořád stejně, tak doufám,že už to začne pomalu ustupovat...
občas mě píchne v podbřišku a tak,....a jinak mám hrozně citlivé prsa,skoro si na ně nemůžu ani sáhnout, ale to je asi po těch všech lécích co beru normální ne???
tak já se zase ozvu, nejspíš zítra...
hezký večer, tady je celý den hnusně, tak jsem ani nebyla venku, možná zítra, až přítel odjede do práce, to budu muset alespoň s hafanem...
jinak tomu se daří dobře, už má nohu krásně skoro zahojenou tak na konci týdne půjdeme na vytažení stehů...
D.

baraf
14. bře 2010

Dandi- to máš z těch léků, to je normální... a bezva, že pejsek to taky zvládnul

aktaka
15. bře 2010

ahoj holky

co to čtu, tady je to samá dobrá zpráva. doufám, že se nám blýská na lepší časy 🙂

Soni, gratuluju ke zmizlé cystě, poctivě jsi jí zaháněla 🙂

Dandi, ty drž embrouše, ať si nemyslí, že můžou ještě někam zdrhnout 🙂
jinak ty prsa, to je opravdu z léků. a blastocysty se zahryznou do tří dnů

Siki, tedy prckové rostou fakt jak z vody! holky, za chvíli s těmi dětmi půjdeme k maturitě, to je hrůza jak to letí

aktaka
15. bře 2010

my jsme si v sobotu dovezli kočár, je naprosto boží, už se těším až budu drandit 😵

ivca81
15. bře 2010

Ahoj holky, ráda bych se připojila do Vaší diskuse, do Iscare Praha chodím teprve krátce-od poloviny ledna, ale za tu dobu už jsme stihli naše 1.IVF. Je to pro mě celé takové rychlé a každopádně nové, než jsem se stačila rozkoukat tak jsem stimulovala na IVF. Dnes jsem 2 den po ET a jsem z toho nějaká smutná, žádné pobolívání břicha, ani jiné příznaky, prostě nic :( jsem úplně fit a zítra už jdu do práce.
Dandi-na ET i na OPV jsme byly spolu, to je náhoda, že jsem tady na tebe narazila a jakpak se cítíš ty?

madlinka
15. bře 2010

Dando mocmoc držím palečky ať se ty dva broučkové drží zuby nehty...........

Jinak k těm cyklům, mě dr. Hulvert vysvětloval cosi.....a jestli jsem to dobře pochopila, tak když dojde k OPU je jedno jestli transfer je z ET nebo až z KET, je to platný cyklus. Cyklus se nepočítá pokud je stopnutý ve fázi stimulky a to se stává když někdo nereaguje vůbec nebo přehnaně, že to musí zastavit že nedojde k OPU. Ale nevím jestli jsem to dobře pochopila.
Jo a při OHSS pojišťovna hradí KET, protože byl transfer odložen ze zdravotních důvodů a ještě něco, ale nemůžu si vzpomenout co mi to ještě hradili......myslím ale PK......

Jinak s tím mražením, mě taky zamrazili půlku hned ve fázi prvojader a zbytek se nechal kultivovat.

baraf
15. bře 2010

ahoj všem,

Akty-zrovna jsem se Tě chtěla zeptat, jestli už kočár dorazil

Ivčo-vítej mezi námi. na příznaky je ještě brzo....

Madli-jak je? co kočičák?

aktaka
15. bře 2010

ahoj Ivčo, vítám tě a držím pěsti 🙂 buď v klidu, to je ještě moc brzy, aby ti něco bylo. mně první dny taky nebylo vůbec nic

Baruš, tak už máme 🙂 hodila jsem i foto do alba. si tu sem tam drandím 🙂 manžel dělá, že žádný kočár nemáme, pže je pověrčivý 😅