• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Iscare Praha. Máte zkušenost?

7. prosince 2016 
Ivčo, já byla na 1. IVF u dr. tady ve městě, ale na druhé chci přímo do Prahy. Podle zkušeností holek se objednávám k Anušce. Jinak jsem byla i u Turkové, ale ta mi není tak sympatická. Co se týká odbornosti, tak myslím, že je úplně jedno, ke komu jdeš.
15. bře 2010 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Jj to je asi pravda, ale nejlepší zkušenost mám tedy s primářem Mrázkem, vše ochotně a sám od sebe vysvětlí, tak bych vždy nejraději k němu, ale někdy to bohužel neklapne z časových důvodů, protože dojíždíme cca 100km tak je to trošku náročnější vychytat kdy je zrovna v ordinaci. Ale jinak všichni ostatní doktoři jsou určitě taky skvělý ale je pravda, že třeba Turková mi přišla taky dost taková odměřená :frowning2: U Anušky jsem byla 2x a taky mi teď dělala OPV a byla celkem fajn :slight_smile: tak ať ti to do dalšího IVF co nejvíc uteče, vždyť se blíží jaro to by bylo, aby se na nás štěstí neusmálo :slight_smile:
15. bře 2010 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ivčo, my to máme taky 100 km, ale to ještě jde, potkala jsem se na ET s holčinou, která dojíždí až z jižní Moravy, asi 4 hodiny cesty. Kvůli dojíždění jsem na první IVF chodila k dr. tady ve městě a jen OPU a ET mi dělali v Praze. Teď už bych se ale chtěla svěřit do rukou těch nejlepších a jezdit teda přímo do Prahy.
Nevím jestli jaro pomůže, bude to už naše třetí snažící, tak třeba do třetice.
15. bře 2010 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Soni, tak to hold budu držet palce někde mezi kojením a přebalováním :wink:

abych byla upřímná, 100% mi tam nesedl nikdo :sweat_smile: jen Langerová, která tam už není. u Turkové podle mě záleží do jisté míry na tom jakou má zrovna náladu. má navíc specifický smysl pro humor, který jen tak někomu nesedne. z Mrázka jsem měla takový divný pocit. asi jsem od něj čekala víc, když je ten primář. ale zase je pravda, že je dost opatrný a pečlivý. ale to podle mě Anuška taky. ta mi sedla nejvíc, ale zase sama od sebe nic nepoví, musí se jí člověk zeptat. a těžko se zeptáte na něco, o čem ani nevíte, že existuje :slight_smile: a Hulvert... podle mě bude asi všeobecně dobrý odborník, ale na mě to bere moc vážně. já potřebuji trochu odlehčit, úsměv, ale ne se tvářit jak když mi oznamuje, ž emám rakovinu, a přitom mi jen zavádí spermouše při iui :sweat_smile:
15. bře 2010 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
zdar,
tady se teda kecá. člověk si na chvilku odskočí ke kadeřnici a pak musí číst :grinning:

Ivčo-mrkni mi do alba, tak mám výsledek prvního pokusu IVF :wink:

ad.doktoři-já chodím k Anušce. Turková mi taky nesedla (asi se zrovna špatně vyspala). u Hulverta ani Mrázka jsem nikdy nebyla-totiž, když jsem se naposledy objednávala, nabídli mi na recepci JEN Turkovou nebo Anušku. Jako kdyby ti dva pánové byli něco víc... ale to už jsme tu probíraly,že :grinning:
15. bře 2010 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Baruš, oni už jsou něco víc jen proto, že jsou chlapi, o tom bychom mi ženské mohli vyprávět... :grinning:
15. bře 2010 v 15:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Akty-tak,tak.....mě je to jako fuk, jen mi to přijde divný. ale je fakt,že Langerová byla asi nejlepší,takže jsem ani po primářovi netoužila :grinning:
15. bře 2010 v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky Báro, júúúú no to teda mrkám paráda, tak snad nám to vyjde taky napoprvé a když ne, tak druhý pokus by byl taky dobrej :slight_smile: já jsem asi věčná pesimistka a nebo se spíš nechci těšit předčasně nevím, ale každopádně jsem se tady dneska aspoň trošku vykecala :slight_smile:
15. bře 2010 v 15:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Baruš já u mrázka byla 2x a taky už jsem po něm pak netoužila :grinning:

Ivčo, já jsem se taky nechtěla těšit předčasně nebo si dělat zbytečné naděje. ale fakt je, že to napoprvé klidně vyjít může. můj muž tomu taky nevěřil. když je šance nějakých 35%, tak už to bral rovnou jako zkušební pokus. a jak pak čučel. a to ještě dostal počůraný test přesně v den narozenin :slight_smile:
15. bře 2010 v 15:58  • Odpověz  • To se mi líbí
tjo, já jsem ostuda, dvě hrubky za sebou ".... my ženské mohly vyprávět". děsný se mnou
15. bře 2010 v 16:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ivčo-když jsem stimulovala, tak mě sestra na pohotovosti (kde jsme byla píchnout tuším pregnyl) vyprovodila se slovy :"určitě se uvidíme, napoprvé to nevyjde"měla jsem chuť ji uškrtit :angry: ale taky jsem se na to nějak neupínala. o to víc mě asi rozhodily nepovedený KETy

Akty-už jsem Ti tu psala, že teď máš nárok na hrubky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. bře 2010 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
no paráda přítel má narozky v dubnu, tak jsem si říkala, že by to byl taky hezký dárek :slight_smile:
15. bře 2010 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Baruš, to byla nějaká kráva tedy

nemůžu se vymlouvat na nějaké těhotenství, to je taková berlička akorát :grinning:
15. bře 2010 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Bára-tak to ti úplně rozumím, to na optimismu určitě nepřidá.... a co vše jsi tedy absolvovala, jestli se můžu zeptat?
15. bře 2010 v 16:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ivčo- jedno IVF a dva KETíky... Lukymu budou 4 roky (za měsíc). jeden KETík byl vloni v dubnu a skončil revizí v 6tt. a ten druhý letos v lednu skončil téměř hned.
15. bře 2010 v 16:13  • Odpověz  • To se mi líbí
no nic, jedu pro Lukyho do školky, pak sem ještě mrknu, zatím pa
15. bře 2010 v 16:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Sonko časově je to tak že zedníci akorát končí, ve čtvrtek malíři, víkend uklízet a uklízet a v pondělí se položí nové koberce.....

Jojo o tom napoprvé bych mohla vyprávět. Když někomu řeknu že čekám dvojčata napoprvé a ještě navíc mrazáčky tak každý valí oči.....i Hulvert byl překvapenej :grinning:
15. bře 2010 v 17:27  • Odpověz  • To se mi líbí
krásný den,

Luky už je ve školce, dneska má teda negativistickou náladu (chudák učitelka :grinning: ), doufám, že školka ho srovná a domů se mi vrátí usměvavej chlapeček :sweat_smile:
včera jsem koukala na zázraky života a teda popravdě mě to moc nenadchlo....
16. bře 2010 v 08:20  • Odpověz  • To se mi líbí
čau ve spolek

Baruš, doufám, že jsi to těm učitelkám oznámila, jakou proměnu svého syna od nich dnes očekáváš? :grinning:

já ani nekoukala. za 1. mi to už podle ukázek přišlo jak růžovka a za 2. jsem si říkala, že to určitě bude plné lékařských nesmyslů a to by mě strašně rozčilovalo :slight_smile:
16. bře 2010 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
právě,že snad nesmysly ani ne, ale divný....
16. bře 2010 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
mě naštěstí takové seriály ani nelákají, takže mám po problému :slight_smile:

začínám být trochu zoufalá. už pár týdnů mě bolí pruh kůže mezi prsy a pupkem, hlavně když sedím nějak shrbená a zmáčkne se mi. asi jako kdybych tam měla nějakou otlačeninu, ale na pohled tam nic není. ale teď mě to bolí pořád, i když ležím natažená jak pravítko. myslela jsem si, jeslti to není třeba z podprsenky, nosím pořád s kosticemi, ale i jen ve sportovní mě to bolí. neslyšela jsi o tom náhodou nebo neměla jsi to?
16. bře 2010 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
no myslím, že i já mám po problému, jestli koukat nebo ne. dívala jsem se fakt ze zvědavosti.....

teda, kůže mě nikdy nebolela... není to z toho , jak ji máš napnutou??? přeci jen Tě už může bolet všechno :wink:
16. bře 2010 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
jenže to je právě takové místo, co bych řekla, že napnuté není, je to ještě nad pupkem, tam se nemá co napínat. musím to říct dr, jeslti o tom něco neví, je to fakt dost nepříjemné
16. bře 2010 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
tak uvidíš, co ti řekne mudra. možná tě tam tlačí patičkou slečna :slight_smile:
16. bře 2010 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
to by musela asi ale prokopnout dělohu :grinning:
16. bře 2010 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
fotbalistka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. bře 2010 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
to by měl taťka radost, cokoli chlapského bude u nás vítané :grinning:
16. bře 2010 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
počkej, jak si ho holčička omotá kolem prstu :grinning:
16. bře 2010 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
to je mi jasné, už to vidím, budu mít doma dva spiklence :slight_smile:
16. bře 2010 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
to si piš.... já je mám doma taky :wink: ale jsem ráda. lepší, než aby mi Luky visel za nohu, že chce jenom mámu :rolling_eyes:
16. bře 2010 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek