Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

aktaka
12. dub 2010

Zlat, já to měla tak dva dny, pak už to bylo v poho

garp776
12. dub 2010

ahoj holky,

siky..ještě žádné bobísky nemám, teprve stimuluju..Jinak měli jste některá bolesti hlavy při stimulce? Nevím jestli je to počasím, ale dneska asi zdechnu 😒

aktaka
12. dub 2010

Garp, mě bolela hlava docela dost, nic příjemného

garp776
12. dub 2010

dík aktako, takže to mám připisovat těm injekcím? Bolí mě hlava tak, že je až zle od žaludku..snažím se do sebe naládovat hodně tekutin, ale zatím to nepomáhá..Co ti pomohlo?

aktaka
12. dub 2010

to je blbé, že tak moc. mně na zvracení naštěstí nebylo. nepomohlo mi nic, jen přetrpět. a občas procházka venku, nebo aspoň být na čerstvém vzduchu

garp776
12. dub 2010

je to děs, přešlo tě to až po opu, nebo dřív?

aktaka
12. dub 2010

přešlo mě to až tak v třetím měsíci. mně se to totiž drželo i v těhu 🙂

garp776
12. dub 2010

tak to nejsou dobré zprávy...teď už je mi lépe..trochu to odeznělo. Zítra jdu na folikometrii, tak uvidím co se děje. zatím pa a díky moc

aktaka
12. dub 2010

je to nepříjemné, ale ten pozitivní test to nějak přehluší 🙂
tak pak podej zprávy, budu držet pěsti

elana
12. dub 2010

Ahoj🙂

Gratuluju Madli k párečku a Akti že se rozhoupala ke sbalení tašky🙂

Tyjo Siki, malým jsou už 2 a půl měsíce, hrozně to letí 😕

Garp, mně bolela hlava při užívání Clostilu, při stimulce na IVF naštěstí ne...bohužel je to daň za ty hormony 😒

baraf
12. dub 2010

ahoj všem,

Garp-možná tě to trošku uklidní, já nestimuluju a od soboty mám hlavu jak střep a v okolí pár lidí taky. v noci to došlo až tak daleko, že jsem zvracela a hledala vhodnou polohu na spaní. nakonec jsem usnula v pololeže opřená o skříň na zemi v ložnici... 😲

Akty-tak bezva, že začínáš balit. a dokonce bude připravenej pokojíček? není to brzo v 35tt ? 😀 😝

El-ahoj!

elana
12. dub 2010

Báro, až tak? 😕 mně teda dneska taky bolí hlava, už jsem si vzala odpo prášek, ale cítím jí pořád.

baraf
12. dub 2010

jo,jo až tak....bylo mi fakt blivno.... už jsem tak párkrát skončila, prostě jak mi je takhle zle, tak musím na zem 😀

elana
12. dub 2010

Mně hlavně vylekala ta poloha, kde jsi usnula...zvracení při migréně znám, když mě fakt chytne (naštěstí pořádně tak 1-2x za rok, tak vždycky takhle).

baraf
12. dub 2010

no,no jsou i horší polohy 😀 ale ulevilo se mi.

elana
12. dub 2010

No nevím, horší už je snad jen hlavou dolů😀

baraf
12. dub 2010

už jsi zase "ftipná"? věř tomu,že kdyby to mělo pomoct, budu hlavou dolů 😝

aktaka
12. dub 2010

čau babky
já bych řekla, že nejhořší poloha je nohama napřed, ale to trochu černý humor 😅 😀

Baruš, já si taky říkám, jeslti to nepřeháním, že už se připravujeme 😀 mnooo, v 37tt budeme malovat 😅

baraf
12. dub 2010

Akty-ve 37tt?to zvládnete 😀

elana
12. dub 2010

Akty, myslím že se shodnem, že při migréně jsou chvíle, kdy by člověk i nohama napřed šel😀...ale černej humor je nejlepší😀

baraf
12. dub 2010

ftipálku 😀

elana
12. dub 2010

Jojo, moc do smíchu mi neni, asi půjdu zobnout další Ataralgin 🙄

aktaka
12. dub 2010

tak migrény já naštěstí neznám, "jen" to obyčejné bolení hlavy. ale dokud jsem dělala tak bylo téměř každodenní a se stimulkou se to zhoršilo

Baruš, víš jak, času dost. však to znáš 😀

elana
12. dub 2010

Tak to já právě většinou rozeženu tím, že se pořádně napiju, ale někdy se to nedá, ale fakt jen párkrát do roka. A dneska to vlastně neni tak hrozný, bývá mnohem hůř, ale nechci to nechat rozjet, to pak už nepomůže nic. Jinak z hormonů mi vadil jen ten Clostil a to když jsem ho polkla nalačno. Ale to mi chvilku trvalo, než jsem na to přišla🙂

aktaka
12. dub 2010

mně pití nepomáhala, když už mě bolela, ale zase mě spolehlivě rozbolela, když jsem pila míň. sviňucha
mně vadil ten crinone, ale jen ten jeden cyklus s iui, při ivf už ne, nechápu. jo a pak vlastně centrotide, to byla super reakce 🙄

elana
12. dub 2010

Pri Cetrotidu se mi po první injekci zablokoval krk😀 myslela jsem, že je to náhoda, ale teď jak jsem byla těhu po KETu, tak před testem se mi zablokoval zas, zřejmě divná reakce na neobvyklé hormony😀😀

baraf
12. dub 2010

tý jo,ta hlava fakt bolí dneska snad každýho, asi nějaký erupce či co... a po hormonechmi teda taky bolela hlava. a co se mnou dělal utrouš,ble

elana
12. dub 2010

Tak zrovna Utrouš mi nevadí vůbec, naopak...mám po něm dokonce bezbolestnou MS. A ani při užívání mi nic neni, při vkládání vůbec a při polykání, když to byly teď fakt velký dávky (3x2), tak semtam se mi maličko zamotala hlava jak po skleničce vína, ale nic, při čem bych nemohla fungovat.

baraf
12. dub 2010

no já taky fungovala,to jo... ale kolikrát jsem měla pocit,že to se mnou fakt musí praštit...

elana
12. dub 2010

To fakt neznám, ale pamatuju si, žes to popisovala. A nejsi jediná, je tu celá jedna diskuze na Utrouš a vcelku jsem tam v těžký menšině, se svou chválou na něj.