Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

sonka.77
4. kvě 2010

Holky, tak první pigáro bodnuto, ale bez nervíků se to samozřejmě obejít nemohlo. 😒 Sestra mi řekla, že desinfekční tamponky jsou přibalené ke Gonalu no a já dneska letím domů, abych stihla vybraný čas, kdy budu píchat a když otevřu Gonal, tak tamponky nikde. 😠 😠 😠 No musela jsem teda píchnout bez desinfekce. Doufám, že to bude OK. Mě fakt trefí. Hnedka jí zítra koupím.
I to pero je trochu jiné, než mi ukázala, ale s tím jsem si poradila. Mají asi nějaké inovované balení. Jinak aplikace samotná bez problémů, vůbec nic jsem necítila.

Biris uvidíš, co ti řeknou až tam půjdeš.

baraf
4. kvě 2010

Soni-tak bezva, holka šikovná 😉

sonka.77
4. kvě 2010

Baruš, dík. 🙂 Ale trochu mě to vytočilo. 🙂

baraf
4. kvě 2010

já jsem tenkrát k puregonu (injekcím) dezinfekci dostala, to vím...... tak jsi to měla potřít třeba vodkou 😀

sonka.77
4. kvě 2010

Skoro si až říkám, jestli jsem si to fakt bodla, no tečka krve na břiše to potvrzuje. 🙂 V porovnání s Fostimonem teda těžká pohoda. 😀 😀 😀 Tam teda bolel zadek. 😅

sonka.77
4. kvě 2010

No jenže my ani ten chlast doma nemáme. No jestli se nedožiju rána, tak víme proč. 😠 🙂

baraf
4. kvě 2010

ale Soni, nebooooj...... pro jednou se nic neděje. fakt, počkej, jaká budeš nosnice 😀

sonka.77
4. kvě 2010

No doufám, že to bude o dost lepší než minule. To byl dost tristní výsledek.

Holky teď bude největší sranda stíhat píchat ve stejný čas. Když jsem probrala co už mám na tento a příští týden domluvené, tak mi nevyšel žádný čas, takže budu muset jednu akci zrušit, protože s pigárem v ruce po louce fakt běhat nebudu. 😀

sonka.77
4. kvě 2010

Jo a Karin, doufám, že se tu teď ukážeš častěji, abysme se mohly podporovat, když to máme tak stejně. 🙂
Já jdu na kontrolu v pondělí.

sonka.77
4. kvě 2010

Teda Katrin. Pardon. 🤐

baraf
4. kvě 2010

Soni-no to by asi nebyl veselej pohled na tebe s injekcí 😀

danda78
4. kvě 2010

ahoj holky
sonko tak gratuluju k 1.injekci, taky jsem měla gonal, byla to pohodička, vůbec to nebolelo a ve stejnou dobu jsem si to teda nepíchala, tak plus mínus hodina - dvě....
znáte mě, pořád něco, takže to vážně nešlo,ale podle mě to nemá až takový vliv, koukni na mě...
jinak dnes u nás upršené počasí, pěkná kosa,......
takže nic moc...
přemýšlím kdy jet do té prahy na ty krevní testy do iscaru,abych byla nalačno,ale asi tam zajedu zítra brzo ráno a´t už mám tento týden klid...
myslela jsem,že pojedu s přítelem,ale tomu jak trhali včera moudrák,tak to má pořád pěkně oteklé a tak ještě zůstává doma a pracuje z domova..
ve čtvrtek mám nehty, v pátek ráno učení, po obědě nám přijdou předělat satelit na provozovně a navečer tam musím zase být...tak pátek by byl náročný...
tak to raději zmáknu zítra..
přeji pěkný večer, ještě pak nakouknu..
d.

sonka.77
4. kvě 2010

Ahoj Dandi, fakt jo? Mě právě sestra řekla, že mám píchat tak plus mínus 15 minut. 🙂 No ale u tebe to evidentně vůbec nevadilo. 😀

Dandi ty se teda nezastavíš. 🙂 Ale jak je vidět tvoje miminko má pohyb moc rádo. 🙂 Chudák přítel, to musí bolet. ☹

Baruš, hlavně je to pracovní akce a to bych to teda moc neutajila. 🙂

baraf
4. kvě 2010

Soni-počkej, vy budete v práci běhat po louce?

sonka.77
4. kvě 2010

Baruš, to je "pracovní" akce, jakože jsme se domluvili s lidma z práce na takový festiválek. Není to spojené s prací jako takovou, ale s lidma z práce. 🙂 Tak holt nepůjdu, to bych nestihla píchnout ani plus mínus dvě hodiny. 😀

baraf
4. kvě 2010

takových akcí ještě bude..... tohle je důležitější 🙂

sonka.77
4. kvě 2010

Jo, to je v pohodě, mě to ani nějak nemrzí, tohle je opravdu teď nejdůležitější. 🙂

baraf
4. kvě 2010

správně. ale co si vymyslíš jako odpověď na zvědavé dotazy?

sonka.77
4. kvě 2010

No to právě ještě nevím, to je vždycky nejhorší. Já hrozně nerada lžu, takže se snažím třeba říkat jen neúplnou pravdu. Ale teď si budu muset něco vymyslet, asi klasické, "není mi nějak dobře" 😀 Když se u toho budu tvářit jako když mi uletěly včely, tak to bude věrohodné. 🙂

baraf
4. kvě 2010

no,tak snad ti to spolknou.... aby se tě hlavně neptali, jestli nejsi v tom 😀

sonka.77
4. kvě 2010

No to budu moct po pravdě odpovědět, že nejsem. 😀

Baru, pa, dobrou noc. 🙂

baraf
4. kvě 2010

Dobrou noc!

mishi
4. kvě 2010

zdravim,
tak jsem si delala rano testy, ukazala se slaboucka carka, tak jsem ukazala manzelovi, ze tu je nadeje. to jsem asi zakrikla, protoze navecer v praci me zacalo bolet vic brisko a zacala jsem se "otevirat", jako pred MS a zacala jsem slabe spinit, barva slabe ruzova. jsem z toho strasne znechucena, otravena, zklamana, nastvana na svoje telo, ze neni schopny a samozrejme vycitky, co jsem udelala spatne, co jsem podcenila ci zanedbala, i slzy vytryskly,jak jsem namekko. uffff je to sila.
cekam ze se MS rozjede velmi brzy.
vzala jsem si ted navecer dokonce 2 utrogestany, abych mela lepsi pocit, tkdybych to mohla nejak zachranit. tedy 2x 200mg, normaln beru 3x200mg/den

vim, ze spineni ci slabe krvaceni by mohlo byt i pri zacatku tehu, jen se mi nesmi rozjet prava menstruace s krvi, je to tajk???

pokud nebudu tehu, musim zhubout tech 10kg, co jsem za rok pribrala i diky hoprmonum, je to strasny, do niceho se nevejdu.....

proste vsechno spatne.....jen ten muj manzel je uzasnej a drzi se mnou jako velka opora

baraf
4. kvě 2010

Mishi-nezanedbala a nepodcenila jsi nic..... drž se,holka. vyplakej se, vykřič.... ale počkej do krevních testů, třeba to klaplo

ajscha
5. kvě 2010

Ahoj holky,
Sonko, Katrin, držím palce, ať stimulka proběhne v pohodě a máte pěknou úrodičku. Já jsem měla Puregon, bylo to v poho, jen kdyz mi ke konci predepsali male davky, tak uz nejsou v uprave pro injekcni pero, takze se píchají normální stříkačkou s jehlou. Ale hrozně mě překvapilo, že to do bříška opravdu nebolí, člověk se na poprvé nemohl odhodlat bodnout do sebe jehlu a ono to vážně nic není. Na čas píchání jsem měla nastavený budík v mobilu, ale sem tam půl hodinka mi stejně utekla, než jsem se k tomu dostala a stihla se s nádobíčkem někam uklidit.
Úplně nejlepší to bylo v den kontroly v Iscare, tím, že cesta autobusem trvá dost dlouho a tam se mi do toho fakt nechtělo, tak jsem to musela vyřídit na veřejných záchodcích - sama o sobe situace na mrtvici a to tam ještě měli světlo na buňku, a poté co jsem všechno připravila a chystala se bodnout, světlo zhaslo 😀 Vylézt nemůžete, když máte vevnitř rozložené nádobíčko, za dveřma fronta, a světlo by se rozsvítilo jenom kdyby člověk otevřel dveře - nezbylo, než se trefit po tmě - úžasný zážitek 😀 😀 😀

katrin32
5. kvě 2010

Ahoj sonko, tak jsem si taky včera píchala, no pěkně mě bolelo břicho, já si ještě píchám fragmin na ředění krve. K puregonu jsem dostala ty dezinfekční tampónky, no potom co jsem v lékárně nechala 4tis, by mě měla sestřička jet osobně domů píchat injekce 😀 . Na kontrolu jdu taky v pondělí.

aktaka
5. kvě 2010

ahooooj

tak mám zase chvilku čas, od pátku do včera byl s námi doma taťka, tak jsme si užívali společně 🙂

Garp, gratuluji moc k // a držím pěsti ať to krev jen potvrdí

Soni, Katrin, vám držím palce, ať se dobře nastimulujete 😉
jinak já jsem u gonalu taky žádnou desinfekci neměla, to si asi spletla, byla u centrotidu

Baruš copak ti bylo, nějaká choroba? už je to lepší?

Mishi, dokud není jasná krev se sliznicí, tak je to ok. pocity na ms jsem měla taky (přesně takové to otvírání se) a špinila jsem též. takže hlavu vzhůru

jinak my doma nějak válčíme, docela nám to i jde. ale hlavně díky tomu, že Sára je zatím hodné miminko. já tedy doufám, že jí to vydrží 🙂 jen občas už jí nebaví spát, tak vydrží třeba i dvě hodiny čučet po okolí. naštěstí u toho aspoň neřve. blbé je, když jí to chytne v noci, to jsem schopná usnout i ve stoje, ale ona je čilá. v pátek jdeme do poradny, tak jsem zvědavá, kolik nabírá. na jídlo se budí co tři hodiny a chlemtá jak divá, tak snad to bude v pořádku

aktaka
5. kvě 2010

jo a upřímný obdiv Siki a všem matkám s dvojčaty. představa, že se mi budí dvě děti na střídačku je naprosto šílená 😅

baraf
5. kvě 2010

Akty-ahooooj,

tak to je super,že jste si užívali. a Sára je zlatíčko 😉
a já byla marod, Luky měl šílenej kašel a já to chytla od něj, ale mě ATB neminuly. no už je líp. Luky už ve školce, zítra mají besídku k svátku maminek, tak to zas budu slzet....

aktaka
5. kvě 2010

tak to moje zlatíčko teď potrápily asi prdy nebo zácpa nebo co to bylo. po dvou hodinách jančení se pokadila, počůra a poblila, pak si cucla z prsu a vytuhla 😅 snad jí tohle nebude trápit častěji

Baruš, tak to je na pytel, ale hlavně, že už vás to pustilo
tjo, to já už vlastně taky můžu slavit den matek 😀