Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

mishi
12. kvě 2010

jo a nechala jsem si novou praktickou lekarkou vypsat zadanku na krevni testy hcg , dam za to 150 a muzu si na ne jit kdykoliv, takze asi koncem pristiho tydne, strasne me zajima, zda hodnota roste 🙂
mozna si tukate na celo 🙂 ze to prehanim, ale 3 tydny je strasne dlouha doba, musim si to nejak zkratit.

dnes jsem volala lucce (sestricce u hulverta v soukr.ordinaci) a objednala jsem se k nemu na utz za 14 dni ve stredu. chtela jsem koncem pristiho tydne, ale to je zase na nejake konferenci a pak ma plno. a uz ji to vybrebendil, ze to snad klaplo 🙂

sonka.77
12. kvě 2010

Mishi, nevím, ale co říkaly těhulky, tak určité bolesti jsou na začátku těhu normálka. 🙂

sonka.77
12. kvě 2010

Mishi, já bych to s tou krví asi udělala stejně. Taky bych zašla do laborky, však těch 150,- není moc za klidnější spaní. 🙂

sonka.77
12. kvě 2010

Mishi, takže půjdeš na UTZ k Hulvertovi dřív než ofiko do Iscare?

Jejda, ono už je skoro půl šestý. Tak za chvilku jdu bodnout snad poslední Gonal. 🙂

sonka.77
12. kvě 2010

Tak včelka je tam a já jdu na masáž, páček. 🙂

danda78
12. kvě 2010

holky
budou vám moc držet pěstičky, aby opv bylo úspěšné a dočkaly jste se //..
mishi,taky jsem šla týden po hcg v iscaru do nemocnice, kde mi ho nabraly znovu, žádanku jsem nepotřebovala, a stálo to taky 150,-kč, výsledek byl kolem poledne a pak mi domů ještě přišel oficiální dopis s hodnotou hcg a s tím,že jsem těhotná a mám kontaktovat svého gyndaře, takže jsi normální,neboj...
přeji pěkný večer všem..
d.

danda78
12. kvě 2010

ahoj taky jen nakukuju...
dnes odpoledne jsem uklízela celou ložnici, hlavně skříň, vyházela jsem 2 velké pytle věcí které už nebudu nosit a dalších pár kousků,které bych si ráda nechala,ale momentálně se do nich nevejdu jsem uklidila jinam a zjistila jsem,že mi toho teda moc nezbylo...
u toho jsem chytla nějakou depku,že tady máme všude příšerný bordel, takže než se miminko narodí,ráda bych dala dokupy 2 místnosti + doplnila světla, záclony... co nám tady někde pořád ještě chybí a nebyli jsme schopni za skoro 6 let co tady bydlíme to dát dohromady... a hlavně je potřeba všude vymalovat.. tak jsem zvědavá,jak to zvládneme, přítel domů jezdí jen na víkendy a to má většinou nějaké koníčky + stavba provozovny, kterou opravujeme... ale zatím máme dost času,tak kliiiiid....
dnes už nic dělat nebudu, jen ještě zajedu vyzvednout babičku s dědou od známých a pak budu odpočívat... nějak mě to zmohlo a píchá mě v podbřišku...
zítra mám náročný den, uklízecí + pracovní,takže to si taky moc neodpočinu, možná v pátek..
dnes jsme měli odjíždět do Anglie, právě nějak v tuto dobu jsme měli odlétat, přítel koupil k 10.letému výročí letenky abychom se znovu podívali tam,kde jsme se seznámili,ale miminko to chtělo jinak.... nějak jsme vůbec nepočítali,že by to mohlo vyjít, takže nám teď propadnou...ale co,mimi je důležitější...
pěkný večer všem.
d.

madlinka
12. kvě 2010

Holky jdu na OGTT, musím být na lačno, to je jasný, ale smím pít?????

aktaka
12. kvě 2010

Madli,ja mohla pit vodu a cerny caj,samozrejme neslazeny.

garp776
13. kvě 2010

sonka a katrin...držím palce na Anušku...a dejte vědět!

Misha...no mne taky někdy pobolívá břicho...ale hlavně jsem dost unavená...respektive nejsem schopná toho moc udělat..nejradši si teď po práci jen čtu a válím se v posteli...což mě štve s tím souvisí i to, že si už teď příjdu jako koule...nějak jsem přibrala a začíná to být vidět... ☹ Co můžu dělat, když se sport nedoporučuje po IVF? Co jste holky maminky/těhulky dělaly, aby jste si udržely fyzičku? na UTZ jdu až v pátek 28.5, takže až ode dneška za 15 dní ☹

mishi
13. kvě 2010

dando - tak to jsem rada, ze nejsem sama, kdo si necha znova testovat hcg 😉
jinak jak pises o letenkach do anglie, my jsem koupili v prosinci na cerven 7-11. letenky do parize (kazdy rok letame do nejakeho evropskeho mesta a poznavame 😉 )
kdyz jsem se ptala sester v iscare, rekly, ze nedoporucuji kvuli turbulencim....taklze neletime, nevzaůi bychom si to na triko, kdyby to tehu nevyslo, svedli bychom to na letani....bohuzel poplaztky za zmenu jmena jsou u wizzair tak vysoke, ze se je nevyplati dat na aukro. takzeje asi stornujeme, dostaneme aspon 1000
no taky jsme s tim nepocitali, ale clobvek by dopredu nemel poctata a s tim, ze bude ten a ten mesic tehotny a nemuze nikam. nesmi si podle toho tidit svou udoucnost, ale ma si planovat dovcu a kolem tak, jako ze nebude.
a ono se treba usmeje stesti 🙂

ajscha
13. kvě 2010

Ahoj holky,
Sonko, Katrin - moc držím palce! 😉

aja37
13. kvě 2010

Ahojte baby. Tak som dnes rano bola na prvej konzultacii v Iscare a musim povedat, ze pohoda neuveritelna. Aj doktorka, aj sestricky. Fakt boli zlate. Vsetko mi do podrobna vysvetlovali (aj ked nebolo treba, kedze ja ma za sebou 6IVF) a doktorka bola ochotna sa so mnou rozpravat a preberat nas problem zhora, zdola ... fakt dobre. No ale co som sa vas chcela spytat .... stalo sa vam uz, ze by vam pocas stimulacie znizovali davky hormonov? Ze by ste napr. zacinali s Gonalom alebo s Manopurom (to je jedno) na 225 a po 5dnoch by vam znizili davku na 180? Mne totizto doktorka povedala, ze take stimulacie, ako som mala do teraz este nevidela a ze problem, ze sme za posledne 4 razy neziskali vhodne vajicka je v tom, ze mi znizovali davky hormomov. Ze ona nerozumie tomu, preco mi to robili. Ake davky stimulantov ste mali vy?

breda
13. kvě 2010

Ahoj aja, já jsem začínala na Gonal 300 a pak na 225 a chodím taky do Iscare Praha..

Ahoj holky, a jak jste spokojené v Iscare ?

madlinka
13. kvě 2010

Garp vím jak se cítíš, já se okamžitě po ivf tak taky cítila. A cítím se pořád hůř a hůř 😀 😀 😀 . A neudržovala a neudržuju se fit nijak. Jsem ráda že se bobískové na začátku udželi, sport jsem fakt neriskovala a teď se zas bojím předčasného porodu vzhledem k tomu jak na tom jsem, takže mě taky ani nehne. Hele a je mi to jedno.......ty miminka nás stály hodně úsilí a nějaká kondice je mi momentálně úplně putna. Nejdůležitější jsou oni!

katrin32
13. kvě 2010

Ahoj holky, tak OPU bude v pondělí, úroda zatím cca 12, tak snad budou všechny kvalitní a všechny, hlavně, aby se už konečně uchytili 🙂

garp776
13. kvě 2010

madlinko..dík za zprávu, moc mě potěšila..nebudu to teda nějak hrotit..jsem holt unavená, tak budu trochu víc lenošit..stačí, že chodím do práce a starám se o jednoho 6 letého a jednoho 40letého..
breda..s Iscarem jsem spokojená 100%, přišlo mi, že tam jde všechno jak na drátkách a celý personál je velmi příjemný..

garp776
13. kvě 2010

katrin..tak moc gratuluju...a držím palce ať je pondělí hodně plodný den!!

madlinka
13. kvě 2010

Garp opravdu lenoš, to je pro tebe i mimi momentálně hodně důležitý!!!!!!!!!!!

Katrin no to je hezká úrodička 😀 !!!!!! Tak ať to takhle zdárně pokračuje dál!!!!!!!!!

Breda já jsem taky v Iscare 100% spokojená......teda byla jsem spokojená 😉

mishi
13. kvě 2010

garp, ted jsem byla 2h bez netu, a to jsme napsala taaaak dlouhy prispevek ☹ spadlo to

madli ma pravdu, odpocivej a posloucjeh sve telo. jestli te to uklidni, za pul roku jsem pribrala 8kg, nabic jsem po uraze na lyzich v breznu t.r., natazene kolenni vazy, ortezy a berle, pak jsem zacala pomaloucku rehabko na rotopedu a IVF a bum - nemuzu uz nic.
takze koleno v p......, ty kila navic taky nepomozou a bude hur, teda doufa, ze budu dalsich x mesicu pribirat
a docent, co se mi o koleno stara, to vidi na plastiku predniho krizoveho vazu
takze kdybych nebyla tehu, stejne mam sport omezenej

mishi
13. kvě 2010

ajo - ja brala menopur 150j cele stimulovani. ani nahoru, ani dolu.
ale pokud ti reaguji vajecniky hyper, tak ti davku muzou snizovat

mishi
13. kvě 2010

garp, vcera vecer a dnes rano me brisko bolelo jak cert, ta bolest se stridala, takove tlaky a male krece jako pred MS, pak vpravo, vlevo, lehhce pichani. nastesti jsem to dnes rano zaspala, stepa jel na moravu, pak jsem se probrala v 9h a dnes je mi lepe. jen to nezakriknout
samourejme mi to nedalo a hledala jsem v diskuzich bolesti bricha behem tehotenstvi. takze me napadlo mimodelozni, ale to snad neeee.

aja37
13. kvě 2010

Mishi, ja som ale nikdy nemala hyperstimulak a znizovali mi davky aj tak. Ja som mala po cca 5dnoch pichania injekcii folikuly velke cca 16mm a im to prislo nejak skoro a tak mi znizili davky, aby natiahli cyklus. No a to bolo asi zle. Ja neviem. Akokolvek, teraz aj tak pojdem na nativ a dalsi cyklus uvidime. Sestricky si dnes robili srandu, ze 7 IVF uz bude urcite stastne. Ze ta 7 musi byt nejake znamenie, zvlast, ked som u nich bola dnes prave 13-teho po prvykrat. Snaaad mali pravdu. 🙂

mishi
13. kvě 2010

a jhelikoz mi doma jeste zbyly doma testiky, tak jsem dnes rano testla. ta testovaci byla hned videt a tmavsi nez kotrolni, tak me to trochu uklidnilo.

nevidela jste nektera nahodou vcera preslapy?
uplne ve mne hrklo, pac tam byl zrovna shot, kdy na utz prestalo byt videt tlukot srdce a plod zemrel.....

no to bych sem psat nemela, tady se pisou hlavne pozitivni a optimisticke zporavicky, ze?
🙂 🙂

mishi
13. kvě 2010

ajo, moc ti to preju, verim, ze budes v iscare spokojena, je tam personal na spravnem miste a jsou zkluseni, duveruj jim jako jsem duverovala ja 🙂

aja37
13. kvě 2010

Mishi, dakujem za podporu. Budem im doverovat. Chcem verit, ze sa im to podari 🙂

Baby a este som sa chcela spytat, ked vam robili hormonalny profil v Iscare Praha, mali ste tam okrem FSH, LH a pod aj vysledky AMH? Je to vraj indikator zasoby vajicok. Docela by som bola zvedava, ze ako by to vyslo mne. Klasicky hormonalny profil som mala vzdy dobry.

garp776
13. kvě 2010

aja...toto hodnotu vůbec neznám, ale určitě nebude vadit, když se na to zeptáš rovnou v Iscaru..
mishi..mimoděložní určitě ne..na to máš vysokou hodnotu HCG , ty bolesti jsou asi normální..natahují se děložní vazy, já už žádný testy nemám a asi ani kupovat nebudu..snad to do UTZ vydržím v pořádku...jen mě otravuje být nafouklá jak balon a jen se valit..nejradši bych to do UTZ prospala

sonka.77
13. kvě 2010

Ahoj holky, tak na kontrole vše v pořádku, zůstává cca 15 folíků a OPU bude v sobotu. Takže se Katrin nepotkáme, ale moc gratuluju ke spoustě folíků, od minule se teda zasnažili. 😀

Holky, tak nakonec dneska ještě budu píchat Gonal, dostala jsem dva zbytky od sestřiček. A taky budu dneska píchat Ovitrelle, což jsem si pak uvědomila mi sestra neukázala ani nic jiného neřekla. Takže mám dotazy. Předpokádám, že to píchnu do břicha, na druhou stranu než Gonal, jo? A žádná složitá manipulace s tím není? V návodu je totiž vtipně napsáno, použijte tak jak vám ukázal lékař. 😀 😀 😀 To je fakt vtipný. 😀 😀 😀

sonka.77
13. kvě 2010

Ajo, já teď měla Gonal takhle: 225j, 225j, 187j, 187j, 150j, 150j,150j, 150j, 150j a dneska poslední 150j.

Ahoj Bredo, já se v Iscare cítím výborně a jsem spokojená.

mishi
13. kvě 2010

aja - mne ani ten hormonalni profil v iscare nedelali, teda nevim o tom, ja jsem chodila asi par let na pozorovani do endokrinologickeho usrtavu, ale tam byly vylsledky v 11/2009 uplne ok a od cervence chodim k hulvertovi do ordinace.ten mi delal i vsechny utz pred IUI, mely jsme 3 a az behem IVF jsem chodila na utz k mrazkovi v ramci te studie

sonko - ano, odhadla jsi to dobre 😉 k hulvetrovi pujdu jeste pred kontrolou v iscare. jdu k nemu 26.ve stredu brzy rano a az v pondeli 31. rano k mrazkovi

garp -ani nevis, jak me vzdycky uklidnis. jestli ja ted zacinam 6tt, tak ty budes v 7tt??