Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

sonka.77
1. čer 2010

Madlinko, budu na tebe moc myslet, ať je vše v pořádku, malý pupík nic neznamená, každá to má jinak. Tfuj, tfuj, tfuj, posílám štěstíčko, ať vydržíte co nejdýl. 🙂

danda78
1. čer 2010

ahoj holky,
dnes jsem měla lítání, zařizování věcí ve městě, v práci jsem dělala papíry a pak jsem tam ještě byla od 2-8...
takže když jsem přišla domů,uděllala jsem si večeři a sedla k tv...
teď jsem vás dočetla..
mishi, ano tak to jsme se opravdu viděly, jen jsme o sobě nevěděly...
to je škoda, příště bych tě asi poznala tak by jsme mohly pokecat,ale já už tam zase tolikrát nepojedu...
hezký tmavovlasý mladý muž jo??tak mu zase tak nelichoť nebo se budu cítit vedle něj blbě... a mně už šlo i přes tuniku vidět bříško jo??? to mám teda radost... 😉 😉 😉 😅 😅 😅
snad už to nejhorší máme za sebou, i když dnes na jiné diskusi kam chodím byly špatné zprávy a konec těhu i v 15.tt ale s tím vás tady nechci zatěžovat,nepřipouštím si,že by mělo být něco špatně....
a jak jsi mishi dopadla ty????
vše ok??
sonko moc ti přeji, aby další pokus už byl úspěšný a i ty jsi se dočkala vytouženého mimi, třeba to budeš mít jako já,až na 3.IVF......
madli,ty ještě chvilku vydrž celá, snad ti v pondělí řeknou jen dobré zprávy...
a malý pupek?? dle fotek mi nepřijde malý, ale taky se to nemůže soudit dle velikosti,každý to má opravdu jiné...určitě to bude ok a ještě chvíli u tebe vydrží..
pěkný večer všem.
zítra ahoj
d.

madlinka
2. čer 2010

Holky díky moc za podporu!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

Dandi tyjo to letí, jsi už 14tt 😲

baraf
2. čer 2010

ahoj holky,

Madli-z malýho bříška si nic nedělej, já ho taky neměla obří.... oproti ostatním holkám jsem vypadala jen jako pěkně najedená 😀 a držím palce na kontrolu

Soni-na Tebe myslím, holka. kdy jdete na to imuno vyšetření?

Dandi-zvolni trošku 😉 je super, že už se rýsuje bříško

jo, a to že jste se potkaly a nepokecaly, vždyť se neznáte. to já takhle seděla v ISCARE se Siki odsud z diskuze a nepoznaly jsme se... a to jsme se před tím viděly 😀

danda78
2. čer 2010

ahoj,
u nás je dnes hnus prší už asi od 2 hodin od rána a to jako v kuse a takové provazy...
je to děs,ale ještě zítra a v pátek a sobotu už snad bude líp...
jo madli letí to hrozně, jen koukám co týden,jak mi to pěkně naskakuje, ani mi to nepřijde že už jsem ve 14.tt
dnes jsem už volala ke svému gyndaři,tak mě sestřička objednala na příští týden v úterý,tak mu předám všechny papíry z CAR + výsledky krve, screeningu...
tak snad bude mít radost i za nás a třeba mi udělá taky ultrazvuk a uvidím zase mimi...
baraf, neboj včera byl den pracovní, hooodně..
dnes jsem zařizovala jen dopolko,teď už jsem doma a budu odpočívat, koukat na tv, a v tomto počasí možná i spát...
uvidím.
přeji pěkné odpolko,večer ještě nakouknu..
d.

aktaka
2. čer 2010

ahoj holky
to je děs to počasí, co? Sára je z toho dnes celá rozmrzelá, skoro hodinu v kuse řvala, nemohla vůbec zabrat, vždycky 5min spánku a pak vzhůru. to je něco na moje nervy, už jsem byla zoufalá, že jí neumím pomoct

Soni, já to tak nemyslím, že bych si stěžovala, že jak je to hrozné mít dítě. snad to tak nechápete, vždyť já si tím maratonem neplodnosti prošla taky, i když jsem měla štěstí v neštěstí, že to klaplo hned

aktaka
2. čer 2010

Madli, z malého břicha si hlavu nelámej, to nic neznamená. spíš bys měla být ráda, nosit velký pupek je záhul 🙂

Dandi, měla by ses trochu šetřit. já taky pořád někde lítala a jak jsem dopadla 🙄

aktaka
2. čer 2010

a už mi opět smazali fotku 🙄

elana
2. čer 2010

Akty, jsou na Tebe nějaký zasedlí, to si myslím, že je tu víc jiných adeptů 😝

biris
2. čer 2010

ahoj holky kdy ste si dělali test po ET?Dneska jsem 4 den po a už jsem asi na zhroucení.Když jsem v práci tak je to v poho to nemám čas o tom přemjšlet ale v práci .

katrin32
2. čer 2010

Ahoj holky, tak zítra startuji po tom maratonu do práce, tak mi držte palce, už slyším jé čau těhotná, budu se muset obrnit 🙂

aktaka
2. čer 2010

El, že jo? podám stížnost na diskriminaci 🙄 😀

Biris já testovala 10. den po ET a měla jsem pětidenní kultivaci

biris
2. čer 2010

To budu muset taky asi vydržet,tou kultivací myslíš to píchání injekcí?Já si je píchala 7 dní.Mám jít na kontrolu 14 až 15 den po ET ale vychází mi to na sobotu a neděli příští týden tak to nevím kdy tam půjdu!!!

baraf
2. čer 2010

Akty-to víš, Sára je roztomilejší než ty a oni to poznali 😀 😝 ne ba ne, El má pravdu, asi si na Tebe zasedli

Biris-Akty myslela kultivaci embryjka..... tys měla tuším 3 dny? na test je fakt brzo 😉

Katrin-pevné nervy

biris
2. čer 2010

báro-díky,moc se v tom nevyznám.

danda78
2. čer 2010

biris, já jsem testovala 9.den od ET... a embryjka se kultivovala 5 dní,takže být tebou bych ještě tak alespoň do úterka počkala...
mně 14.den po ET vycházel taky na sobootu,tak jsem tam jela v pátek abych na víkend už věděla na čem jsem a bylo to v pohodě, nikdo nic neříkal,dokonce sestřička sama navrhla abych přijela už v pátek, a navíc vp ondělí jsem jela na pohřeb babičce,tak bych stejně nemohla...
akty z toho počasí už jsme otrávení všichni i miminka...
katrinko taky přeji ať se tě vyptávají co nejméně a zvládneš to...
pěkný večer.
d.

sonka.77
2. čer 2010

Baruš, na imuno jdeme až v červenci, ale na genetiku už za 14 dní. 🙂

Akti, však jsem tam dala řehonící se smailík. 🙂 Vím jak to je, vím co máš za sebou. 🙂
Teda fakt jsou na tebe zasedlí s tou fotkou. Já myslela, že je to už přešlo. 😒

Biris, ještě je moc brzo, udělej si testík až budeš 14 dní po odběru vajíček. 🙂

Katrin, tak se drž! Dneska jsem zrovna potkala dávnou kolegyni, co jí hrozně zajímá, kdy se budu vdávat a kdy budu mít dítě. Tak mi hnedka nezapomněla připomenout, ať na nic nečekám, že už mám věk. To fakt potěší. 😖

baraf
2. čer 2010

Soni-kolegyně je kachna 😠 budu na vás myslet....

siki26
2. čer 2010

Ahoj holky, tak se zase po dloooouhé době hlásím 🙂 U nás vše v pořádku, jsou nám 4 měsíce a dokonce se v noci už i vyspím. Prckové spinkají tak od 23h do 6h do rána, takže pohodička. Jsou to zlatíčka, ale to hnusný počasí nás fakt otravuje 😝

Madli, máš už pěkné bříško, tak jen tak dál 😉

Akty, to kojení každé tři hodiny ti fakt nezávidím, jsem ráda, že už to mám za sebou. Tak hodně sil 🙂

sonka.77
3. čer 2010

Baruš, dík. 🙂

Siki! Ráda tě vidím! Tak to je fajn, že už jste se zaběhli a že se i trochu líp vyspíš. Paráda. Hoď do albumu nějaké nové fotky, ať se pokocháme. 🙂

Holky, jsem zvědavá jestli letos bude vůbec léto. Zatím radši nic letního nenakupuju. 😀

baraf
3. čer 2010

Soni-není vůbec zač 😉 mě to nějak dostalo, ten tvůj druhej pokus.....
a léto? doufám,že bude, bo jinak zkrachuju na vstupným do aquaparků,Lukyn potřebuje bazén
😀

Siki, ahoj! jak rostou broučkové? ještě musíte chodit do tý rizikový poradny? a co už umíte?

baraf
3. čer 2010

jinak hezký den všem,

tady opět leje 😠

ajscha
3. čer 2010

Ahoj,
tady taky leje, od včerejšího odpoledne. Snad to léto opravdu ještě dorazí, tento způsob léta se zdá být poněkud nešťastný 😅

madlinka
3. čer 2010

Fuuuuuj co je to venku zas hnus furt? 😠

aktaka
3. čer 2010

ahoj ve spolek

Soni máš chytrou kolegyni, by ty rady měla jít někam prodávat 😠

Siki, to máš super, že ti prckové už tak hezky spí. já se na to těším jak na smilování 😀

Baruš neměl Luky náhodou kýlu jako miminko? prý u dříve narozených se dělá často a Sáře se právě udělala ☹

baraf
3. čer 2010

Akty-Luky ne.... ale prcek mojí kámošky.......operovali mu t o a je v pohodě....tuším v Krči mu to dělali

aktaka
3. čer 2010

Baruš operovali? 😨 no nazdar, mně říkal doktor na kyčlích, že to zmizí samo. uvidíme, co řekne naše pediatrička, jdeme v pondělí. tedy ale na operaci jí snad nepošlou, to bych asi nepřežila 😢

baraf
3. čer 2010

Akty-nechtěla jsem tě strašit, promiň. u toho mrňouse taky čekali, jestli to zmizí... ale jemu se pak udělala ještě na druhý straně... uvidíš, co ti řekne mudra. ale nebooooj, to přežiješ,fakt. mám i fotku toho broučka těsně po operaci a byl moc spokojenej, dokonce se tlemil na celý kolo. však uvidíš, co ti na to řeknou. Tuším, že ta kámoška byla s malým v nemocnici 2 nebo 3 dny... držím palečky!

baraf
3. čer 2010

hele a co nějakou novou fotku berušky?

aktaka
3. čer 2010

tak to doufám, že jí to zmizí. i když byl prcek vysmátý, tak bych byla raději, kdyby to nemusela podstoupit. víš jak

něco dodám, až to stáhnu z fotáku 😅 ale jsme hrozní, skoro nefotíme, jak většinu času spí, tak není co. a když je, tak jsem tu sama a než čapnu foťák, je po představení