Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

sonka.77
7. čer 2010

Biris, jestli dobře počítám, tak jsi teprve 11 dní po OPU. Je to tak? To je stejně ještě brzo. Vypovídající je až testík od 14 dne po OPU. Tak to ještě nevzdávej a třeba to klapne. 🙂

biris
7. čer 2010

soni: na OPU jsem byla 29,5, taky bych tomu chtěla věřit takže jsem tu druhou čárku na testu vytahovala očima ale nepovedlo se!Testnu ještě ve středu a budu vidět.Jsi moc hodná přeju krásný den 😉

biris
7. čer 2010

soni:už nevím co melu,na OPU jsem byla 26.5.,toho 29.5. byl ET.

ajscha
7. čer 2010

Ahoj holky,
biris, nevzdávej se naděje, 9. den nemusí být na testíku opravdu ještě nic vidět a za tři čtyři dny už tam může být dálnice
Holkám těhulkám neskutečně naskakují týdny - to je fofr.

danda78
7. čer 2010

ahoj holky,
tak po víkendu,náročném,ale pěkném...
o sobotě už jsëm psala, včera to byl taky fofr.. dopoledne jsme jeli s pesanem na polder, aby se vykoupala, letos poprvé, pak rychle ke tchyňce na oběd, skočit do auto a jet 25km - kamarádi tam boxovali,tak kouknout na ně, pak pěšky na fotbal s pesanem 2,5km tam a 2,5 zpět... najíst se,posbírat prádlo,pověsit další a do práce od 19.30-22.30...večer mě docela píchalo v podbřišku,tak dnes spíš relaxuju..
ráno jsem spala až skoro do 9.30 to u mě teď není běžné a pak šla jen do města, teď jsem po obědě a půjdu si na chvíli dáchnout.. a večer od 18.30 zase do práce,ale to už bude pohodička..
a ztíra v 11 mám první kontrolu u svého gyndaře,tak jsem zvědavé jaké to tam bude a zda udělá ultrazvuk.. třeba tam i něco uvidí...
biris, ještě máš orpavdu čas, já měla slaboulinkou čárku 9.den po ET,tj. pro tebe dnes, ale to jsem byla po 5denní PK a v té době tam byly 2 mimi,tak zkus testnout opět zítra nebo ve středu, ta středa už by mohla být přesnější..
stále tomu věřím,že to bude dobré..
pěkné odpolko všem.
d.

mishi
7. čer 2010

biris, jeste nemusi byt konec, souhlasim s holkama, nemela jsi PK a to muze byt par dni posunute.
ja mela 13den po OPU slabe pozitivni test. pockej aspon na tu stredu, kdyz nedostanes MS, jeste nezabaluj!

mishi
7. čer 2010

dando, to se nam musis, teda mela bys🙂) zitra sverit, jsme zvedave na tvuj utz!
ani si nepamatuji, bylo videt uz na NT screeingu pohlavi? myslim, ze jsi psala, ze ne
treba ted tam uz bude prekvapko🙂

danda78
7. čer 2010

nic vidět nebylo a tak jsme se tedy ani neptali,čekala jsem,že kdyby doktorka něco zjistila, snad by nám to řekla..
tak uvidím zítra..
už se těším,snad bude vše ok..

baraf
7. čer 2010

ahoj všem,

biris-uvidíš,no... v každým případě na krev i když začneš krvácet..... vylučujou tím mimoděl.těhu. držím palce

dandi-na pohlaví bude asi ještě brzo, nicméně držím palce aby bylo vše O.K.

madlinka
7. čer 2010

Tak hlásím že kontrola u Apolináře celkem v normě. Snad ještě pár dnů vydržíme v pupíku.......... 😀
Matyášek má 1600g a Kájinka 1550g

Biris nevzdávej nic ještě. Už jsem to tu zmiňovala několikrát........jedna holčina co znám měla pozitivní testík až 19 den po transferu...........a Jiřík je už ve školce......... 😉

biris
7. čer 2010

Holky všem moc děkuju za psichickou podporu.Madli koukala jsem co myslíš tím Jiříkem poněvač moje ségra má taky Jiříka,to je tak že jak rychle čtu tak až pak začnu přemejšlet!!!

madlinka
7. čer 2010

No myslela jsem že ona si myslela dle negativního testíku taky že nic a byl z toho ten Jiřík 😀

sonka.77
7. čer 2010

Madli, tak vidíš, jsi v normě, tak ať dny/týdny v bříšku ještě pěkně utíkají. 🙂

baraf
8. čer 2010

Madli-tak super, že kontrola dobrá 😉

baraf
8. čer 2010

jinak krásný slunečný den všem!

Akty-co včera povídala mudra. na tu kýlu?

siki26
8. čer 2010

Tak prckové to zapíchli, tak jsem zase na chvilku tady 🙂
Akty, určitě je na to ještě brzy, víc se to sleduje až ve 3měsíci, to už by měly otáčet hlavičku na obě strany stejně. Včera jsme byli na kontrole a Matýsek dělá pokroky, už otáčí hlavičku do prava i sám bez toho, abych ho tam musela nějak lákat. Je to šikulka, dostali jsme pochvalu 😵
Holky, fotky určitě doplním, jen mi je musí Honza zase upravit. Takže snad brzy... Opravdu rostou čím dál rychleji.

Biris, já myslím, že krev berou pro jistotu každopádně, aby těhu na 100% vyloučili. Drž se, holka.

mishi
8. čer 2010

čau holky
tak zatim tehu dobry a dnes zacaly komplikace
dnes ráno jsem začala slabě špinit a dost nepříjemně mě bolí dole. taky takovy ten pocit jako "otevirani".
hned jsem psala hulvertovi, zda si mam vzit utrogestan, takze mam a zitra jsem stejne objednana na kontrolu. ten den musim vydrzet. a jsem v praci.....
doufam, ze to neni nic vazneho, neumim si predstavit, ze bych mela o "nej" prijit.....
manzel byl jeste vystrasenejsi nez ja, ze musim hned volat doktrovi a zeptat se, co doporucuje.

madli, to je moc fajn, ze se dovjcatka drzi.

a sonko, jaky den jdete na vysetreni?

a co dela garpM? dlouho sem nic nepsala. jak ti je, co noveho? jak bylo u tveho gyn?

baraf
8. čer 2010

Mishi-držím palečky, ať je to dobrý!!!!!!

Siki-¨Matýsek je teda šikovnej.... a na fotky se těšíme

mishi
8. čer 2010

a to pobolivani je jine, nez jsem mela....jsou to takovy slaby krece
nemam z toho dobry pocit
cetla jsem, ze spineni byva, dokonce mi tehdy hulvert rikal, ze je u 1/3 tehotnych bezne a na netu se o tom pise, ze m,uze zacit v 9tt a to prave jsem....jako bych to privolala 😒 😒

danda78
8. čer 2010

ahoj holky...
tak jsem zpět z kontroly u svého gyndaře..
vše ok, mimi si tam pěkně hoví, je schoulené do klubíčka,takže pohlaví nehrozí,nemohl ho pořádně ani změřit, protože říkal,že každý milimetr hraje roli na TP ale že nejpřesnější je stejně většinou ten screening v 1.trimestru a dle něj se řídí..
Na kontrolu mám přijít 25.6. a donést ranní moč..
mishi, určitě tě to vyděsilo, to je jasné,tak dnes až přijdeš z práce, snaž se odpočívat a zítra už uvidíš mimi a určitě bude vše ok.... ještě že máš zrovna zítra kontrolu,alespoň nebudeš tak nervózní, co se tam děje...
madli,taky gratuluju k úspěšné kontrole a ať bobci ještě chvíli vydrží..
siki,vidíš jaké to máš doma šikulky,.... a na fotky se taky moooc těším..
biris tak co dnes jsi vydržela???
věřím stále v dobré zprávy..
já jedu zítra k našim do Zlína,tak tady nebudu pak až do soboty... snad až přijedu, budou tady jen pozitivní zprávičky..
ale dnes večer ještě nakouknu,tak pište..
d.

mishi
8. čer 2010

dando, to je moc fajn, ze kontrola probehla v poradku
hulvert mi nakonec volal, rikal, ze bych mela byt v klidu, ze to asi nic neznamena, ze mi zavedli 1 embryo, jinak by to znamenola, ze druhe to "vzdalo". at si koupim magnesium. tak jsem ho spokla a po pul hodine to je mnohem lepsi, uz netrpim. "svadi" to na delohu, jak se roztahuje. tak mu budu verit 🙂
zitra mam byt u neho na 10h, ale nalacno, to asi umru hladem, sestra mi povolila jen rohlik a vodu. ja jsem zvykla vydatne snidat a uz kolem 8h 🙂
dam vam vedet, jak to dopadlo

danda78
8. čer 2010

určitě dej vědět, nevím zda si to tady ještě stihnu přečíst před tím než pojedu,ale budu se snažit..
naši nemají pc,tak to pak budu muset nějak vydržet až do soboty..
bude to ok,neboj... asi to bude tak jak říká on, roztahuje se tam mimís a zvětšuje si domeček...

baraf
8. čer 2010

mishi-tak dej určitě vědět!

aktaka
8. čer 2010

ahoj holky
jen v rychlosti čučám, jsme teď samá návštěva, tak nic nestíhám

Mishi, držím pěsti, ať to není nic vážného!!

jinak my jsme byly včera na kontrole u dr a máme doma malého žrouta 🙂 za 4 týdny zvládla narůst o 6cm a 1,5kg 😅 takže má 4070g a 53cm. sestřička, když to počítala, kolik přibrala od minule, tak tomu nevěřila a počítala 2x. pak se mě ptala, jestli přikrmuji umělým, říkám, že ne, tak nad tím mávla rukou, že mám hold výživné mléko 😀
jinak ta kýla, je to víceméně tak, jak jste mi tu psaly. budu teď přelepovat, a když se nevstřebá, tak hold operace 😖 no ale zatím věříme, že se vstřebá

madlinka
8. čer 2010

Akty tak to je super, to je holka šikovná 😀 😀 😀

Mishi neboj, určitě to nic nebude!!!!!!!!! Držím palečky na kontrolu!!!!!!!!!!!!!!!!

Dandy gratuluju k úspěšné kontrole!!!!!!!!!

Siki dej miminkům za mě pusinku a fotky dej brzo. Těším se!!!!!!!

baraf
8. čer 2010

Akty-tak snad se kýla vstřebá.... jo a nelezou ti ty návštěvy občas krkem? jako já vím, že se to "musí", ale já už toho pak měla docela dost 😀

danda78
9. čer 2010

tak se s váma holky do soboty loučím, jedu ještě do práce a pak vyrážím k našim, i s pesanem... Je to 150km tak budeme stejně splavené obě... možná všichni 3... 😉 😉 😉
Přeji ať se vám daří a ať si tady přečtu jen dobré zprávy za ty 3 dny...
Budu na vás vzpomínat.
d.

baraf
9. čer 2010

Dandi-šťastnou cestu 🙂

biris
9. čer 2010

holky chtěla jsem se zeptat co sex po ivf?Na stránkách iscare píšou že ho doporučují 6 den po ivf ale chci se poradit!!!Jinak jsem si dnes dělala testík a pořád bílo ale budu dělat statečnou.

biris
9. čer 2010

Mishi tak co ti povídal doktor?