• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Iscare Praha. Máte zkušenost?

17. ledna 2017 
to není žádný um, já už jsem jedno doma měla, tak jsem jen čapla jiné barvy ve stejné velikosti :grinning:
jo, to úplně nesnáším. už jak slyším "přejete si?" tak mám husinu a utíkám, v lepším případě jsem jen hodně nevrlá :grinning:

tak já už to dnes balím, konečně, od oběda počítám minuty :slight_smile:

měj se a hezký večer :dizzy_face:
26. kvě 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už taky pomalu odcházím. Tak krásný zbytek dne :wink:

Sonko: pozdě, zrovna se chystáme domů :frowning2:
26. kvě 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, vy mě tu necháte samotnou. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
26. kvě 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré upršené ráno

Soni, jsme se tu včera tedy pěkně minuly :frowning2:

nesnáším vstávat do deště, jsem pak celý den ospalá :rolling_eyes:
27. kvě 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! já to počasí taky nesnáším, dneska jsem přišla skoro v zimní bundě :angry:
27. kvě 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Siki, kde se poflakuješ??!! :grinning:

hnus fialový to je, sice včerejší vedro taky nic moc, ale až tak moc ochlazovat se nemusí :rolling_eyes:
jsem včera ani nestihla posedět na terase, jak jsem dojela domů, za chvíli začalo pršet
27. kvě 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dnes nějak nic nestíhám, ale aspoň mi to utíká. Doufám, že teď už bude klid. Uf...

Já jsem taky nestačila včera ani posedět. Spustily se kroupy a lítaly až do bytu, tak jsem na rychlo zavírala všechna okna. Jen tak tak... :sweat_smile:
27. kvě 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem si dnes chtěla udělat pořádek na stole. mám tu neskutečné haldy papírů... zatím jsem se k tomu nedostala, pořád někde lelkuju, jsem teď fakt zaměstnanec na beterky :rolling_eyes:

taky tak, trochu nám zmokly parapety :sweat_smile:

a přestala se mi motat hlava, takže to asi opravdu bylo změnou počasí
27. kvě 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vždyť to počasí si opravdu dělá co chce, už mu vážně nerozumín :angry:

Já jsem trošku utrácela - opět :sweat_smile: přítelova sestra čeká každou chvilku holčičku, tak jsem koupila rozkošný džínový lacláče s tričíčkem. je to tak roztomilý :dizzy_face: A abych se já neošidila, tak ještě 2 podprsenky :grinning:
27. kvě 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: dobře to děláš

ale ber to tak, že investuješ do sebe vlastně. až to holčička odnosí, tak švagrová určitě zapůjčí, ne? :wink: :grinning:
27. kvě 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musím říct, že jsem přemýšlela stejně :grinning: Jen by mě naštvalo, kdyby se jí narodil kluk :angry: Ale jí asi mnohem víc, už jednoho má, tak strašně chce holčičku, což jí doktor i potvrdil. Tak snad to holčička bude. Znám ale spoustu případů, kdy doktoři tvrdili, že to bude holčička a pak se narodil kluk jako buk :slight_smile:
27. kvě 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě, to vůbec není jisté. tak snad u ní to klapne. bys to pak měla dobré, měla bys miminkovské oblečky pro kluka i holku :grinning:
my máme akorát jednoho synovce od manžela bratra, takže naše případná holčička bude chodit v modrém :grinning:
27. kvě 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je taky hezká barva :grinning: Mně je úplně jedno, jestli budu mít páreček nebo dva kluky či dvě holky. Hlavně, aby byli zdraví že? a hlavně, aby vůbec byli...Znáš to, když se zjišťuje prstýnkem, kolik budeš mít dětí a jaké budou mít pohlaví? Já tomu moc nevěřím, ale přítelova rodina to docela prožívá a zatím se jim to plní. mně i Honzovi vyšly 1 holčičky, tak tomu chci věřit :slight_smile:
27. kvě 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
to neznám, jak se to dělá?
27. kvě 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
snubní prstýnek se zavěsí na nit a drží se nad dlaní toho, kterému se to zjišťuje. Pokud se prstýnek točí dokola, bude to holčička a pokud do stran, bude to hlapeček. Ale brát s rezervou :wink:
27. kvě 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to vím, to znám, ale úplně jsem na to zapomněla
to asi doma hned vyzkoušíme :grinning:
27. kvě 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to zajímavý a ještě když člověk vidí, že se to plní, tak tomu chce věřit o to víc...Tak nějak doufám, že to opravdu funguje, když nám to ukazuje ty 2 holčičky :wink:
to mi pak musíš dát vědět, jak jste na tom :slight_smile:
Vždycky jsem si chtěla nechat vyložit karty, dost mě to láká, ale zatím jsem neměla odvahu :sweat_smile:
27. kvě 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo? já na tyhle "nadpozemské" záležitosti moc nejsem, beru to spíš jako srandu
navíc, mi kartářka řekne, že příštích 5let nevidí dítě a mě šibne :sweat_smile: :rolling_eyes:
27. kvě 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Toho se právě taky bojím, proto jsem tam ještě nebyla a nejspíš ani nepůjdu.Mám z toho docela respekt...Při mém štěstí bych samozřejmě šla k nějaké šejdířce :sweat_smile:
27. kvě 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě, nakecá ti nějaké blbosti a shrábne prachy. nic pro mě :slight_smile:
27. kvě 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
přítel mi to taky pořád říká :sweat_smile: A že on by nechtěl odemě vědět, co jsem se dozvěděla, takže bych na případné špatné zprávy byla asi sama :frowning2: Takže na to prdkám...
27. kvě 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, prdkej, t oje rozumné rozhodnutí :slight_smile:

tak já to dnes balím, jdu s kámoškami na kafe, snad tam neusnu, jsem poslední dobou pořád unavená, včera jsem usla v osm u tv :rolling_eyes:

hezký zbytek dne, papa
27. kvě 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
měj se krásně, já jdu zase na kafčo s kámošem :grinning:
27. kvě 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
s kámošem jo? :confused: :fearful: :grinning:
27. kvě 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Opravdu kámošem :slight_smile:
27. kvě 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ránko

jen tu houkám pozdrav a jdu makat. dnes fakt musím, je to se mnou děs jak to flákám poslední dobou :angry:
ale stejně budu nakukovat jak se znám :dizzy_face:
28. kvě 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: Dneska je pěkně hnusně :angry:
Taky se snažím něco dělat, ale jelikož máme po uzávěrce a jelikož se znám, tak nevím, nevím...
:sweat_smile:
28. kvě 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
chnušná fujtajksl zima :angry:

já se taky znám, trochu pracuju a hodně lelkuju :grinning:
a obávám se, že už se hlásí ms, začínám špinit :frowning2: jsem to čekala :cry:
28. kvě 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě neházej flintu do žita. Pokud jen špiníš, tak to může znamenat, že se embrijko zahnizďuje.
28. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
12.dpo už mi přijde na uhnizďování pozdě, mé tělo se chová stejně předmenstruačně jako vždycky, takže jsem v klidu
28. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek