• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Iscare Praha. Máte zkušenost?

20. července 2017 
Barů přesně tak, to by se z toho člověk pos...... :angry: ....... od 26tt mě straší že budou předčasně a pak toto :fearful:
8. črc 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
madli-buď ráda, aspoň budou broučkové O.K.
8. črc 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
baru byli jsme v Mladých Bukách, je u toho hned golf a hotel.... trošku snobárna na mě,ale co, nikam jinam se letos nepodíváme,tak co....
ale bylo tam krásně..
tady je dnes pěkné vedro, byla jsem teď s pesanem přes hodinu venku, te´d právě obědvám a peru ještě 2 rpačky z Krkonoš a pak půjdeme asi zase ven k rybníkům,ať alespoň pejsek se vykoupe...
madli, neboj, do srpna to snad nebude,ale tak 14 dní možná jo..
8. črc 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dandi.díky a nemáš odkaz na ten hotel? chceme jet do nějakýho takovýho s Lukym, až bude moct a v Bukách je hezky
8. črc 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
zadej si na internetu - mladé buky, grund hotel a hned ti to vyjede....
bylo tam opravdu krásně ale spíš je to pro ty, co hrají golf, že to mají v ceně ubytování a využijí to tam..
8. črc 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dando-díky moc!
8. črc 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barů však já jsem ráda, děkuju za každej den kdy nabíraj deka a sílu....
8. črc 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Madli-však já vím... to každej, jen chápu,že už je to únavný. už máš všechno nachystáno?
8. črc 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barů na mimi mám vše, už mám dokonce i týden povlečené postýlky, zastlala jsem to přehozama ať se na to zatím nepráší. A tašku do porodky mam zbalenou už dva měsíce :grinning:
8. črc 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Madli-no tak to budeš přenášet.... :sweat_smile: já neměla nic a Luky to vzal hopem :wink:
8. črc 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Přišla jsem Vás pozdravit a popřát krásný den. :wink:
Madli drž a nepouštěj,ani násilim :sunglasses: Dej jim ještě pár dní
9. črc 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Páji, také Ti přeju krásný den a myslím, že krásný bude, je pátek, léto a nádherné počasí!!! :slight_smile:
9. črc 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,

i já všem přeju krásnej den a taky víkend. já si ho teda moc neužiju, ale já si to vynahradím jindy... ¨

kluky mám pořád v nemocnici, v pondělí další rentgen a pak se uvidí, už aby byli doma!
9. črc 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky přeju krásný víkend.....ale jak pro koho......já na ty teploty venku asi umřu :frowning2:
9. črc 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Madli-hezky se schovej a nevylejzej. dej si zmrzku a nějakej dobrej nealko koktejl a nech se obskakovat
9. črc 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

Madli, no vidíš to, ty budeš prcky ještě v srpnu vyhánět :slight_smile:

jinak my jsme u manželovo rodičů, trpím jako hus. Milion chytrých rad, pořád mi někdo bere dítě, děs prostě. Jediné, co je super, že tu malá spí každý den do osmi, doma vstává v šest

Soni, ptala ses na pokroky. Takže Sára zvládá pást hříbata, když má náladu, tak se přetáčí z břicha na záda a konečně se směje, na to jsme si počkali až do desátého týdne. Teď když je dobře vyspalá, řehní se na celé kolo :slight_smile:
9. črc 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akti ahoj! Jé tak to je super, že se řehní. :slight_smile: Není nic krásnějšího než když se mimi směje na celý kolo. :grinning:
U tchánovců to vydrž, co naděláš, každý chce nějak přispět a je toho moc najednou. Jak dlouho tam ještě budete?

9. črc 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soni až do neděle. snažím se to vypouštět co to dá, ale někdy je to fakt fuška. no musím se obrnit, přeci jen se ještě párkrát pojedeme :grinning:
9. črc 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akty tak to držím palce ať to zmáknete, tohleto znám, je mi tě líto...... :unamused:
9. črc 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky! Tak jsme dneska začli s manžou papkat vitamínky.Třeba se poštěstí a do dalšího ivf otěhulkuju,ale to by byl asi velký zázrak.
Akti,taky jsem se nemohla dočkat prvního úsměvu a když se na nás tenkrát prvně usmál,tak jsme z toho byly vyplácaní,ale je to krásné.Hlavně at' Vám prospívá. :wink:
Madli,šetři se a hlavně bud' v pohodě. :sunglasses:
9. črc 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky musím se podělit o úžasnou věc, jedna holčina z diskuze na rodině.cz včera porodila po ivf trojčátka........donosila je do 33+1 což je naprosto úžasný, má dvě holčičky 1,90 kg a 2,40 kg a chlapečka 1,20 kg .........
10. črc 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Madli-to je hezký! hlavně hodně zdraví trojčátkům a mamince!
10. črc 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé,to je krásný,hned trojnásobná radost.Přeji hlavně zdravíčko :slight_smile:
10. črc 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
všem přeji krásný sluníčkový víkend..
my byli dnes na zahradě u babičky na obědě a pak jsme jeli vykoupat pejska do rybníku.....
teď doma odpočíváme a lenošíme, večer mám schůzku s účetní a pak jdu do práce,tak bude veselo...
včera večer jsem tam nakonec taky šla, holčině co tam měla být bylo špatně,tak jsem to vzala za ni, byla jsem tam od 19-0.00 ale dalo se to,jen mě bolely nohy,když jsem přišla domů...
mimi se pořád nehlásí, začínám být trošku nervózní, už jsme v 20tt,ale snad se do kontroly umoudří a dá o sobě vědět....
přeji krásný víkend, zítra se možná ještě ukážu,ale až večer...
madli, to je super zpráva,to je šikula s trojčátkama a takhle dlouho vydržela, ale koukni na sebe, taky už to máš super...
paji tak přeji ať vitaminky pomůžou a hlavně a´t jste v pohodě a těšíte se na další IVF,pak to určitě vyjde...
d.
10. črc 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dandi-nebooj,dá o sobě vědět :wink: počkej,až tě ke konci bude kopat do žeber :slight_smile:
10. črc 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
tak jsme ve zdraví přežili návštěvu u tchánstva včetně svatby. Sára byla nejhodnější miminko, všichni z ní byli paf :slight_smile: Je pravda, že celkově tam byla hodná a hrozně dobře spala, tak aspoň nějaká světlá chvilka

@danda78 já cítila Sáru až od 20tt. Resp ono to bylo už dřív, ale nepoznala jsem to :sweat_smile: až v tom dvacátém nešly za nic zaměnit a to jsem si uvědomila, že je už asi týden cítím
12. črc 2010 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky za uklidnění holky,ale já už v tom 20tt jsem..... :wink: :wink: :wink: :wink:
a pořád nic.. ale ono to snad každým dnem přijde..
dnes jsem měla lítání, vyřizování, nákup a teď jsem přišla domů a jsem ko..
teprve obědvám, pak si chvilku odpočnu a půjdu s pesanem zase na procházku a plavat..
tak pěkné tropické odpolko všem.
d.
12. črc 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj snazilky/tehulky/maminy, vubec nevim ci si na mne vzpomenete, mozna Aktaka, Siki - pokud sem jeste chodi. Chodila jsem sem, ptz jsme byli registrovani v Iscaru v Praze po xx operacich endometriozy, etc a 5 letech zkouseni no a jak se situace zmenila. Prvni pokus jsme meli jak vite koncem zari s tim, ze mi nasli jen jedno vajicko, pokud nevysel, s manzelem nas to bohuzel neposilnilo a do konce roku to melo rychli spad a uz od ledna jsem rozvedena, s tim ze mne manzel opoustel z hlaskou: Good luck s hledáním chlapa, co bude chtit neplodnou zenskou. Coz byla velka rana, ale po par mesicich jsem se oklepala, i diky memu novemu pritely a svete div se, tyden pred planovanou operaci jsme zjistili, ze jsem tehotna. Prirozenou cestou. No chapete to. Sice jsem od pule cervna lezim doma a budu asi cele tehotenstvi a tedy cele tohle vedro, ale stoji to za to. Mam jen strach a kazdou noc nocni mury, jelikoz jsem mela v dobe kdy jsem jeste nevedela ze jsem tehule nehodu u ktere jsem se trochu polamala a delali mi nekolik rentgenu, brala jsem dost leku proti bolesti, etc. Ale snad to bude v poradku. V patek jsme poprve videli srdicko a je to krasa. Jsem nyni v 7tt + 6, tak si jeste odpikat 1.trimestr a pak uz snad bude klid. Tak jsem se s vami chtela podelit o svou radost, protoze rodine to zatim radsi nerikame v tom 1.trimestru a taky trochu omluva, ze jsem se tak odmlcela tenkrat, ale asi chapete okolnosti.
Preji vsem snazilkam spoustu stesti a v IScaru jsou porad ti nejlepsi. A nam tehulkam at to zvladneme az do uspesneho konce.
Krasny den. :wink:
12. črc 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
JItule-téda, to je super zprávička.... hm, asi nebyla chyba jen v Tobě, že? a ex, ať se chytne za rypák. moc Ti to přeju a přeju jen vše dobré.
12. črc 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baraf, diky moc. No klinicky to byl problem u mne, ex mel vyborne naboje, ale proste to nebyl ten pravy :slight_smile: a az mne potka s pupkem tak bude litovat.
12. črc 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek