Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

siki26
15. črc 2010

Tak jsem dodala pár fotek, tak se mrkněte 😉 Dobrou noc všem miminkám, maminkám, těhulkám i netěhulkám

madlinka
16. črc 2010

Siki bože ty jsou tak náááááádherní!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A Matýsek je celej taťka 😀

baraf
16. črc 2010

Siki ahoooooj- to jsou teda broučci... a Mates je fakt celej taťka a Natálka mi přijde podobná zas na tebe...
Luky hrál fotbal, skoro 4 týdny byl v nemocnici s nožičkama pověšenýma u stropu, sádrovali ho ve středu v narkoze a včera ho přivezli domů. za tři týdny mu sádru sundají, pak si ho tam ještě 2 dny nechají kvůli rehabilitaci..... celou dobu tam s ním byl manža, já jsem tam s ním být nemohla.upřímně, skrz nevolnosti bych to asi i těžko snášela. bylo tam hrozný vedro. ale každý den (až na jeden) jsem tam poctivě jezdila, než jsem šla na redukci.
čekám miminko,jo jo.... ale původně byly 3, jedno embryjko se "rozdvojilo" .už mám po redukci, kontrola v pohodě, dneska jsem 12+0 . tak snad to bude už všechno dobrý a u nás klid.

pajinkaa28
16. črc 2010

@danda78 Ahojky,tak už se dočkala,ted' to bude každým dnem jen sílit a je to nádherný pocit.Já Jiříčka cítila už ke konci 17tt a dr.mi řekla že to neni možné,ale nejlíp to ví sama maminka co cítí 🙂
Tak at' jste hlavně v pořádku 😉

siki26
16. črc 2010

Teda Baruš, ty si zažíváš věci, klobouk dolů 😨 Teď už musí být vše v pořádku.Určitě bude uvidíš,držíme palečky 😉
Jojo, Matýsek je celej Honza a Naty je naopak podobná dost mně, takže jsme si to pěkně rozdělili 😀 Aspoň víme, že v Iscare sáhli opravdu po našich spermiích 😅
Přišla mi pozvánka z Iscare na sraz miminek. Jdete někdo z maminek???Baruš, Akty....????
Teda dneska byl venku humus 😖

baraf
17. črc 2010

Siki-my snad pojedem. rozmýšlela jsem si to, pže tenkrát v tý ZOO byl šílenej nával....ale jo, jestli bude vše O.K.,pojedem. ani u nás se dr. nespletli, bo Luky je celej manža. A díky, snad už bude u nás opravdu vše v pořádku.

madlinka
17. črc 2010

Siki já na sraz určitě pojedu ale až příští rok 😀 , letos to asi nestihnem 😀

pajinkaa28
17. črc 2010

Ahojky,my na sraz určitě pojedem,snad to bude super 😉 .Minulý rok to bylo pěkné,akorát nevyšlo počasí ☹

pajinkaa28
17. črc 2010

@madlinka Teda,Ty se držíš,hlavně at' jste o.k. 😉

madlinka
18. črc 2010

Paji ani mi nemluv, začínám mít pocit že až se naše miminka rozhodnou konečně na svět, půjdou rovnou do školky 😀 😀

siki26
18. črc 2010

Tak jestli to tam bude letos taky tak zalidněný, tak to asi nebude ani možnost se tam potkat 😅 Jsem na to zvědavá, snad bude hezky.
Madli, tak příští rok jasný? 😀

pajinkaa28
18. črc 2010

Ahojky holky! Já si myslim že tam bude velký nával,ale těšíme se. 😉

pajinkaa28
18. črc 2010

@baraf Ahojky a co Ty? Všechno v pořádku?

baraf
19. črc 2010

Siki-na normální srazy chodí dost lidí, ale to co bylo v tý ZOO (pravděpodobně vidina vstupu grátis) to teda byl děs.... ale dáme to,doufám. no,co můžem se domluvit na nějakou určitou hoďku někde,cozž?

Paji-zatím jo,tak doufám,že už to tak zůstane....

sonka.77
19. črc 2010

Ahoj holky, hlásím se po báječném víkendu. Byla jsem na úžasné pohádkové svatbě, užili jsme si to moc a dojatá jsem ještě teď. Bylo to prostě super! 🙂
Třešničkou na dortu ještě bylo nečekané náhodné setkání se Siki, Matýskem a Natálkou v Letňanech. 🙂 Mimísci jsou opravdu tak úžasní jako na fotkách a Siki to jako mamince taky moc sluší. 🙂

No a teď zas do práce. 😀 😒 😀

baraf
19. črc 2010

Soni-to byla ta svatba, ¨kde se "švitořilko" anglicky?

madlinka
19. črc 2010

Siki to je jasný, příští rok jedem taky 😉

danda78
19. črc 2010

ahoj holky,
tak vás zdravím po víkendu a budu dočítat...
vůbec jsem se sem od pátku nedostala,protože jsem byla v práci, v sobotu se k nám vehnala ta bouřka a v provozovně jak čekáme na střechu,tak nám to tam skoro celé vyplavila, takže včera jsem tam byla od 7-15.00 a uklízela, ještě nám dělali nové odpady, protože bordel ze střechy je ucpal...takže nádhera...
dnes jsem byla na ultrazvuku v Gennetu, v tom 21.tt jak se dělá...
mimi jako vždy bylo zády k nám, a schoulené do klubíčka, tak se nechtělo moc ukázat a nemohli ho změřit, musela jsem si lehnout na bok, to nepomohlo, tak pak jsem šla na chodbu, kde jsem 15min. chodila a pak znovu na utz...
tak máme kolem 20cm, vážíme už 390g vypadáme zdravě, a s největší pravděpodobností čekáme CHLAPEČKA!!!!! tak jsme byli moc rádi, já pak sedla na vlak a jela domů a přítel zůstával pracovně v Praze...
tak teď už jen se dohodnout na tom jménu, na holčičce jsme se shodli,ale u kluka přítel by chtěl Kryštofa a já kvůli příjmení raději Sebastiana,tak uvidíme..
pomalu konečně budu moct začít nakupovat,ale opravdu pomalu, protože teď jdou všechny peníze do střechy, stavby, oken..
pak doma chceme alespoň to malování a v září to snad rozjedu a už budu něco mít...
měla bych být tak v tom 21tt a nahoře mám cca.3kila ale teď to půjde asi rychleji nahoru...
tak pěkný večer všem, jdu dočítat a u toho večeřet..
vstávala jsem dnes ve 4.30 tak budu brzo ko...
d.

baraf
19. črc 2010

Dandi-tak gratuluju k chlapečkovi!!!

danda78
19. črc 2010

baraf díky, no ještě to není 100%,ale říkala,že to spíš vypadá na chlapečka, příští i ten další týden jdu ještě na ultrazvuk,tak to snad potvrdí...

sonka.77
19. črc 2010

Dandi, gratuluju ke zdravému chlapečkovi! 🙂

Baruš, jo jo, to byla ta svatba. 🙂

madlinka
19. črc 2010

Dandi gratulujůůůůůů, to už jste pěkný klackové 😀 😀 😀 , super, mám z tebe radost!!!!!!!!!

madlinka
19. črc 2010

Holky tak snad zítra rodím, dala bych miminka synovci ke druhým narozkám 😀

siki26
19. črc 2010

Soni, setkání to bylo opravdu náhodné a jak jsem řekla, kdyby jsi mě neoslovila, tak ani nevím, že jsi to ty 😅
Dandi, super zprávička, tak hlavně hodně zdravíčka a ať klučík pěkně roste 😉
Madli, tak zítra jo? Tak držíme pěsti a co nejdříve se ozvi, jak jste na tom 😵
No jsem na to ZOO taky moc zvědavá. Věřím, že tam jde spousta lidí jen z důvodu, že je to zadarmo. Baruš, určitě se můžeme domluvit a sejít se tam někde na určitém místě.
Co je vůbec s Akty? Nejsou někde na dovče nebo jsem něco prošvihla???

pajinkaa28
19. črc 2010

Ahojky holky! Tak Vás zdravím,dneska jsme celý den byly venku,super počasí.V tý zoo je to za zvýhodněný vstup a děti to budou mít určitě zdarma.
MADLI,držíme moc,moc palečky,at' je vše v pořádku a těším se na fotečky milášků 😉
DANDI taky se přidávám ke gratulantum 🙂

madlinka
20. črc 2010

Holky tak zatím to vypadá že ani dneska nic 😖
Jsem zvědavá co mi řeknou zítra u Apolináře???? To bylo od nich řečí že se tý kontroly nedočkám...... 😀

baraf
20. črc 2010

Madli-počkej, až přijde pořádná bouřka. 😀 kolik jsi dneska?

pajinkaa28
20. črc 2010

@madlinka A dočkala,třeba Tě v noci překvapí

madlinka
20. črc 2010

Barů tak pořádnou bouřku už jsem teď jak byla zažila a taky prd. Asi čekám klíšťata, ne děti 😀 . Zítra jsme 36+0

baraf
21. črc 2010

Madli-však se dočkáš 😀 jestli už jsi se teda v noci nedočkala