Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

danda78
29. črc 2010

ahoj holky..
tak madli, porod teda nic moc,ale ti broučci za to uričtě stáli, jsou nádherní....
akty malá už taky pěkně roste, jen se neboj, nakonec z ní bude dlouhovlasá, dlouhonohá holka a i když byla maličká, vše dožene..jo teutonie je taky pěkná,ale korbička mi přijde menší než u těch co mám vybrané já a hlavně obj.lhůta je 12-14 týdnů a my než na něj pojedeme někam kouknout a vyzkoušet,tak už bychom to asi nestihli..
mishi, pokud si na mě vzpomeneš skrz mé dotazy, budu ráda..
baraf díky za shrnutí výbavičky, něco jsem našla i na netu, a když jsem to vytiskla a ukázala tomu mému,tak uznal,že to asi za 1x nekoupíme jak si myslel.. pak ale řekl,že ho k tomu přece nepotřebuju, tak že to můžu jít vybírat s tchýní, což jsem rezolutně zamítla, alespoň ten kočár, postýlku... bych byla ráda kdyby byl u toho..
paji takže ty máš x- lander?? taky se mi líbí,ale slyšela jsem,že je dost tvrdý, nepéruje..
ta cam cortina je taky pěkná,ale korbička docela malá a prý je to celé plastové, takže nevím jak vydrží..
já mám zatím favority jané sla¨lom kolekce 2009 - líbí se mi víc ty barvy i provedení a jako 2. peg perégo, oboje trojkolka..
až pojedeme někam kouknout, počítám tak nejdřív v září,tak doufám,že ho ještě budou mít, to jané starou kolekci chtějí lidi prý víc než tu novou tak uvidíme..
jinak firma na ty vazníky konečně včera opět přijela i dnes, dodělávají to a pak teprve může nastoupit druhá firma a oplechuje to a dá na to lepenku..takže věřím,že moc pršet dnes a zítra nebude, jinak tam máme opět potopu..
o víkendu má být hezky, to budu většinu času v práci,tak to by odpovídalo...
baraf, jsem z východních čech,tak doufám,že máš pravdu a nikde se dopředu do porodnice hlásit nemusím...
na tu matriku uričtě zajdeme,nejlépe před narozením mimi,ať má v rodném listě už napsaného otce a jeho příjmení..
přeji pěkné odpolko, půjdu se dnes asi na chvíli natáhnout, nějak mě bolí břicho..
včera jsem byla v práci až do 23.30 a celý den lítala,tak je to už znát...
kouknu večer.
d.

pajinkaa28
29. črc 2010

@danda78 K tý Cortině se dají snad pořídit nafukovací kolečka,nevim jestli se to dá vybrat při koupi.
X-lander je odpružený,ale ne tolik 😉 ,má podvozek deltim a mužeš použít i autosedačku Maxi-cosi
Šetři se,at' ještě neporodíš předčasně.Já měla zakázaný moc pohyb,měla jsem vysoký tlak ☹ ,ale kdo ty dr.poslouchá. 😵
U těch kočárků je to těžké,všichni výrobci se předhání.

kuc
29. črc 2010

Ahój děvčata čtu si tady Vaše příběhy gratuluji k miminkům již narozeným i očekávaným
Já si IVF prodělala v roce 1999 a v květnu 2000 se mi narodil Kubíčej je mu již 10 let a dělá mi jen samou radost
povedl se na první pokus a ISCARE nikdy nebudu moct vyjádřit dost vděčnosti. Jinak na setkání jezdíme každým
rokem poprvé jsme byli ve 3 měsících a to jsme až z Chebu. Na zámečku se nám ale líbila setkání více .

baraf
29. črc 2010

Dandi-chápu,že se ti nechce vybírat výbavu z tchýní.... my s manžou vybrali kočárek a postýlku a zbytek jsem si koupila já sama a nebo manža pak, když jsem byla s malým v porodnici takže to zvládneš.... a koukej se trochu šetřit!!!

madlinka
29. črc 2010

Holky děkujeme moc za pochvaly a gratulace 😀

Jojo, je to tak, byla to mizérie, ale stálo to za to, o tom žádná!!!!!!!!!!

danda78
29. črc 2010

tak teď se tady přes nás přehnala parádní bouřka,takže už mi zase volaly holky,že nám chčije do provozovny, budu tam muset jet kouknout a chytat vodu .....
zítra by měli dodělat ty vazníky a střecha by pak mohla být do konce příštího týdne, možná už v úterý,ve středu...
ale do té doby musíme přežít ještě...
hlavně tu bouřku co se na nás valí, dle idnes. to vypadá že nejvíc pršet bude v noci ve 2 a v 8 ráno zítra,připadám si tady jak rosnička ale jak je člověk nervózní,tak to pořád sleduje...
takže mám pěkné vyhlídky na večer, přítel je v praze,ten mi taky moc nepomůže a vrací se až zítra večer...
ach jo...
baraf, taky mi stačí když se mnou vybere kočárek a postýlku, zbytek koupím já... ale kdy to bude, to netuším...
tak vám přeji příjemnější večer než budu mít já..
mějte se.
d.

mishi
29. črc 2010

madli, to ssi teda uzila, naskocila mi husi kuze, kdyz jsem te cetla. ja bych tu bolest asi nezvladla
a mas nadherny mysicky mysickovaty!! 😀 😀

dvojcata2
29. črc 2010

Ahojky děvčátka mám moc moc velkou prosbu.Zítra jedu na první konzultaci do Iscare,jsem z Liberce a ted mi volal přítel který jezdí TIR že nestíhá přijet a já musím jet sama.A já zabloudím i tady v Liberci.Prosím můžete mi někdo napsat jak se tam dostanu jestli někde v metru přestoupit atd...Děkuju moc.S kočárkem ráda poradím prodávám je osm let 🙂 🙂 🙂

baraf
29. črc 2010

@dvojcata2 kam přijedeš do prahy?

dvojcata2
29. črc 2010

autobusem na Černák

baraf
29. črc 2010

@dvojcata2 metrem na palmovku-přestupovat nemusíš(to je tak 20 min...) a pak tramvají přes libeňský most (číslo 3,12,15, 1 a 25) a zastávka maniny...

dvojcata2
29. črc 2010

ježíš a to vystoupím na zastávce která se tak jmenuje??Palmovka??A ta tramvaj je hned u východu z metra???To jsem ale blb vid?? 😀 Ta zastávka Maniny tam buu vystupovat???A od té zastávky je to daleko???Já už vidím jak zabloudím byla jsem v Praze naposledy se základkou 😀 😀

dvojcata2
29. črc 2010

jo a jak je to pak s parkováním jde tam u Iscare parkovat???

baraf
29. črc 2010

@dvojcata2 jo, zastávka metra palmovka. tramvaj je hned u metra, záleží, jakým vylezeš východem, ale když se zeptáš, určo ti někdo poradí. vystoupíš na zastávce maniny. a budeš se vracet kousek zpátky. uvidíš vysoký skleněný dům-tak tam to je.... když se budeš z tramvaje dívat vlevo, tak ho uvidíš.

baraf
29. črc 2010

@dvojcata2 dá se tam parkovat-je tam placený parkoviště před i za iscare.... je tam parkovací zona, tuším hodina za 30kč

dvojcata2
29. črc 2010

tak to jsi moc hodná děkuju ted volal že to za něj vzal někdo jiný takže stíhá ale metrem tam taky někdy pojedu tak už aspon vím jak.Díky moc.Nevíš náhodou jestli když jdu na první konzultaci jestli nám hned udělají imunologii???nebo budou s náma jenom mluvit??

baraf
29. črc 2010

@dvojcata2 určitě si vás vyzpovídaj a podle toho ti řeknou co a jak a popř. vezmou krev a udělají další vyšetření....

pajinkaa28
29. črc 2010

@dvojcata2 Ahojky,za Iscarem jsou 3 rezervní,bez placení.
Držíme palečky,at' je vše o.k.

kuc
30. črc 2010

Ahojky nevím jak je to dnes ale před 11 lety jsme byli na první konzultaci my byli moc vstřícní vše vysvětlili
mě pan primář vyšetřil manželovi udělali kontrolní spermiogram pochválili mého gynekologa za to že všechna vyšetření byla kompletní včetně genetiky. Na první konzultaci jsme byli 23,6.1999 hned se zažádala pojišovna, koncem července jsem si jela pro recept na injekce ,21.8. jsme začali stimulovat ,2.9. nám odebrali dvě vajíčka
4.9. proběhl emriotransfer (2 embria ) shodou okolností ten den probíhalo setkání rodičů a dětí ,ja byla poslední pacientkou toho dne tak jsme se tam procházeli mezi mimiky já měla slzy na krajíčku když nás zahlédla sestřička ze sálu tak mi povídá nebojte za rok vás tu máme taky i s prckem já jsem nevěřila při mé smůle..... Za čtrnáct dní po transferu byl test pozitivní , v 9 týdnu mě převedli pod mého gynekologa do Chebu. Potom přišla krizovka mezi 9 a 12. týdnem jsem krvácela poležela jsem si tři týdny v nemocnici ale ustáli jsme to a 27.5.2000 se mi narodil syn Kubíček
a to mi bylo již 36 let. A jak sestřička Martinka předpověděla 2.9.2000 jsme byli poprvé na setkání na zámečku v Hloubětíně. Přeji ať je Vaše snažení stejně úspěšné jako to naše a držím palečky.

biris
30. črc 2010

Tak jsem se dnes objednávala na 19-22 den cyklu k dr.Hulvertovi což je 17 až 20.8. ale smůla má dovču!To je prostě zákon schválnosti!!!Tak mně na recepci objednali k dr.Turkové,už teď mám z toho hrůzu co jste tady o ní psali.Ale prý že půjdu jen na ultrazvuk a Hulvert tam od 23.8. už bude tak pak budu moct jít k němu.To budou nervy!!!
Dvojče:Chtěla jsem se zeptat na ten kočárek Tako jak siuž před tím psala,není moc malý?Docela se mi líbí a není moc drahý.Díky

pajinkaa28
30. črc 2010

@biris Ahojky,tak jdeš na další pokus? Moc držíme palečky.

pajinkaa28
30. črc 2010

jo a co jste psali o Turkové? Já u ní byla a zdá se mi v pohodě,všechno mi vždy vysvětlila,ale Hulvert je Hulvert no

biris
30. črc 2010

Ahoj pajinko:psalo se že dr¨.Turková je trochu drsnější při prohlížení ultraz. tak toho se bojím.
Jdu na druhý pokus,první nevyšel mněla jsem dlouhý protokol az toho 5 oocytů z nichž byli jen 2 vajíčka a z toho jen jedno vhodné na ICSI.To mi zavedli ale nevyšlo to!To jsem chodila k Anušce a ta mi doporučila Hulverta že si semnou asi bude vědět víc rady.To ICSI mi po odběru řekli že vlastně ani nepotřebuju že měl přítel v den odběru spermio ok!Ale já si ho radši dala abych mněla větší jistotu a stejně nic!Tak tentokrát budu mít jen IVF.

madlinka
30. črc 2010

naprosto souhlasím s Pájinkou!!!!

pajinkaa28
30. črc 2010

No,s tim vyšetřením je to trochu pravda,jak zaměřují na vaječníky,tak to trochu tlačí,ale to mě tlačilo i u jiných,ale jde to vydržet 😉 a neboj se. 🙂
Já ted' měla 2 pokus,bohužel neůspěšný,tak sned příště to pujde.Zatim to necháváme na přírodě s pomocí vitamínků. 😵
Chtěla jsem se zeptat,jak jste to měli s menzes.Já to dostala 17 den MC,tak se jen ptám,jestli je to normální po hormonech.
Mnějte se hezky a užijte si víkend.

madlinka
31. črc 2010

Pajinko já menzes měla vždy jen po injekci nebo práškách takže v tom ti neporadím 😖

dvojcata2
1. srp 2010

Ahojky všem tak jsme Iscare zdárně našli 9.8.jedu na kontrolní ultrazvuk a mám dovézt ještě nějaké výsledky.To už pojedu autobusem tak jsem zvědavá.Brali nám krev na pohlav.nemoci a tomu mýmu spermiogram,ukázal se slabší tak doporučili ISCI ale to jsme měli i tady v Liberci.
Jinak k tomu kočárku Tako Jumper není malý máme ho ted doma koupila jsem ho neteři která bydlí se mnou v baráku vozím si malou Nelinku a pojezdění je milionový.Já ho doporučuju dělám fe firmě Petto Liberec mrkni. 🙂

steffi13
2. srp 2010

Ahoj holky,chci se Vás zeptat koukala jsem na str.Iscaru ale nenašla jsem tam ceník nebo jsem přehlédla 😉 ..

baraf
2. srp 2010

ahoj všem

steffi-ceník je na vyžádání na recepci...

dovjce-tak to je dobře, že jste trefili.... držím palce do dalšího boje.

mishi
2. srp 2010

dandi - tak chlapecek? to je hezky, ja si kluka moc prala, vsude kolem nas jsou holky, az na par vyjimek. nicmene z dnesni kontroly u hulverta si neseme info, ze na 95% to bude holcicka. jmeno bude velky "boj", dost se rozchazime.
pro tebe, co jsem nasla v chytre knizce o teho a diteti od docenta parizka:
- osvc - musis platit aspon 180dni behem 1 roku pred pododem nemocenskou a a zapltit pojistne za celou dobu ucasti na nemocenskem poj. vcetne kalend.mesice predchazejiciho nastupu na materskopu. kdy nahlasit socialce zmenu v osobe, ktera tebude zastupovta - netisum, co nejdrive si tam ale zavolej!!!
co se tyka tveho partnera - aby se jmenoval chlapecek po nem, musite na matriku, neni nutna matrika v miste vaseho bydliste, uznani otcovstvi porvede jakakoliv matrika v cr, musite prijit spolecne , oba dba rodne listy a obcvanky. ale do kdy presne nevim, videla jsem neco na nastence v podoli, ale nepamatuju se. takze zase "chytre" poradim .- zavolej si na matriku

a vyber si detskeho lekare - tady v praze maji lekari limity na mesic, takze od kamosky vim, ze k tomu memu musim 3 mesice pred porodem, nevim co u vas na morave

kocarek - od kamosek znam jen x lander XA nafukovaci kola a casualplay vintage, ja osobne jsem zatim pro x landera, ale ty pises, ze neperuje. a ja bych nechtela 3kolku, jezdila jsem s brachovym chiccem a vubec mi nevyhovovalo. jsem pro 4 kola. my si asi budeme porizovat i na sport chariott vozik

super info ti podala uz bara. hodne info najdes na miminkovskych webech