Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

siki26
29. kvě 2009

dobré ráno 🙂
to máme ale zase hnusně co? zima....brrrr
😠
A jak je, všechno v pořádku?

aktaka
29. kvě 2009

dneska jsem testla. samozřejmě sněhobílo 😒 ms ještě nepřišla, ale to taky čekám každým dnem

siki26
29. kvě 2009

Dokud nekrvácíš naplno, tak bych to ještě nevzdávala...uvidíš, třeba to štěstíčko na tebe skočí až zítra 😉

Mě teda od rána bolí vaječníky, takže to čekám každým dnem. Dneska večer zahájím horkou vanu, abych ms trošku pomohla a opravdu do neděle přišla 🙂 Naštve mě,jestli nepřijde, mrcha jedna mrchovatá 😠

Včera jsem přítelovi věci sice do tašky naházela, ale naštval mě, tak nebylo ani žádný rozloučení 🙄 Dneska ráno dostal pusu a šla jsem do práce. Snad přes víkend vychladnu 😀

aktaka
29. kvě 2009

já vím, ale já to cítím, že brzy přijde, takže už si naděje nedělám.
nu což, šance je malá, jsem s tím počítala. jako neříkám, že mě to ráno nemrzelo, když jsem čečela na to bílo, ale teď už jsem v pohodě. už jen ať ta ms dorazí rychle, ať máme brzy druhý pokus 🙂

když jí člověk chce, tak si dává na čas, co? sviňucha červená
blbé je, že já si koupel horkou dát nemůžu, protože jsem po té laparo a hysteroskopii, tak mám na šest neděl zákaz koupání kvůli infekci. a zatím je to jen měsíc

co ti provedl, zlobidlo jedno 🙂 víkend je dlouhý, to bude přivítání jak z červené knihovny 😀

jinak mé plány včera na zkrášlovací večer vzaly za své. padla jsem na gauč a akorát jedla, zvednout se a jít vytvářet nějaké hodnoty fakt nešlo 😀

siki26
29. kvě 2009

Přítel je docela náladovej, takže měl opět tu jeho "bručící" náladu a to vždy stačí málo, abychom se kvůli blbosti dohadovaly. Nezměním ho, ale tohle mě vážně dokáže vytočit...Hlavně, když jsem měla v plánu hezký večer 😠

Tak to jsme včera skončily podobně 😀 Já jsem taky uraženě vlezla do postele. Stihla jsem jen uklidit a naházet trošku věcí do tašky, toť vše. Pak jsem dokoukala Chirurgy a šla spát 😒

aktaka
29. kvě 2009

jo, tak to znám a chápu. manžel není vyloženě náladový, ale sem tam ho to taky chytne, to raději pak někam zalézt než ho poslouchat jak remcá, to mi taky hýbe žlučí
tak ty máš ještě celý víkend si to vynahradit ale 🙂

mě čeká zítra oslava babičky 75. narozenin a vůbec se mi tam nechce. babičku mám fajn, ale je to u tety na baráku a ona je taková trochu... no je to učitelka prostě 😀 to nic proti nim, ale ona je extra vzorný příklad choroby zaměstnání 🙄

siki26
29. kvě 2009

jj, tak jednu takovou taky znám. Naštěstí to není nikdo z rodiny, jen známá, kterou vidím jednou za rok. Ale stačí, co o ní od všech slyším...Nechtěla bych jí mít doma 😝

No ani nevíš, jak se těším na večery sama doma. Honza zkusil prohodit něco v tom smyslu, že si nebude brát moc teplých věcí, že když mu bude zima tak přijede zítra domů. Tak jsem se v duchu zhrozila a řekla si, tak to ani náhodou.... 😀 Opravdu doufám, že tam zůstane až do neděle 😅

aktaka
29. kvě 2009

no je to za trest ti řeknu. teď ona si ještě hraje na organizátorku a ve finále to zorganizovala na prd, každého to akorát obtěžuje 😠

tak jsi mu nabalila doufám pořádně teplých svetrů 😀

siki26
29. kvě 2009

Ježiš to ne, to by mi neodpustil. jakmile bych mu přibalila něco, co nechce, tak by byl oheň na střeše 😅 Ten byl vlastně stejně.... 😀

no jo, tyhle organizovaný akce taky nemusím. nejlepší je, když se nic neorganizuje a prostě to volně plyne. To si to člověk pak víc užije.

aktaka
29. kvě 2009

jéé, taky to nemáš jednoduché, ti řeknu 😀

jj, taky si myslím. to právě ona i plácala něco o nějakých společenských hrách, tak jsem si říkala, že se mi v podvečer asi udělá hodně blbě 😀

akorát jsem si dnes posteskla u toho bílého testu, včera jsem jela domů a ve vlaku paní naší národností menšiny snědé pleti 🙂 a pět dětí. kde je ta spravedlnost? 😖

siki26
29. kvě 2009

no to mi povídej 😠 Teď si vem, že rodí jak na běžícím pásu...my bychom byli vděční za jedno miminko a máme s tím takové problémy. Život je holt nespravedlivý ☹
Já jsem to při prvním pokusu dostala, ale i přesto jsem testovala, takže chápu, jaký musíš mít pocit, když se // neobjeví...Je to vždy zklamání, ale až se // objeví, tak to všechna zklamání vynahradí, uvidíš 😉

aktaka
29. kvě 2009

jo, to doufám, že vynahradí, ale taky doufám, že se toho vůbec dožiju 😀

a co vůbec podnikat o víkendu, když budeš sama?

siki26
29. kvě 2009

Budeme dávat do kupy tu ložnici. Takže sama budu jen po večerech a to budu nejspíš uklízet ten bordel 😒 Dneska mám v plánu žehlit, aby se mi na to čisté prádlo neprášilo, takže taky vopruz.

A co vy o víkendu? že by konečně přišla na řadu okna? 😀

aktaka
29. kvě 2009

jo vlastně, ložnice, já zapomněla 🙂
žehlení mám taky fůru, taky mě to o víkendu čeká 😒

v sobotu je ta oslava a vypadá to, že v neděli asi fakt okna 🙄 ještě mám naději, že by mohlo pršet 😀

siki26
29. kvě 2009

Tak ta naděje se ti nejspíš vyplní. Na víkend je déšť předpovězen 😉 Jen doufám, že nebude zima, aby se mi někdo předčasně nevrátil domů... 😀

Moje kolegyně dnes přišla s krosnou. nejdříve měli v plánu spát někde v lese pod širákem, ale díky tomu dešti budou spát pod stanem. docela je obdivuju, já bych umrzla 😖

aktaka
29. kvě 2009

tak musí pršet, ale být teplo, ať nám to vyjde oběma 🙂

to tedy jo. kolegyně měla naplánováno vodu, tak to zrušili

tjo, jsem se te´d zase nadlábla, jen tu funím 🙂

siki26
29. kvě 2009

právě taky obědvám, Honza včera vařil, tak jsem si zabalila do krabičky 😎 Gulášek a kolínka, mňam, mňam 😵 Co jsi měla ty dobrého?

Já raději venku nic neplánuju, aby mi to počasí nezkazilo, což by při mém štěstí určitě tak skončilo 😒

aktaka
29. kvě 2009

tak dobrou. to by se mi líbilo, kdyby mi tak někdo kuchtil, manžel ale bohužel kouzlu vaření nějak nepřičischl
já měla bolonské gnoci, mnamka to byla

my jedeme první týden v červenci na pár dní do karlovy studánky, tak doufám, že nám to taky neproprší 😅

siki26
29. kvě 2009

Tak to se máte. Mě čeká letos ta Itálie, ale s přítelem se zatím nikam nechystáme. Každý rok v září jezdíme na prodloužený víkend do kempu na Šumavě do chatičky. Tak bychom rádi i letos, tak uvidím, jak na tom budu (doufám, že těhule 🙂 ). Loni jsem ale nechytli moc krásný počasí a to je pak na prd. ale před loni bylo krásně, to bylo fajn.

aktaka
29. kvě 2009

určo budeš těhule, to je jasné 😎

my se chystáme jště v srpnu někam k moři. loni jsme byli na kanárech a bylo to super, tak snad se nám letos taky poštěstí

siki26
29. kvě 2009

jj, myslím, že o Kanárech jsi už mluvila. tam bych taky jela. ještě mě láká Řecko a Egypt.

Máme hodnýho šéfa, opět nám schválil, že můžeme jít v 16h domů, jupíííííí 😵

aktaka
29. kvě 2009

egypt by mě lákal, ale po tom, co jsme byli na djerbě, tak jsem řekla, že k arabům už nikdy víc. špína fuj. a to jsme neměli žádný dvojkový hotel, ale 4* 🙄 😠

se máš, já jdu dnes ale taky brzy, zabalím to před půl pátou

siki26
29. kvě 2009

To to bylo vážně tak špatný? i když jejich smrad je dost proslulý 😀 A tvoje fotka je odkud?

Sice v 16h, ale teď už to nebude utíkat vůbec...Snažím se pracovat, aby to víc utíkalo, ale nefunguje to 😠

aktaka
29. kvě 2009

smrdělo to venku od velbloudů. není to nic příjemného, ale to tak člověk nějak bere. vadili mi odtravní prodavači čehokoli na pláži. a nejhorší byla plíseň v koupelně kam se podíváš 😒 a měli sjme tam dost problém i s jídlem, všechno byla ochucené úplně stejně, stejným kořením, takže za tři dny jsme toho měli plné zuby a těšili se na řízek 😀
fotka je právě z djerby

mně to po obědě nejde vůbec, vyvíjet nějakou činnost, to je děs. ještě se mi chce strašně spát 🙄

siki26
29. kvě 2009

mně taky, přemýšlím, jestli si mám dát kafčo nebo ne. Většinou na chvilku zabere. Je zvláštní, že když si ho dám před spaním, tak stejně usnu hned. ale přes den mě probere - aspoň na chvilku.

Takže Džerbu asi nedoporučuješ viď? 😀 V Tunisku prý s tebou zase smlouvaj (teda s manželem), aby tě vyměnil právě za toho velblouda. Tak co je lepší? 😀

aktaka
29. kvě 2009

já si dám kafčo raději až dobré doma. spíš uvažuju, že bych si dala nějaký dobrý zákusek 🙂

no djerba je tunisko, ale naštěstí mě nikdo koupit nechtěl 😀
ale třeba jeden nám takhle prodával něco, šli jsme akorát na pláž, tak mu říkáme, že s sebou nemáme peníze. a on, že určitě máme a začal se suverénně sápat po našem batohu, tak to jsme byli celkem v šoku tedy 😒

siki26
29. kvě 2009

hupss 😅 Tak jsem zase o něco chytřejší 😅 😅
Tak to je ovšem mazec, když se vám sápal po batohu. Já tyhle vtěrky taky nesnáším. Když něco budu chtít, tak si přeci řeknu ne? a ne aby mi hned něco vnucovali 🙄

aktaka
29. kvě 2009

já to právě taky nemám ráda, takže jednou stačilo
jako samozřemě jsme věděli, že nás to čeká. těžko jet do takové krajiny a nepočítat s tím. tak jsme si aspoň ozkoušeli, že nám to vadí, a příště už tam nepojedeme. ono stejně tam nic není, je to placka. jediná trochu zábava byl výlet na krokodýlí farmu a jejich krmení

siki26
29. kvě 2009

Teda ten koník se pěkně seká co? je tu určitě přebabíno 😀

Tak to já, když jsem někde u moře, tak většinu času trávím na pláži a moc necestuju. Loni mě ale mrzelo, že jsme se v Itálii nejeli podívat do Benátek, tak doufám, že to letos doženeme.Bylo takový vedro, že by jsme tam padli. Kolikrát se nedalo být ani v moři, jak bylo teplé.
Ve Španělsku jsme se byly podívat v Barceloně a tam jsme procestovali hodně známých míst, to jo...
Ve Švýcarsku znám jenom tělocvičnu, byla jsem tam v době, kdy jsem závodně hrála basketbal.
A v Chorvatsku jsme byli cvičit, takže většina času se strávila tím a ne výletama.

aktaka
29. kvě 2009

tak to my jezdíme vždycky, nebaví nás ležet jen celé dny na pláži. taky tak podle toho ale vypadám, nikdy se nevrátím opálená 😀
loni, když jsme byli na těch kanárech, to jsme byli na tenerife, tak jsme projeli skoro celý ostrov, to bylo fajn. taky to bylo první místo, kde bych si dokázala představit, že bych žila. super podnebí, nikdy žádné extra vedro ani kosa, lidi tam jsou příjemní, žijí si ve svém tempu, nenechají se honit... dobré by to tam bylo 🙂

tjo, to budeš asi dost vysoká, když jsi hrála basket, ne?