Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

aktaka
3. pro 2010

jo a mají trvat 2hod, ale já třeba čekat tak dlouho, tak rodím doma

danda78
3. pro 2010

tak po vaně to trošku ustalo,ale stále jsou po¨10min. i když ne tak bolestivé...
tak uvidím jak se to bude vyvíjet dál a přinejhorším pojedeme někdy v noci..
no to se už asi moc nevyspím..
tak jdu koukat na tv a u toho počítat..
přítel šel ještě cvičit,tak až se vrátí, nají se, osprchuje a můžeme vyrazit..
uvidíme,ještě napíšu.
d.

madlinka
3. pro 2010

Ááááá tu je to napínavé 😀 😀 😀 , tady se už konečně rodí!!!!!!!!!

Dandulko držíííííííím mocmocmoc pěstičky ať je vše o.k.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Myslím na tebe kočko!!!!!!!!!!!!!!!

pajinkaa28
3. pro 2010

Ahojky,tak jsem se sem konečně dostala.krev byla taky negativní.Je to pravda,mám už doma jednoho raráška,tak to je jiné,než kdyby se jednalo o 1.dítě.
Tak uvidíme,teď to necháme osudu a do budoucna tedy nativ.
@danda78 Jéééééjda,když jsem si to přečetla,tak mám z toho husí kůži.Snad už to budou ty správné bolesti,budu nakukovat jak pokračuješ.Držím pěsti a myslím na Vás

madlinka
3. pro 2010

Pajinko to je mi líto že to nevyšlo ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ drž se holka.....

Ještě jsem zapomněla napsat, že jsme dneska byli na 4.měsíční kontrole, tak máme správný dvojčata 😀 😀 😀 - oba mají 66 cm a 7,8 kg 😕 😀

baraf
3. pro 2010

@pajinkaa28 to je škoda.... tak hodně sil do dalšího snažení!!!!!!!!!!!!!!

baraf
3. pro 2010

@madlinka dvojčátka maj krásný míry 😉

pajinkaa28
3. pro 2010

Holky děkuji,ale s tím teď už nic nenadělám a s početím přirozeně moc nepočítám.Máme opravdu spermoše nic moc,dneska jsem se ptala.Z nějakých 20milionů jich máme 300 000,z toho je opravdu kvalitních 100 000 a 200 000 jsou lenoši.
@madlinka No,to mají bobánci opravdu krásné míry 🙂

danda78
3. pro 2010

paji - je mi to líto,že to nevyšlo..
snaž se teď soustředit na něco jiného a pak se do toho zase vrhnete někdy příští rok...
madli - tak to je paráda, a míry i váhy ukázkové
u mně pořád stejné, kontrakce tak po 10minutách, docela bolestivé,tak uvidím jak to bude pokračovat v noci...kdyžtak pojedeme stejně nás to nejdýl zítra snad už čeká..
ráda bych se ještě trošku vyspala,ale nevím¨, zda to s těma bolestma půjde..
tak na nás myslete a pak napíšu až bude mimi...
doufám,že doktor ráno zavolá,že tam mají volno a můžeme jít na to..
držte pěsti..
díky
mějte se tady a samé dobré zprávy přeju...
d,

aktaka
3. pro 2010

@danda78 držím moc pěsti, ať to jde rychle jak po másle 🙂

@pajinkaa28 je mi moc líto ☹

@madlinka tjo madli super míry, prckové jsou dobře živení, Sára tolik nemá ještě ani teď, nám nějak ustala v růstu 😀

mishi
4. pro 2010

ja tu byla naposled vcera kolem 17h a tady pribyly dulezite informace o ceste simonka na svet🙂
danda uz je asi n 100% v nemocnici, cekam, kdy napise tu sms, abych vas mohla vsechny informovat

mishi
4. pro 2010

simon bude otuzily mimi v techto mrazech🙂 takovy zimni muz🙂

mishi
4. pro 2010

@madlinka to jsou krasny dvojcatka! kamaradka ma skoro 4mes.holcicku, ale podle me je podvyzivena, odava ji sve materske mleko, odsava, nekoji, mala roste, ale je strasne hubenoucka, kdyz ji byly 3mes. mela myslim jen neco malo pres 5kg. a ona odmita ji prikrmovat treba nuitrilone, pry aby po ni nezdedeila dermatitidu (kterou ma momentalne plny oblicej a krk, supinate skvrny), chce pro ni udelat maximum, ale asi by mela byt soudna, ze mleko male asi nestaci...no nic, jen jsem si zase vylila svou nazor

@pajinkaa28 je mit o lito, ze to nevyslo ☹ pridavam se k ostatnim, dejte si delsi dobu oraz, zamerte se na jine veci nez mimi a treba to vyjde i prirozene, casem

mishi
4. pro 2010

ted jsem dostala sms od dandy78

" ahoj, tak i my jsme se dočkali našeho vytouženého broučka. Jmenuji se Šimon Šifra, narodil jsem se 4.12. ve 14,12h, vážím 2380g. Porod rychlý, ale masakr. Daniela"

mishi
4. pro 2010

jeste 1 sms:
" No celkově od příjmu to trvalo jen 2,5h ani epidural jsem nestihla, porodní sál narychlo připravovali. Ale pak nemohla ven hlavička, tak na mě skákaly 2 porodní asistentky, nakonec musely použít zvon.Měl 2x omotanou pupeční šňůru kolem krku, takže by sám šel ven těžko. Jinak ok. Pozdrav všem. D."

baraf
4. pro 2010

VELKÁ GRATULACE K ŠIMONKOVI!!!!!! HLAVNĚ ZDRAVÍ!!!!

Na to ošklivý se rychle zapomene, to zlatíčko to vynahradí.

mishi
4. pro 2010

ještě další:
" No nakonec to byl celkem horor, najednou jich kolem mě lítalo asi 6, ale zvládli jsme to. Hlavně že malý je snad ok, já se cítím taky v pohodě, jen šití bolí"

ještě mi poslala fotku do tlf, musím vymyslet, jak ji sem vpravit, štěpa mi bude muset poradit, takže až zítra, je s klukama v hospodě

pajinkaa28
4. pro 2010

Velikánská gratulace,Danda to zas popsala jak masakr,to si pak počtem,až to sem napíše 😉
4.12. ve 14,12h, -to je taky dobré.Posíláme hlavně zdraví a sílu na zotavenou a pak si budou užívat jen to krásné 🙂

madlinka
5. pro 2010

Gratulujůůůůůůůůůů a Šimonkovi přeju to nej do života!!!!!!!!!!!!!!!!

aktaka
6. pro 2010

Moc gratuluji k Šimonkovi, hlavně ať je zdravý a roste jako z vody!

pajinkaa28
7. pro 2010

Ahoj holky,kdepak všechny jste?

petrala
7. pro 2010

Ahojky vsem🙂 chtela jsem se zeptat kdy nejdrive mohu testovat?Sice me iui bylo odlozeno ale stimulace a injekce probehla a bylo domaci snazenicko🙂)) Snad to vyslo...Jen se chci zeptat aby injekce Ovitrele nemela vliv na vysledek testu...dekuji

pajinkaa28
7. pro 2010

@petrala Ahojky,doporučují testík po 14 dnech,ale testovat můžeš v den očekávané menstruace a Ovitrele snad vliv po takové době mít nebude

petrala
7. pro 2010

@pajinkaa28 já myslela jako ještě dříve než čekat těch 14 dní🙂 🙂

pajinkaa28
7. pro 2010

@petrala No,zkusit to můžeš,ale aby jsi nebyla zklamaná,může být falešně negativní

elana
9. pro 2010

ahoj holky, vyřizuju pozdrav a vzkaz od Baraf...po dnešní poradně byla kvůli opětovnému riziku preeklampsie jako v 1. těhu odeslána na riziko do Motola, všechno je zatím dobré, ale řádí jí tlak, tak se uvidí co dál, buď to zvládnou léky nebo jí těhu ukončí. Až budu vědět víc, zas poinformuju 😉

aktaka
9. pro 2010

ahoj El, díky za zprávu. chudák Barča, ta si to taky vyžírá 😒
a co ty, jak se vede?

pajinkaa28
9. pro 2010

@elana Ahojky,moc děkujeme za zprávu a moc držíme pěsti ať je vše v pořádku

madlinka
10. pro 2010

Tak Barů držímě pěstičky 😒

mishi
10. pro 2010

ja se zrvona chtela po mikulasi baru zeptat, jak si to luky uzil a ona uz nekde lezi v nemocnici....preji hodne zdravi, at te brzy pusti!!

ahoj el, ty jsi tu dlouho nebyla, nejake nove zpravy od tebe?