• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Iscare Praha. Máte zkušenost?

7. prosince 2016 
@pajinkaa28 taky jsem si to myslela, ale všichni mi říkali čím dřív, tím líp a když jim to tak krásně šlo, tak jsme sem tam na nočník posadili. Samozřejmě jsem je musela držet. Páteř mají v pořádku, tak snad jim to nijak neublížilo.
Dneska bylo opravdu krásně, taky jsme si sluníčka užívali celý den :slight_smile: :slight_smile:

@dvojcata2 odpočívej a držíme palečky :wink:
21. bře 2011 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@dvojcata2 držím moc palce a odpočívej jak to půjde!
21. bře 2011 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
děkuji moc pokouším se na to ted nemyslet a nějak ani nemám nervy jak to dopadne už to není jako u prvních pokusů
21. bře 2011 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem volala do Iscare a k zamrazení nic nezbylo.Takže opravdu tohle byl můj poslední pokus doufám že bude stát zato.
22. bře 2011 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj
tak vidím,že alespoň někdo sem přišel po dlouhé době kouknout...
@siki - dětičky jsou nádherné..
@dvojcata2 - musíš jim věřit, určitě to budou bojovníčci a alespoň 1 se udrží...budu držet pěstičky....pak dej vědět jak jsi dopadla..
22. bře 2011 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky tak mám roupy asi půjdu v pondělí do práce doma mně to nebaví a snad na to nebudu myslet příští týden bude zlý bude se blížit testování a já mám hrozný strach v práci nebudu mít čas na to myslet.
25. bře 2011 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@dvojcata2 ahoj, já jsem taky chodila do práce a rozhodně to bylo lepší než sedět doma, takže pokud ti bude dobře, tak to jen schvaluji :wink:
25. bře 2011 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj
@dvojcata2 - já taky při posledním pokusu ležela jen 3 dny a pak dělala vše normálně jako dřív a vyplatilo se.. do práce jsem taky chodila..
ty dva předchozí jsem poctivě ležela skoro 14dní a byla doma, bylo to na palici a psychice to taky nepomohlo...
takže pokud ti je dobře,tak to mohu jen doporučit..
pěkný víkendík všem.
d.
26. bře 2011 ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, chtěla bych se vás zeptat, prý do Iscaru nastoupili nový lékaři, a Mrázek už není primářem?? Na stránkách Iscaru, je Hulvert jako primář. A Mrázek tam je nebo ne?? byla jsem v Iscaru jen jednou na vstupní konzultaci ......a nevíím no, chtěla bych chodit jen k Mrázkovi nebo Hulvertovi ale to asi nemám šanci co??
28. bře 2011 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Mrázek tam je dělal mi Et a říkali mu pane primáři.
28. bře 2011 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky tak jsem nevydržela a testla jsou tam // jasně vyditelný já se zblázním.Snad už vydrží.
30. bře 2011 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,
tak jak užíváte krásného slunečného dne?
Budu Vás muset dočíst,ale koukám že toho moc není. :grinning:
@siki26 Ahojky,taky my všichni říkali čim dřív,tím líp,ale podle druhých se nemůžeme řídit a samo dítko neklépe pochopí kdy je jeho čas.Ale vy jte to zvládli a znovu posíláme vééélikánskou pochvalu.Už začínáme trénovat bez plenek i mimo domov :sunglasses: Tak snad to bude brzy ok.
30. bře 2011 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj ve spolek

@dvojcata2 obrovská gratulace!!! :dizzy_face:
30. bře 2011 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@aktaka Děkuju mooooc!!!!!!!!!!!! :slight_smile:
30. bře 2011 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@dvojcata2 a kolikátý jsi den po ET?
30. bře 2011 v 16:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@dvojcata2 Tak to je úžasný, moc gratulujeme a držíme pěsti pro jistotu dál, drž se :slight_smile:
30. bře 2011 v 16:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Dnes 9 když nepočítám den ET
30. bře 2011 v 17:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@siki26 Děkuju moc to jo pěsti potřebuju držet; jsem už starší není to jak v 21 letech.V pondělí na krev a jestli to potvrdí teprve pak si i když trochu odychnu
30. bře 2011 v 17:30  • Odpověz  • To se mi líbí
není to dobře vyfocené ale trochu to vidět je
30. bře 2011 v 17:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Je to vidět krásně :dizzy_face:
30. bře 2011 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@dvojcata2 supeeer,gratuluju!!!!!!!
30. bře 2011 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@baraf Díky moc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
30. bře 2011 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky chci se Vás zeptat, v Iscsre yní v dubnu podstoupím své 2 UIU, povedlo se některé z Vás IUI v Iscare ?
31. bře 2011 v 07:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky tak i dnes testík ukazuje // malilinko silnější ale mám strach začla jsem špinit hrozně se bojím!!!!!!
1. dub 2011 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@dvojcata2 já jsem špinila u každýho těhu..... dvakrát to dopadlo, jednou to skončilo v 6tt....
držím palce, ať je to O.K.!
jdeš v po na krev? tak jim to tam řekni.
2. dub 2011 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@dvojcata2 Je jasný, že se bojíš, ale špinění na začátku těhu je normální. Určitě to dopadne dobře, hlavně se zkus moc nestresovat, je to těžký já vím :unamused:
2. dub 2011 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@dvojcata2 neboj, já jsem taky špinila, to je fakt strašně časté
4. dub 2011 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj
@dvojcata - tak čtu samé dobré zprávy, mooooc gratuluju...
jak jsi dopadla dneska na krvi?? za chvíli tam budeš asi volat ne?? tak pak napiš...
a jinak já jsem taky špinila asi 6.-10.den od ET a bylo to asi tím,že jedno mimi odcházelo....
ale u tebe to bude určitě ok..
dej pak vědět hodnotu hcg
myslíme na tebe
4. dub 2011 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
tomu mému broučkovi už jsou dneska přesně 4 měsíce, letí to šíleně...
4. dub 2011 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@danda78 Děkuji moc tak Hcg 468,6 a ráno na testu jasné tlusté//.Snad to vydrží!! :slight_smile:
4. dub 2011 v 16:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek