Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

siki26
1. kvě 2011

@dvojcata2 To je parádička, jen tak dál 🙂
@biris Hlavně neházej flintu do žita, musíš věřit, to je moc důležité. A psychika samozřejmě taky, uvidíš, že to přeci jenom vyjde, proč by vlastně nemělo? My si toho taky zažili docela dost a teď máme dva krásný prcky 😉 Držíme palečky...

ajscha
2. kvě 2011

Ahoj holky, loni v létě jsem se odmlčela, zamlklé těhotenstvi v 9.tt mě dostalo, potřebovala jsem se oklepat - ale dočítala jsem Vás denně. Vrhla jsem se na přírodní doplňky a homeopatii a v prosinci další KET tentokrát v nativu byl úspěšný - pořád jsem tu zprávu odkládala, až budu mít tyhle výsledky, tyhle, jsem po minulé zkušenosti až moc opatrná, pořád jsem to nechtěla zakřiknout, ale teď už mě přítel přesvědčil, že už snad bude vše ok.

Tak jako naději všem, že to nemusí vyjít na poprvé, na podruhé, ale určitě to jednou vyjde.

A jako poděkování paní doktorce Anušce, která se s každým pokusem snažila hledat jinou cestu, za což jsem jí moc vděčná.

biris
2. kvě 2011

@ajscha moooc gratuluju!!!A moc moc moc ti to přeju!

biris
2. kvě 2011

@siki26 Já vím siki naděje umírá poslední,chtěla bych být taky tak silná jako "dvojče " a říct si že buď to výjde nebo ne.Ale vím že až to vypukne tak budu zas jak na jehlách!Proč neexistuje něco co by mně uspalo na těch 14 dní abych byla v klidu!

biris
2. kvě 2011

@dvojcata2moooc gratuluju k Folpíkům!!!Třeba to bude dáreček rovnou pod stromeček!!!Jako jsem mněla já druhýho syna 23.12.
Mně bylo v sobotu 38 staršímu synkovi bude ve středu 17,mladšímu je 13let.

biris
2. kvě 2011

holky taky jste mněli výsledky spermiogramu jak na houpačce?my jsme mněli kontrolním spermio špatný ,při prvním ivf dobrý,při druhým špatný.A teď další kontrolní spermio v naprostém pořádku jak by mnělo být počet i vše ostatní!!!

dvojcata2
2. kvě 2011

@biris Díky moc no silná to víš že to ve mně hlodala a strašně jsem se bála ale byl to úplně poslední pokus bez mrazáčků a proto jsem si i naplánovala co dál kdyby to nevyšlo abych hned přešla na ty plány a prostě to nechala osudu.Na vánoce bych to klidně brala ale myslím že to bude na začátku prosince uvidíme.I ted se stále bojím mám věk docela dost nadváhu jsem kuřák i když ted už né ale někdy,přiznávám,si jednu dvě dám atd hlavně věk už to není jako v 21 když jsem čekala holčinu.Snad bude vše Ok .Zítra jdu ke svému gynekologovi a ještě musím na imuno do Prahy.

siki26
2. kvě 2011

@ajscha No skvělý 😵 Moc gratulujeme a držíme palečky, teď už to bude v pořádku neboj 😉
@biris Taky jsem si říkala, že by něco takového na 14-denní uspání mělo být, poprvé jsem to taky dost prožívala a byla doma, ale podruhé jsem se na to vykašlala, chodila do práce a ta mě dost zabavila. Musím říct, že jsem byla opravdu v klidu. Prostě to člověk musí nějak hodit za hlavu a zaměstnávat se spoustou jiných věcí.

baraf
2. kvě 2011

@ajscha gratuluju!!!!!!!

dvojcata2
2. kvě 2011

@ajscha Super zprávy velká gratulace 🙂 🙂 🙂

ajscha
3. kvě 2011

Holky, moc děkuju. Ani nevíme, co čekáme, už na 1. velkém usg ve 12.tt pan doktor říkal, že to bude asi chobotnice, jak tam lítaly chapadla, a na 2. ve 20.tt ještě lepší - měli jsme objednané i 3D, ale nemáme ani jedinou fotečku - naše opičátko za celou dobu nenechalo tu mašinu ani zaostřit, natož abychom z něj něco viděli, a to na zaostření byla potřeba pouhá jedna jediná vteřina, takže podobu jsme neviděli, ale povahu dost jasně 😀 😀 😀 jsme trošku "živější" 😀

Holky, moc držím palce, ať se vše podaří a všechno je OK. Já jsem taky chodila do práce, do kina, četla úsměvné knížky a bylo těsně před Vánocema, i jsem něco upekla, balila dárečky, takže jsem naštěstí neměla moc času na přemýšlení - naštěstí.

dreana
23. kvě 2011

Ahoj, mátě nekdo zkušenost s ISCARE co se týče hubnutí?? Díky

dvojcata2
6. čer 2011

Ahojky děvčátka jdu vás pozdrait po dlouhé době.Tak nedávno jsem se tu ptala na cestu do Prahy a dnes mně už čeká první ofiko poradna i první velký UTZ dopad dobře mimís už má ručičky prstíky je to paráda.DR se zmínila o odběru plodové vody i když mi genetiku dělali a vše je ok podstoupím to at jsem úplně klidná jen se bojím o to malé aby mu tím neublížili.A co vy jsk se jinak máte???
dreana:já mám zkušenosti opačné pěkně tloustnu a vůbec mi to nevadí!!! 😀 😀 😀

pajinkaa28
10. čer 2011

Ahojky holky 😉
Kdepak všechny jste? Někam jste se ztratily ☹
@dvojcata2 Teda to utiká,už 14 tt,tiše závidím.Je to nádherné.Tak moc držím pěsti,ať je vše v naprostém pořádku.
My čekáme na výsledky ze školky,jestli ho vezmou,budem to vědět až ke konci června,si dávají na čas 😒
Jinak se mějte prima a ozvěte se.

siki26
14. čer 2011

Ahoj holky, my se máme fajn, jsme zdraví (ťuky ťuk) a už chodíme jak profíci. Dokonce modřin je méně než dřív (ťuky ťuk) 🙂

@dvojcata2 Jsem ráda, že jste v pořádku a pěkně rostete, jen tak dál 😉 A plodovka dopadne taky určitě dobře, budeme držet pěstičky a že jich máme hodně 😀

baraf
17. čer 2011

@dvojcata2 hezky ti to utíká. vyšetření dopadnou dobře, uvidíš. držíme palce!
@siki26 tý jo, to se asi naběháš,co? ale máš děti šikulky

siki26
18. čer 2011

@baraf Někdy je to vážně záhul, ale už jsem pořídila kšíry, teď už je jen vyzkoušet 😉 Povedu si pěkně dva pejsky 😀

pajinkaa28
25. čer 2011

Ahojky,
tak nakukuji jestli tu nejsou nějaké změny,např.nové těhulky či snažilky a nic 😒
Kdepak jste? My jsme v pohodě,mimíska jsme zatím odložily a budem se snažit přirozeně,třeba se zadaří.
@dvojcata2 a jak se vede Tobě? Určitě je vše v naprostém pořádku 🙂

dvojcata2
26. čer 2011

@pajinkaa28 Ahojkly mn+ je dobře chodím do práce.Zítra jdu do poradny těším se že uvidím mimouše a snad se dovím dobré výsledky krve.A co ty jak se ti vede??Nějak sem to tu moc nepročítala tak jak to vypadá u tebe?

pajinkaa28
26. čer 2011

@dvojcata2 Ahojky,tak to je moc dobře že jste v pořádku 😉 To věřím že se těšíš na mimíska.U nás vše při starém,jen jsem tu psala že mimi je odložené na dobu neurčitou.Tak se měj a opatruj se 🙂

dvojcata2
28. čer 2011

Tak hlásím výsledky jsou podruhé v pořádku takže snad odběr plodovky nehrozí.Jsem si zatím oddychla. 🙂 🙂 🙂

baraf
28. čer 2011

@dvojcata2 super!!!!!!

siki26
9. črc 2011

@dvojcata2 Super zprávička, jen tak dál 😉

dvojcata2
11. črc 2011

@siki26díky moc ,tak jo tak dál ,dnes genetika dopadla výborně na plodovku nemusím bude se to hlídat UTZ.Tak jsem štastná 🙂 🙂 🙂

standifous
11. črc 2011

Ahojky, rada bych se zeptala absolvovali jste některá v iscare nativ? A s jakou úspěšností? Moc děkuji za reakce.

danda78
11. črc 2011

ahoj
holky taky jste dostali pozvánku na setkání 3.9.??? pojedete?? my pokud budeme zdraví tak bychom rádi, sice nám k miminku dopomohl hlavně Mrázek a koukala jsem,že už není primářem,tak nevím zda tam bude,ale i tak bychom tam rádi jeli a poděkovali + se setkali s ostatními.
tak kdyby jste jeli někdo taky,můžeme si dát někde sraz??
@dvojcata2 - moc gratuluju, super....

pajinkaa28
11. črc 2011

@danda78 Ahojky,mě ještě nic nedorazilo ☹ Ale alespoň vím datum,děkuji a kde se bude konat? My pojedem na 100% 😉

pajinkaa28
11. črc 2011

@standifous Ahojky,nativ jsem ještě nepodstupovala,takže nevím jak to probíhá a jak to dopadá,ale taky mě to v budoucnu čeká,už nemám cykly hrazené pojišťovnou ☹ Budu ráda když písneš jak jsi na tom 🙂

mv
12. črc 2011

@standifous taky uvažuju o nativu, ale v ISCARU vychází draho.Půjdu do Motola, kde za tu cenu mám 2 pokusy..

danda78
12. črc 2011

@pajinkaa28 - mně nejprve volali ohledně malého,zda jim můžu říct míry,váhu,kdy se narodil...
pak znovu ohledně srazu posílali maila a včera přišla oficiální pozvánka - bude to na harfě, když se koukneš na stránky, mají tam už leták...
my se taky chystáme jet..