• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Iscare Praha. Máte zkušenost?

17. ledna 2017 
Siki, jak jsi to spojila, tak to vypadá, že si stěžuješ na zdejší kolektiv:grinning:

Je nás málo, to je fakt...ale jsme silný :wink:
1. čer 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, to je pravda :sunglasses: Ale tak jsem to samozřejmě nemyslela, já vím, že toho vydržíme hodně a přežijeme, to je důležitý :wink:

A jak jsi na tom vůbec ty s těhotenstvím? Nechce se mi vracet na začátek diskuse, omlouvám se :sweat_smile:
1. čer 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak jsem na tom já s těhotenstvím máš v IP:grinning:
1. čer 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
A pro změnu nám zmizela Aktaka.

Jak švábi na pivo, fakt :angry: :sweat_smile:
1. čer 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, už jsem si všimla. Teprve se tady s tím seznamuji, tak mi to nějak dlouho trvá :sweat_smile: Ale já se zlepším :slight_smile:

Akty celkově dneska to nějak fláká. Jindy nestíhám odpovídat a dnes má nějaké dlouhé prodlevy :angry:
1. čer 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siki v poho. Až tu budeš trčet tak dlouho jako já:grinning: (ale to nebudeš:slight_smile:), tak se taky vyznáš :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak, teď už jsme zdrbly i Akty...já a Soňka jsme to schytaly zaráz min. týden...tak už chybíš jen Ty, abys dostala kapičky od nás :sweat_smile:
1. čer 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale jo holky, jen na mě :slight_smile: Ať v tom nejedu sama... :grinning: Koukám, že se tu budu muset obrnět.

Ty píšeš z domava nebo ještě dřepíš v práci, tak jako já? I když už se mi to krátí...Teď mě napadlo, Akty chodila kolem 17h domů, ale že by nedala ani ahoj?

:rolling_eyes:
1. čer 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tůůůůůůůů
jdu vás dočíst
člověk si odskočí zatelefonovat a nestačí se divit :grinning:
1. čer 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak, aby bylo jasno, tak já na tom icq jsem pořád, oni nejsou schopní zakázat to komplexně, na jiném rozhraní to funguje :grinning: ale pšt :zipper_mouth:

jinak mě na to vadí, ne že by ho zakázali, ale že to vypadá, že tu celé dny nic nedělám a jen chatuju. to mi na tom štve nejvíc. si budou ukazovat "no jo, to je ta, co má děsně práce, ale přitom pořád visí na icq" :rolling_eyes: :angry:

jinak dnes tu budu strašit až do půl šesté :sunglasses: :slight_smile:
1. čer 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo, já myslela, že si tě pozvali na kobereček :grinning:
a neříkejte mi, že jste teď zase zmyzely vy :confused: halooooooooooooooooooo :astonished:
nezmizely, dobrý, ufff :dizzy_face:
1. čer 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem do půl přilepená jen na koníkovi. Nic okolo mě neba :angry:
1. čer 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych taky byla, ale bojim, aby mi ho taky nezamázli :sweat_smile: :rolling_eyes:
1. čer 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo, to by bylo špatný. Co by pak člověk celý den dělal viď? :grinning:
A nepůjdeš už náhodou domů? Nevyháním tě, neboj... :sweat_smile:
1. čer 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siki, já jsem už doma, chodívám kolem čtvrtý, jak mě to tam baví a jak mi to vyjde:grinning:.....na vysoce odpo směnu, tj. od pěti, chodívá na Koníka Sonka.

Akty, Ty seš znalec...rozhraní...to mi nic neříká:slight_smile: ale pochopila jsem, žes je občůrala a prostě si na Tebe nepřijdou. A tak to má být!! :angry: :sweat_smile:
1. čer 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene, dnes jdu "až" v půl šesté :slight_smile:

jinak na iui určo ještě půjdeme, min jednou. jsem si myslela, že po tom druhém teď v červnu bychom zažádali o ivf a než by na pojišťovně schválili papíry, tak dáme ještě třetí iui. ivf by mi pak vycházelo na srpen
1. čer 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda já nestíhám číst, vždy se na něco zeptám a přitom je to už zodpovězeno. už jsem si Akty přečetla, že ses v práci až do půl, já se z toho picnu :rolling_eyes:
1. čer 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, to já se jen tvářím jak znalec, to "rozhraní" jsem odpouslouchala od jiných :grinning:
1. čer 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je fakt, že nejdelší je to schválení od pojišťovny. měsíc...Nechápu, proč na to mají takovou dlouhou dobu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
to asi jak u koho, mám dojem, že kámoška to měla schválené za kratší dobu. asi záleží jak se paní na schvalovacím zrovna vyspí, a jetli taky náhodou místo schvalování třeba nekoníkuje :grinning:
1. čer 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: Aha, tak to abych ji tam šla příště zkontrolovat...

holky, já to balím, mám odvoz, takže se nemusím trmácet MHD :grinning: tak papa zase zítra

P.S.: žádný drbání :sunglasses:
1. čer 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siki, hezký večer!
a neboj, zdrbneme tě :grinning: aby ses necítila ošizená, že jo :wink:

...

...

ta Siki je hrozná, si to klidně zabalí ještě před půl šestou, to je docházka!! :grinning: :grinning:
1. čer 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Viď, to je fakt bordel. Chce otěhotnět a přitom fláká Koně:grinning:
1. čer 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, na icq to nemá, ale fajn...Já se s tím nějak poperu :grinning:

tak ale už opravdu běžíííííííííííííííííííííím
1. čer 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už to taky balím
páááááááááááááááááááááá
1. čer 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně, všechny běžte:grinning::grinning:

Čau bambína:slight_smile:
1. čer 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haló haló je tu ještě někdo? :slight_smile:
1. čer 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau kočky
Soni my se tu s tebou tedy pěkně míjíme :frowning2:

jinak dnes nakukuji opět zřídka, musím makat, budu pilná včelička, až jim to poleze krkem. jim ukážu, šmejdům, na mě si nepřijdou :rolling_eyes: :grinning:
2. čer 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím :slight_smile: Soni, Soni, škoda, že se dostaneš na koníka jen v tuto dobu :frowning2:

Akty, tak ms konečně přišla, juhůůůůů :dizzy_face: Takže v pátek do Iscare (opět k Turkové) a v sobotu šup šup na píchání :slight_smile:
2. čer 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek