Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

gepe
24. zář 2012

@kaijko Vidis, ja chodila na Florenc i jeste predtim nez prevzal prave ordinaci i pacientky po Dr. Prichystalovi, jehoz jsem byla pacientkou. Predpokladam, ze taky platis rocni poplatek - ani jinak to tam nejde, ale je zvlastni, ze mas takove stesti na nej. Me sestra rekla, ze cekat muzu treba 2hod. bez objednani a to se nemusim ani dockat :D - nepocitam sestru Lucii od Dr. Prichystala, kterou Hulvert taky prevzal vcetne ordinace.
Mozna je potiz v tom, ze my jeste neresime jeho pomoc s porizenim potomka, pak bych mela asi taky jiny pristup ze strany sestry a Dr.. Ta jina dr., je Paskeova, ke ktere jsem bohuzel musela jit i v pripade problemu, protoze proste k Hulvertovi nebylo misto. Ted mam nalez v prsu, tak si rikam, jak to dr. doktorka poresi, jelikoz opet k Hulvertovi neni misto, anebo tam treba vubec neni pro jine pracovni zalezitosti, vcetne stred/ctvrtku. Takze tak nejak 🙂 nepopiram, ze je dobrej na IVF, ale pri posledni ko u nej, pred necelymi 5ti! lety, kdy jsem ho osobne videla naposled, mi rekl pri mem odchodu, ze doufa, ze az priste prijdu ze budu tehotna a kdyby to neslo, tak ma specializaci na umele oplodneni. Coz mi trosku vyrazilo dech :D At vam pomuze a mate skvrne doma 🙂 jinak podle me jako gyndar proste pouzitelny bohuzel neni.

gepe
24. zář 2012

Ale to uz je OT mimo Iscare 🙂 my se prozatim pouze "snazime", proto taky predchazim Tvemu dotazu, proc jsem jeste nezmenila gyndare, kdyz jsem nespokojena. Rikam si, ze jsem aspon u zdroje, kdyz to nepujde normalne. Hodne stesti!

brrilliance
24. zář 2012

dobrý večer, dnes jsem byla u gyndaře a odeslal mě na CAR jsem zmatená jak včela. Vůbec netuším co mě čeka a tak poradí mi někdo prosím

kaijko
24. zář 2012

@brrilliance ;) Ja uz stimuluju s zmatena jsem porad ;) Zitra jdu na kontrolu a pak teprve uvidim...

brrilliance
25. zář 2012

Dnes jsem volala do Iscare tak jsem objednaná na 4. 10. už teď se bojím.
kaijko: držím palečky

kaijko
25. zář 2012

@brrilliance Diky!Bojis se?Az to na Tebe vse vybali,tak v hlavicce nebudes mit misto na strach.. Ja odchazela po prvnim seznamenim o ivf plna informaci a natesena. Vzdyt nam to pomuze ke spuntikovi ;) Bala jsem se injekci a uplne v pohode..Vubec nevim,ze je uzivam ;) Koukala jsem,ze uz mas chlapecka ;)

jika10
25. zář 2012

@brrilliance Ahoj, vubec neni ceho se bat, vsichni jsou tam mooooc mili 😉 Taky jsem mela plnou hlavu vsemoznych myslenek, ale diky memu gyndari a ISCARu mame v brisku snehulacka. Tak drzim palce 😉

brrilliance
25. zář 2012

ahoj moc děkuju za podporu snad to bude tak v poho jako u vás.
kaijko: ano mám chlapečka přišel přirozeně tak právě proto jsem plná obav. Už mám zasebou všechny možný i nemožný laparoskopie a nic
jika10 moc gratuluju budoucím rodičům snad to taky zmáknem

kaijko
26. zář 2012

@hanicinka Ahoj 🙂 tak jak e to u Tebe? Už si pícháš injekce?

brrilliance
26. zář 2012

Ahojky holky, chtěla bych se zeptat jak všechno dlouho trvá než se dopravuješ k oplodnění? A injekce se píchají asi za jak dlouho? 🙂

evitaa
26. zář 2012

@brrilliance Řídí se to podle ms cyklů - v jednom si necháš nabrat krev na hormonální profil a od dalšího začíná stimulace. Ta trvá 10-14 dní.

hanicinka
27. zář 2012

@kaijko Ahoj, ju už si píchám a docela to jde, ani jehlu necítím. V sobotu bude UZ, tak snad se objeví nějaký folík. Jak to vypadá u tebe, kdy tě čeká opu? 😉 Já mám předběžně termín na 4.10. Ale jestli to tak vyjde netuším.Hezký den pa. 🙂

kaijko
27. zář 2012

@hanicinka Ahoj kocko,vcera na kontrole jsem mela 9foliku,dr je spokojeny ;) V sobotu jdu na OPU a cca do stredy me ceka transfer ;) Rychlovka ;) Injekce v pohode,ne?Cekala jsem to mnohem horsi!Dneska si musim pichnout pregnyl(nebo jak to je ;) ) Presne ve 20.00h, delam servirku a jsem v praci,tak to musim nejak vykoumat ;))) Doufam, ze budu mit i embrijka v pohode ;) Juu, a Ty uz to mas taky brzicko ;) Drzim palecky ;) Kez by to vyslo ;)))

coralin
27. zář 2012

@nikusa Ahojky, já do Iscare v Praze chodím, ale už skoro rok čekám, až se mi zlepší imunologie, abychom mohli jít do 3 pokusu. Působí na mě zatím dobře a nezklamali mě jako například Podolí. Kamarádka a kolega z bejvalý práce od nich mají dvojčata🙂 a také si je chválili.. ale znáš to . není to jen o caru

coralin
27. zář 2012

@brrilliance Ahoj, a ke komu chodíš? My snad v říjnu, listopadu..... uvidíme dle výsledků, kdy konečně rozjedeme další pokus

coralin
27. zář 2012

@gepe Ahoj, tahle hláška je fakt " dobrá" ať si dojde na IVF a máte škvrně doma...jak kdyby to bylo tak jednoduché..... 2 IVF nám nevyšli a 2 KEty taky ne.... na třetí sázím v Iscare ......a doufám

coralin
27. zář 2012

Holky bojím se.... a to teprve řeším imunologii a mám dexamed a prednison:(

brrilliance
27. zář 2012

@coralin Ahoj, ještě jsem tam nebyla mám termín 4.10. tak potřebuju zjistit co se asi bude dít a tak . Moc ti držím palečky snad to bude v poho 🙂

brrilliance
27. zář 2012

@evitaa Ahojky
mocinky děkuji za info. Jsem ráda že se nejspíš moc dlouho na nic nečeká

coralin
28. zář 2012

@brrilliance

Ahoj, projdete testama..máš za sebou genetiku, imunologii, krev, spermiogram.... no a když to bude v poho půjdete do iVF. Nebo se dá ještě před tím zkusit inseminace.... když máš vajíčka dají ti jen injekci na dozrání, naplánují kdy se máte " spojit " a pak ti dají léky a můžete to zkusit taky takto. nic to nestojí a kdyby to vyšlo bylo by to super

gepe
28. zář 2012

@coralin hoj, v jeho podani to tak vyznelo, ze bych neco takovyho napsala ja, si nejsem vedoma... hlavne drzim pesti, ono to uz urcite vyjde, uvidis! 🙂

hanicinka
29. zář 2012

@kaijko Ahoj, tak jak je dnes po OPU? Mě taky dnes UZ dopadl dobře. Na jedné straně tři a na druhé jsme je ani nepočítali, ale asi tak 8 ?? Sliznice se dr. taky líbila tak snad to dobře donosím 😀 V pondělí jedu znova na UZ a přibude mi cetrotide. Injekce O.K. jsem na sebe hrdá, že si je sama píchnu. Držím moc moc palečky ať máš za tři týdny // . 😉

kaijko
29. zář 2012

@hanicinka Ahoj 🙂 Bolí mě trošku bříško, jen polehávám. Nakonec mám 6 vajíček 🙂 Zítra si musím zavolat jak to vypadá s embryjkama 🙂 A pak podle vývinu na transfer.. Tak to máš taky pěknej počet 🙂 Já šla dnes s 9ti folíkama a je z toho 6 vajíček 🙂 A koukám, že i injekce jsi zvládla 🙂 Super :D

hanicinka
29. zář 2012

@kaijko Jen odpočívej. Nic ti neuteče. 😉 Pak písni jak se drží vajíčka, určitě budou bojovat o přežití! Hodně štěstí!!!! 😅

kaijko
30. zář 2012

@hanicinka Ahojky, tak mi dnes řekl embryolog, že mám 4 embryjka 🙂 Doporučili mi i přes super spermiogam ICSI, ale normální formou se oplodnili dvě vajíčka ze dvou a ICSI metodou dvě ze čtyř.. Snad se budou držet 😀 Cca ve čtvrtek mě čeká transfer 😝 Ať Ti v pondělí dopadne UZ 🙂

hanicinka
1. říj 2012

@kaijko Ahoj, krásné, 4 embrijka je pěkný. Tak ať se jim dobře daří. UTZ dnes dobrý. Dostala jsem cetrotide, ještě s gonalem budu píchat a ve středu další UTZ a v pátek OPU, o den to posunul.Já se těšila na čtvrtek, že to budu mít venku 😀 a musím den déle čekat, pěkně mě bolí spodek, od rána od tří jsem nespala 😒 Folikulů tam bylo dost záleží ještě jak vyrostou a kolik bude kvalitních vajíček, abych se neradovala předčasně.Ty máš ještě nějaké bolesti, nebo už je to v pohodě, abych věděla na co se mám připravit. Kolik si necháš zavést embrijek, já jen jedno. Kdyby se povedli dvě, tak nevím jak by jsme se poskládali v bytě a nosit je do třetího patra bez výtahu sama no potěš.... 😕

kaijko
1. říj 2012

@hanicinka Ahoj ;) Me pri stimulaci nic nebolelo, po odberu jako slabej menses a druhej den ok,ale Utrogestanu me boli brisko a i zada..Uz se tesim na transfer ;) Ale desi me byt doma 14dni, ty jo to mi asi moc neutece..Dame taky jen jedno..No,ale muzeme mit jednovajecny ;) Jsem z dvojvajecnych dvojcat a mam brachy dvojvajecny dvojcata ;))) Taky mame malej byt,ale hlavne,kdyz budeme mit mimisky i kdyby dva ;) Neboj, budes mit dobry vajicka!!! ;) Takze v pazek?A v sobotu se dozvis kolik embryek..Budete si davat ICSI?

hanicinka
2. říj 2012

@kaijko Ahojda, tak ty máš ty dvojčata takhle v rodině, no to jsem zvědavá jak se to v tobě rozmnoží 😀 , já je v rodině nemám, ale co není může být. 😕 Já si o neschop.řeknu asi už zítra, fakt je to strašná bolest, i když jdu na malou tak se mi chce brečet. Snad to bude vše v pořádku tam dole, to se zítra dovíme. ICSI nechám na embryologovy co navrhnou oni, moc jsem se po tom nepídila, jestli by nám to pomohlo tak určitě. Takže teď máš utrogestan, to jsem zvědavá co dostanu já? Zítra jdu i pro papíry na předoperační, tak bych to měla mít vše připravené, pak už jen zabalit pár věcí. Jen nemám nikde psané jestli si mám vzít vložky a nebo mi je dají, zítra se musím optat, když ty jsi trochu krvácela.Takže u tebe stále platí čtvrtek? Hezký den. 😅

kaijko
2. říj 2012

@hanicinka Kocko,ja jen trochu spinila,stacila slipovka ;) Takhle Te to boli?Me pri curani vubec jen ted jsem trochu bolava.S sebou si vem hlavne pantoflicky a nocni kosili.. Ja mela i zupan,rucnik,hygienu (a nepotrbovala jsem to tam) ..a vlozky si vzdy beru do nemocnice,ale budes taky v Iscaru a tam jsem koukala ze maji na wc..Probehlo to tam uplne v pohode,fakt ;) Neni se vubec ceho bat ;) Mam si zavolat zitra a pry uz mi reknou jestli streda nebo ctvrtek..Zitra hodne stesti na UTZ ;)

hanicinka
2. říj 2012

@kaijko Mooooc díky papa. 🙂 🙂 🙂