Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

sonka.77
2. čer 2009

Hůůůů hůůůů, jsem tu zasééééé!!!! 😀

aktaka
3. čer 2009

dobré ránko

hlásím příchod a jdu makat 🙄

tedy Soni, tak jsme se nakonec minuly, to je pešek 🙄

siki26
3. čer 2009

ahoj holky!

Tak to jste mě uklidnily, že v té šž nelítám sama. Dnes jsem si ráno vzala letrox. půl hodinka v poho, snídám taky až v práci, takže pauza mezi tím je spíš 45min. Budu se modlit, aby mi v pátek doktorka neřekla, že tedy oddálíme IVF, když už si stříkám sprej...

Jinak dnes v noci se přítelově sestře narodila Verunka 🙂 Je moc nádherná. i když všechny děti jsou stejný, když se narodí.

aktaka
3. čer 2009

uvidíš, co ti řekne. já vím, že by to bylo na prd, kdyby se to stoplo, ale zase lepší než si zbytečně vyplencat jednu možnost

jéé, gratulace!! mimo jsou všechna stejně krásná, ale některé je krásnější 😀 😀

siki26
3. čer 2009

třeba ty naše, ty jsou vždycky nejkrásnější 😀 Teda budou, samozřejmě 😅
teď jsem se dozvěděla, že měla Lenka přirostlou placentu, tak jí to operativně odstraňovali. prý jim tam omdlívá...ale jinak vše v poho. Hlavně, že Verunka je v pořádku.

aktaka
3. čer 2009

n ojasně, naše budou nejkrásnější, to dá rozum 🙂

ajaj, chudák. hlavně, že už je všechno v pohodě

já jsem se teď nadlábla koprovky a musím se nějak donuti zase makat.
ale seděli jsme v kuřácké části, tak jsem pěkně načichla 😠

siki26
3. čer 2009

Mně se právě v mikrovlnce ohřívají špagety 🙂

Dneska toho tady mám nějak moc. Musela jsem se donutit taky pracovat 😅 Ale aspoň mi to utíká.

Po práci mám sraz se sestřenkou, kterou jsem už dlouho neviděla. Až se jednou rozhodnou, že chtějí miminko, půjdou nejspíš taky na IVF. její přítel měl rakovinu a byl na ozařování. Naštěstí je to už v pořádku. ale je to línej chlap, tak se mu do mimča nechce a sestřenka by už ráda...Je zvláštní, že u nás to bylo naopak. přítel chtěl a já to brzdila 🙂

siki26
3. čer 2009

teda Akty, ty tu práci bereš nějak moc vážně ne? 😀

aktaka
3. čer 2009

já tě dnes hrozně zanedbávám, promiň, seděla jsem teď celé odpoledne u šéfa a řešila výstupy pro účetnictví, mám hlavu jak balon. a musím teď už zase letět, pže mám sraz s kámoškou. zítra to snad bude lepší

pááááááá

aktaka
4. čer 2009

bré ránko
tu dnes straším už od sedmi, za to ale vypadnu brzy 🙂
tak pěkný pracovní den všem

siki26
4. čer 2009

Ahojky, ty jsi teda ranní ptáče 🙂

od rána jsem se nezastavila...Takže je možný, že to dnes budu zase flákat já, ale neboj, budu se snažit, aby to bylo co nejméně 😉

kdy jdeš vůbec na další konzultaci ohledně IUI?

aktaka
4. čer 2009

tak co, flákáme to obě? 🙂

já jdu příští pátek
kdy tam jdeš ty zase?

siki26
4. čer 2009

Jo, dneska se koníkovi chudínkovi moc nevěnujeme 😒

Já jdu zítra k Turkové. Tak mi drž palce, budu je potřebovat, aby mi nepozastavila IVFko kvůli šž 🙄

Teď se tu láduju ovocem a to jsem před chvilkou doobědvala 🙂

aktaka
4. čer 2009

tak to držím moc pěsti! v kolik tam jdeš? určitě se hned ozvi!

já jsem se akorát doládovala ledňáčkem

siki26
4. čer 2009

jdu tam na 10h a budu hodně zklamaná, jestli se nebudu muset chystat na sobotní píchání 😠 Určitě dám pak vědět. Počítám, že v práci budu už v 11h. Iscare je vlastně při cestě že? 🙂

sonka.77
4. čer 2009

Siki držím palečky na zítra, určitě to klapne! 🙂

siki26
4. čer 2009

Ahoj sonko 🙂 Moc děkuju.Taky věřím, že jo 😉

siki26
4. čer 2009

Sonko,jaký jsi měla den? Co nového?

elana
4. čer 2009

Čau bambína 😵

Sikí, tak už je to za rohem🙂, hezky se na to vyspi a ať se dozvíš dobré zprávy!!

siki26
4. čer 2009

Děkuju 🙂 Vsadím se, že se mi o tom bude i zdát 😅 Jdu až na 10h, takže si můžu hoďku přispat, ale já na just určitě budu zírat do zdi už o hoďku dřív...Se znám 😀

elana
4. čer 2009

To chápu😀

Hele, kdyby se jí nechtělo Ti to povolit, tak jí řekni, že holky z Koníka říkaly, že to nevadí😀😀

siki26
4. čer 2009

Tak fajn, já to zkusím, to by mohla z fleku změnit názor co? 😀

elana
4. čer 2009

To si myslím😀

siki26
4. čer 2009

Tak já jí to vysvětlím: že by měla poslechnout vás, jelikož víte přeci o čem mluvíte a její znalosti v této problematice jsou na bodě 0 😀 Super, super 😉

siki26
4. čer 2009

tak se holky mějte krásnš, jdu domů. Zítra se ozvu, jak jsem dopadla. papa 🙂

elana
4. čer 2009

Siki ahoj, držím palce!!

sonka.77
4. čer 2009

Ahoj Eli, jsem tu. 🙂

sonka.77
4. čer 2009

Nového u mě není nic. Včera dorazila mrcha, tak čekám na tu další. 🙂 Tenhle měsíc budu mít nabito v práci, tak to rychle uteče. 😵

elana
4. čer 2009

Soňuli, ahoooj🙂

No paráda!! Tyjo, toto poletí jak švec.

sonka.77
4. čer 2009

No jo letí to, však už je to skoro dva měsíce od laparky a to jsem byla fakt nedávno. Nechápu, za chvíli budou Vánoce! 🙂 Je fakt, že se teď nedokážu moc v práci soustředit, ale zvládám. Vždycky si řeknu "a když se to nepovede, tak tu budeš sedět ještě o pár měsíců dýl" no a radši pracuju, abych zůstala "zajetá" 😀