Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

danielka82
26. lis 2014

Ahoj, ráda bych se přidala. Jsem objednaná na první konzultaci do Iscaru, máte někdo zkušenosti první návštěva probíhá? Díky moc

lumixii
12. led 2015

Ahoj, i já bych se ráda přidala, 8. 1. jsme byli na první konzultaci.. První dojem - jsem byla maximálně spokojená, tak teď ještě, aby se nám co nejdříve podařilo miminko 🙂

danielka82
15. led 2015

@lumixii Ahoj, jsem ráda, že se někdo přidal 🙂 . Já jsem tam byla na první konzultaci začátkem prosince. Taky jsem byla spokojená, všichni tam byli moc milí. U koho jsi byla konkrétně? A jaký budeš mít vyšetření? Já jsem zatím měla hormonální profil, manžel spermiogram, byli jsem na genetice a čeká nás imunologie. A v únoru asi zkusíme IUI.

lumixii
15. led 2015

@danielka82 Já byla na první konzultaci 8.1 u MUDr. Pryanichniková, jinak jsem neměla žádný vyšetření kromě klasiky ultrazvuku.Minule jsem byla u MUDr. Lacheta. Hormonální profil jsem měla už udělaný než jsem tam šla. Akorád přítel spermiogram. Včera jsem píchla Ovitrelle a v pátek mě čeká první IUI.

jjaanca
6. únor 2015

Ahoj, jak prosím probíhá předoperační vyšetření v ISCARE? Musím si ho vyřídit sama někde mimo, nebo to dělají přímo tam? Zapomněla jsem se na to zeptat a koukám že mám mezi lejstry na to papír. V březnu jdu na IVF.

pavlinka83
9. únor 2015

@jjaanca Já byla u svojí obvoďačky.

jjaanca
9. únor 2015

@pavlinka83 Díky, to je lítáního po různých doktorech, škoda že to neumí přímo tam když tam člověk musí stejně každou chvíli 🙂

lararose
23. čer 2015

Zdravím, uvažuji o změně kliniky Iscare. Jak všude jsem četla, že po každé se platí záloha a kolik stojí záloha teď? Mám poslední 4.pokus hrazenou pojišťovnou. V Iscare můžu požádát o imunologické vyšetření a nějaké vyšetření? V Apolináři, kam docházím dosud, se mi nechce vzít dokumenty o vyšetření a o prodělané ivf. Tak chci tam úplně na novo, jde to? Jaká je čekací doba při objednání na první konzultaci? Jak to je o prázdninách? Děkuji za odpověď.

danielka82
22. zář 2015

@lararose
Ahoj možná už Tvůj dotaz není aktuální. Ale zálohu před IVF jsem před 14 dny platila v Iscaru - 16.tis.

simkaaac
26. říj 2015

Ahoj holky, 13.11. jsme objednaní na první konzultaci v ISCARE. Gyndař mě poslal k MUDr. Turkové, ale co jsem tak četla, tak se jí začínám trochu bát 🙂

lucionela
23. lis 2015

Ahoj snažilky 🙂 Ráda bych se k Vám přidala. Navštívila jsem Iscare poprvé v 6/2010 a na první pokus jsem otěhotněla. Mám chlapečka 4 roky. O jiné klinice ani neuvažuji, tady jsem naprosto spokojená. Nyní jdu na 3.IVF, naordinovali mi dlouhý protokol a příští týden jdu na OPU. Záloha je 16.tis, za Decapeptyl 3 balení jsem platila 750 kč + Menopur 30 dávek 4.500kč. Byla jsem jak u Mudr.Turkové i Mudr.Prjaničnikové a obě mají zásluhu na mém 1.těhotenství a já jim můžu být jen vděčná. Nyní chodím k Mudr.Lachetovi, tak snad budu mít opět štěstí. Jinak neúspěch po KETu a 2.IVF. Sestřičky jsou fajn a m3 by ani nenapadlk chodit jinam. Všem Vám držím palce, ať se zadaří a můžete být o něco šťastnější 🙂
Lucie

hanik2
9. led 2016

ahojky holky mám dotaz..v blízkých dnech mě čeká návštěva ISCARE...chodím k p.Turkové zatím jen do její ordninace..naordinovala mi Gonal..dnes jsem začala..ve středu na kontrolní UZ a až bude moci být odběr vajíček teprve ISCARE...říkala mi o záloze 16 tisíc...z té se platí všechny úkony co budou potřeba nebo ty se platí ještě zvlášt?..jsem z toho celkem zmatená ☹

lucionela
9. led 2016

@hanik2 ahoj, kdyz se podivas na cenik ISCARE, jsou zde popsany ceny vykonu. Ja mela 27 oocytu, nechala jsem oplodit metodou ICSI oplodnit je 20 vajicek. To stalo 18 tis, pak echokatetr za 1.200, prodlouzena kultivace 3.500 kc a kryokonzervace na 3 roky take stoji 3.500. Sumasumarum 26.200 kc. Pred odberem zaplatis zalohu 16.tis ay tudiz v den transferu doplaceli 10.200 kc. Je na vas, jake ukony si vyberete, poradila bych se s embryolozkou po odberu. Zalezi na mnozstvi a kvalite jak vajicek, tak spermii. Jeste ti neni neco jasne ? Zeptej se, pokud budu vedet, odpovim. Drzim palce !!!

hanik2
9. led 2016

děkuju..tak jsem to pochopila dobře..takže pokud se vejdu do 16 tisíc s různými výkony ..bude to jen těch 16 tisíc..je mi jasné že to ještě na nějakou korunu navíc vyjde ale měla jsem strach abych nedala 16 tisíc a k tomu ještě třeba 8000 tisíc za ICSI nebo prodlouženou kultivaci atd...aby to nakonec nevyšlo na 40 tisíc třeba..a jak jsi spokojená s doktory tam?a celkově jaké to tam je?..chodila jsem do Gestu ..byla jsem tam na dvou IUI bohužel bez úspěchu
@lucionela

lucionela
10. led 2016

@hanik2 Ano, spokojena jsem, uz jsem psala viz.výše.. Velkou roli take hraje cas a psychicka pohoda. Cim driv, tim lip. My mame jeste 2 mrazáčky, tak snad jeden z nich vyjde. Pa

hanik2
11. led 2016

Budu moc držet palce 😉

lucionela
11. led 2016

@hanik2 Já tobě taky 🙂

hanik2
20. led 2016

@lucionela ahojky můžu se ještě zeptat?...v pátek mám odběr konečně..mám mít sebou něco na převlečení? a potom se leží v té odběrové místnosti nebo v nějakém pokojíku?

lucionela
20. led 2016

@hanik2 Ja mela svoji kosili, ale daj ti erarni, pujdes na sal, odtud te prevezou zpatky na pokoj. Rekni si o led na bricho muzes dostat i cipek proti bolesti. Po dvou hodinach te pusti domu. Jez hodne mlecne vyrobky, maso.. A nezapomen na prezuvky 🙂 Ten den uz si nic neplanuj, odpocivej. Drzim palce a ozvi se, jak jsi dopadla. Pa

lucionela
20. led 2016

@lucionela Hodne pij, klidne 5-6 litru vody. Pomaha to !!

hanik2
20. led 2016

děkuju za rady..jj počítám s tím že celé odpoledne budu polehávat..dám vědět 😉 pa

hanik2
22. led 2016

@lucionela ahoj tak mám po odběru. .byly tam nakonec jen 4 vajíčka. ..snad to bude stačit. .prostředí super...bolesti ani nejsou jen pocit nafouklého břicha..paní co byla se mnou byla na pokoji mi doporučila proteinové tyčinky nebo nápoj doma máme oboje naštěstí 🙂

zmrzka89
23. led 2016

@lucionela docela valim oči, já myslela, že je třeba několik cyklů hrazených pojišťovnou a až po několika nezdařených se doplácí... něco máme našetřené, ale že to bude stát tolik mě nenapadlo...
@hanik2 jak dlouhá je objednací doba? Já teď byla na posledním vyšetření - hormonální profil u mého gynekologa a zatim se nic nenašlo, manžel má spermiogram z ISCARE - žádnej propadák to neni, ale žádná sláva taky ne... Už má žádanku na kontrolní spermio a já přemýšlím, že bychom se tam rovnou objednali...
Tak by mě zajímalo, jak dlouhotrvá objednání, jak probíhá první konzultace a co platí pojišťovna...

hanik2
24. led 2016

@zmrzka89 já jsem se neobjednávala...můj gynekolog mě poslal k dr.Turkové jen do její ordinace a řešily jsme vše tam od konzultace po stimulaci..v pátek mě jen objednala do ISCARE na odběr vajíček a v ponděli nebo středu tam půjdu na transfer..pak zase jen do ordinace..ona v ISCARE pracuje asi jen 2 dny v týdnu..pojištovna platí IVF,ale některé léky a metody jako ICSI,zamražení,prodloužená kultivace atd si platíme sami..na jejich stránkách je ceník

lucionela
5. únor 2016

Haniku, jestli koukam spravne, tak gratuluju 🙂 🙂 🙂

hanik2
5. únor 2016

@lucionela vypadá to že jo ..děkuju 🙂

hanik2
5. únor 2016

ranni test a ovitrill už to nebude..včera jsem byla 14 dní po něm..žaludek na vodě a bolest prsou 🙂

zmrzka89
9. únor 2016

@hanik2 jé, gratuluji 🙂 Takže je to po IVF?

hanik2
9. únor 2016

@zmrzka89 jj je ..Děkuji 🙂

rips
25. únor 2016

Holky, moc Vas prosím, nemáte navíc Pregnyl nebo Ovitrelle? Pro mě je to nyní otázka života a smrti ☹