Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

micinkapraha
4. čer 2016

@lucisek1984 přímo iscare a tentokrát mám dlouhý protokol

lucisek1984
4. čer 2016

@micinkapraha a kdy te ceka odběr?nebo zatím jedeš první část dlouhého protokolu? Já mám krátký, dnes si večer pichnu už jen Ovitrelle a v pondělí jdu na věc. Hlavně aby bylo trošku dobre spermio a co oplodnovat, a aby zůstaly po Pk a bude fajn

micinkapraha
4. čer 2016

@lucisek1984 vida, ja jdu zrovna v pondělí taky do IsCare 😉 ale jen na kontrolu a vyzvednout memopur, začínáme od pondělí stimulku... tak držím palce, ať vše probíhá vo nejlíp!

lucisek1984
5. čer 2016

@micinkapraha my tam budeme ráno, počítám ze max v poledne půjdu domu. Už ti v Iscaru dělali narkozu? Dávají ji kanylou nebo dostaneš dychnout 😉

petap76
5. čer 2016

@lucisek1984 jestli se můžu zapojit.. v ISCARE jsem byla uz na 3 ivf a vzdy byla narkoza kanylou.

lucisek1984
5. čer 2016

@petap76 určite můžeš dekuju, já mela narkozu kdysi hodně dávno a to před 24 mi lety a dostala jsem určite dychnout, tak ted si přemýšlím jak to zítra bude

petap76
5. čer 2016

@lucisek1984 ac jsem momentalne na ISCARE trochu "naprdla" tak musim uznat ze sestry na sale jsou super. Anestezii mi naposledy delala mudr. Klofandova. Strasne mila. Prisla na pokoj pred i po zakroku.

micinkapraha
5. čer 2016

@lucisek1984 jak píše petap76, kanylou a taky si myslím, že na sále byly vždy moc milý😉

lucisek1984
5. čer 2016

@petap76 my jsme tam zatím spokojeni, postupujeme první Ivf, chápu že se v centru musíš dobře cítit, a kam chodís teď?

lucisek1984
5. čer 2016

@micinkapraha tak doufám že to působí rychle, nervozita začíná účinkovat 😉

petap76
5. čer 2016

@lucisek1984 zatim jsem jeste v ISCARE. Teprve v patek jsem zjistila ze to zase nevyslo. Uvazuji o gennetu ale nevim abych nesla z blata do louze. Abych "neprebrala".

lucisek1984
5. čer 2016

@petap76 ono to je bohužel tak,ze když ti Ivfvyjde tak si s centrem sspokojena, když ne tak chceš změnu. Kamarádka chodi do Genetu a podstupuje během půl roku 2 Ivf. V lednu 1 Ivf, v březnu ket ted v červnu 2 Ivf, zatím ji to nevyšlo. Nevím jestli je tohle spravny přístup i od lékařů, doktorka ji dala léky na posunuti ms aby to stihla schválit pojišťovna. Měla náběh na mononukleozu a snizenou imunitu a dle mého by ji to dr mela rozmluvit, třeba o měsíc odložit, ale je to proste bussines. Já četla porovnání na tyhle dvě centra a je to půl na půl

petap76
5. čer 2016

@lucisek1984 právě. Je to přesně jak pises. Proto nevím. Nevim zda to s ISCARE jeste zkusim a dam "jim" sanci. 😉

lucisek1984
5. čer 2016

@petap76 ségra mi dávalacčist jeden zajímavý článek o Ivf, který vyšel snad v únorovém čísle časopisu Maminka. Pisou tam ze k centru musíš mit důvěru, a musí se ti tam líbit jinak nemá cenu tam byt. Každopádně jen ty se musíš rozhodnout

santte
6. čer 2016

@micinkapraha Ahoj, tak dneska jsem byla v ISCARu, ukončit neschopenku, za celé dny jsem se snažila zamestnat hlavu, proto jsem se neozvala. Jsem doma do zitra a hned dneska mi v iscaru nabrali krev. Nevím co si mám myslet z tech testů. Sestra řekla, že je to ono, ale mě se to nechce verit. Ve stredu bych to mela dostat a celý čas od ET mam krece jako pred menzesem, des. Podivej se na foto, co si myslís?
Tebe za chvili ceka odber, že? Chodis na ultrazvuky jak to vypada? nebo jeste jen zacnes? Drzim palce 🙂

hanik2
6. čer 2016

@santte sice to není zpráva pro me ale moc držím palce. .testy vypadají moc dobře. .taky jsem měla v únoru takove ..po prvním IVF..a teď jsem v 22 tt 🙂

santte
6. čer 2016

@hanik2 Diky moc za podporu, zatím je to 11 den po ET mimo den transferu,nevím jak se to má počítat. Uvidim co mi řeknou odpoledne na výsledek krve. Tobe gratuluji, hlavně se drž! 🙂

hanik2
6. čer 2016

@santte taky jsem testovala asi 11 den...někde tady je muj test z toho dne..moc děkuji a urcite napiš hodnoty HCG 🙂

micinkapraha
6. čer 2016

@santte To vypadá moooooc dobře!!!! Super, jen tak.tak dál;) ja dneska začnu stimulaci, takže odběr někdy v příštím týdnu...

santte
6. čer 2016

@hanik2 Ahoj, tak jsem volala, pry mám hodnotu 376 hcg, sestra řekla, že je to ok a mám se objednat za 3 týdny na kontrolu. No jsem z toho mimo, jestli je to fakt ono. 🙂 Ty si byla také v iscare?

hanik2
6. čer 2016

@santte krásná hodnota..to bude urcite ono..jj taky Iscare. .jen jsem chodila do ordinace k dr.Turkové co má v Nových Butovicích a do Iscare jsem šla jen na odběr vajíček a na transfer..ale naprostá spokojenost

micinkapraha
6. čer 2016

@santte Super! to je krásný, gratuluju, tak ať prcek hezky sílí 😉

micinkapraha
6. čer 2016

@lucisek1984 ahoj, tak jak jsi ten dnešek zvládla? myslela jsem na tebe, když jsem seděla v čekárně, zda už jsi pryč;)

lucisek1984
6. čer 2016

@micinkapraha ahojky já odchazela někdy ve 12:15 čekala jsem na léky a neschopenku. A jaky to bylo? Čekala jsem to horší, nejhorší bylo napichnuti kanyly, pichla mi ji az napoctvrte 😠takže nic moc, pak už jsem spinkala a spalo se mi moc dobře, prý me museli hodně proplesknout abych se probudila 😁úroda vajíček dost velka, spermiogram des a hrůza snad se něco oplodni

santte
6. čer 2016

@hanik2 Dr. Turková má ordinaci v Nových Butovicích, já tady bydlím kousek od metra a vůbec jsem o tom nevěděla. Já chodím na gyn. až směr Hostivář. Tak to půjdu googlit. Tak zatím 🙂

hanik2
6. čer 2016

@santte jj jmenuje se to Mediva 🙂

lussinka88
6. čer 2016

Ahojky, můžu se přidat? od minulého měsíce taky chodím do ISCARE. Mám před sebou IUI, ale nevím kdy, páč se mi vytvořila s clostiku cysta, která ne a né prasknout. nemáte s tím někdo zkušenosti? A jak jste byli spokojení s IUI?

michaela_k
6. čer 2016

@lucisek1984 Ahoj můj manžel má taky špatný spermio, zatím ho čeká konzultace s urologem - dr. Bittnerem co nám byl doporučený. Byli jste taky u tohoto dr.? Jak probíhala léčba? Děkuji za info🙂

Míša

lucisek1984
6. čer 2016

@michaela_k ahojky u nás se příčina špatného spermiogramu nezjistila, takže manžel bral Reproman a pak Folndrol, mirne zlepšení bylo ale dnes při odběru zase hodnoty jako předtím. Ono by bylo možná lepší kdyby se našla příčina, než takhle

michaela_k
6. čer 2016

@lucisek1984 tak to určitě. my uvidíme...tak snad tam nějaké "mršky " vyberou!!! Přeju hodně štěstí!!!