• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Iscare Praha. Máte zkušenost?

7. prosince 2016 
@monrougemerise tak jsem zpet :slight_smile: dokotrka byla fajn, rekla ze dnes a zitra se mame snazit :slight_smile: pakłlasicky prubeh, odber krve a IUI ten 10-12 den... zatim nic jinyho nechceme zkouset...uvidime :slight_smile:
19. říj v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@8karolina4 Tak super. Uvidite, treba to hned vyjde. :blush: A u koho jsi byla?
19. říj v 16:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@monrougemerise no papiry ma manzel, takze ted nevim, ale super mlada doktorka, nejaka zuzka asi, brejle:slight_smile:
19. říj v 16:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@8karolina4 asi Burgetova.. :slight_smile: takova mlada, sympaticka. ta je tam jen ve stredu myslim. Priste se objednej k nekomu kdo je tam nastalo, je to lepsi ze nemusis vsem vsechno rikat znova.
19. říj v 16:21  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@lussinka88 je tam pondělí až středa. Koho doporucujes?
19. říj v 18:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky rychlý dotaz: jak hluboko mám s tou jehlou zajet?
19. říj v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@m4rtin4 jestli mas tu tenkou, tak celou :slight_smile:
19. říj v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@m4rtin4 chytni poradne spicek a bodni spis jakoby seshora - pisou myslim 45stupnu... no proste ne uplne kolmo :slight_smile:))) kdyžtak koukni nikde na video.... Držím palce!!! To zmákneš!
19. říj v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@lussinka88 dík dík dík, už jsem koukala na video. A fakt celou jehlu :scream:
19. říj ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@m4rtin4 dneska pichas? :slight_smile:
19. říj ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@lussinka88 Jj ve 21:00 mi nakonec pichla ségra. A nebylo to tak hrozný. I ona říkala že to bylo lepší než když pichala tátovi injekce do zadku :joy: v pátek ve 13:00 mám být v iscaru na IUI. Ráno tam má manžel přinést vzorek
19. říj ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@m4rtin4 ja uz bych se asi nenechala pichnout od nekoho jinyho :slight_smile: fakt to neni nic hroznyho ikdyz se pokazdy bojim tak je to v pohode... :slight_smile: kazdej to ma ale jinak... Tak tfuj tfuj at se to podari! :wink: drzim palecky :slight_smile: dej pak vedet jak to probihalo, u koho jsi byla a tak! :slight_smile:
19. říj ve 22:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lussinka88 moc dekuju za podporu. Tak to je jasný že dám hned vědět :relaxed: už se moc těším a hlavně jsem ráda že už se konečně začalo něco dít
20. říj v 06:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@lussinka88 jo a hlavně v pátek po IUI jedeme s těhotnou kamarádkou na chalupu, tak ji musím říct ať mě poplive tím tehotenskym štěstím:relaxed:
20. říj v 06:37  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@m4rtin4 Hodne stesti! :relaxed::heart_eyes: Budes mit hezky vikend.
20. říj v 08:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Nejlepsi bylo, jak jsme vcera byli v tom Iscaru, tak uz pak po vsem sedime v ty cekarne a jeste asi nejaky dve pani, takovy vazny, smutny.... a prijde sestra a pta se nas na co cekame, a ja rikam, uz jen na papiry, manzel se zasmal a rika, na DITE:slight_smile: ty dve pani na nej koukli jak na blazna, jedna se teda i zasmala a sestra, ta z nej nemohla:slight_smile: a rika mu, vas si teda fakt budu pamatovat :slight_smile:
20. říj v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
20. říj v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@monrougemerise ja jsem se upln smala, on uz perlil i u ty doktorky a ona, jo, kdyby byl kazdy takovy vtipalek a neresil to, tak je na svete krasne :slight_smile: takze jak jsem se obavala, tak to byla sranda
20. říj v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@8karolina4 Me na prvni kontrole pobavil primar. :smiley: Rekl, ze me prohlidne a udela utz, tak si lehnu do kresla a on se mi diva mezi nohy a rika, jeee, vy jste rodila prirozene a ani nejste nastrihla! Vy jste sikovna! :joy: A pak se me ptal, jestli si nekdy osahavam prsa. Tak jsem rekla, ze nekdy jo. :joy:
20. říj v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
20. říj v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@monrougemerise mě při první návštěvě caru říkal doktor, že tam mají vlastní ornitology :D byla jsem mrtvá smíchy :D
20. říj v 09:26  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
20. říj v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
20. říj v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@monrougemerise jako nevedela bych co si myslet :joy::grin:
20. říj v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Sranda občas musí byt :slight_smile:
20. říj v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@lussinka88 No ja jsem nevedela :joy: Pritel se strasne smal. :smiley:
20. říj v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@monrougemerise to věřím :slight_smile:) jsem zvědavá na další návštěvy :slight_smile: teď na krev a pak až 10 - 12 den cyklu.... ;))
20. říj v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@8karolina4 Urcite budou vsechny v pohode. :heart_eyes: Super, ze je tvuj pritel vtipny a bere to s nadhledem. Takove lidi mam rada. Nekdy, je mi uplne lito tech holek, ktere sedi v cekarne a je tam s nima otraveny chlap, ktery tam ani nechce byt. Jako by to byla vec jen zenskych :unamused:
20. říj v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@monrougemerise přesně , ja tam jsem spis kvůli němu :slight_smile: haha
20. říj v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@monrougemerise no manzel vtipkoval i u svatby :slight_smile:
20. říj v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek