Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

siki26
10. čer 2009

třesení se nebojím, ale bůh ví, kam by mi ji pak strčili 😀 Budu je muset fotit nějak fikaně 🙂

aktaka
10. čer 2009

holky já letím, jdu na to kolo, juchů 🙂
pěkný večer všem

elana
10. čer 2009

No tak jsem to myslela, aby se trefili😀 to by koukali, takovej obraz ještě neviděli😀😀

Akty, užij si to🙂

ahoj.

siki26
10. čer 2009

Akty ahoj a hezký zbytek dne 🙂

jo já pochopila, jako kdyby zavibrovali 😅

elana
10. čer 2009

Jo táááááák, tak to by nebyla taková katastrofa, to by byla stimulace na druhou, příjemná a bez hormonů😀 Jestlipak by ji proplatila pojišťovna? 😕 🙂

siki26
10. čer 2009

jj, bylo by to mnohem příjemnější ne? 😀 Ale pojišťovnu bych do toho raději netahala 😉

elana
10. čer 2009

To je fakt, pojišťovnu radši ne🙂 to by se fakt těžko vykazovalo🙂

Na co jdete do kina?

aktaka
10. čer 2009

jste tu někdo? 🙂

baraf
10. čer 2009

ahoj holky, smím se k vám "občas" přidat? Do iscare chodím... mám tam od nich už jednoho tříletého rošťáka. teď v dubnu jsem tam byla na ket,ale bohužel z toho byl potrat.... takže se do toho někdy po prázdninách pustíme znovu-máme tam ještě 3 mražáčky,tak uvidíme. teď jsem chodila k tý paní dr. "rusce s divným jménem 😀" byla v pohodě,dělala mi i transfer. jednou jsem byla i u dr.Turkové a ta mi teda nesedla-moc to od ní bolelo a byla hrozně neochotná....
jo a jmenuju se Bára a je mi skoro 32

aktaka
11. čer 2009

ahoj Baruš
určitě se přidej, my budeme jen rády, hlavně když vidíme, že se v iscaru daří vyrábět miminka 🙂

koukám, že s turkovou máme úplně stejné zkušenosti 😖

aktaka
11. čer 2009

jinak přeji všem dobré ráno a klidný pracovní den 🙂

siki26
11. čer 2009

Ahojky! Tak to jsem ráda, že se k nám přidá někdo další 🙂 Baruš, vítáme tě 😉
Je opravdu skvělé slyšet, že se v Iscare daří porodit zdravé dítko. A věřím, že se to podaří znovu...
A jaký je u vás problém, že potřebujete trošku pomoct?

Ahoj Akty! Doufám, že bude klidný pracovní den
😝 A co kolo? Vybrala sis nějaké?

aktaka
11. čer 2009

no tedy řeknu ti, vybrat si kolo, to není vůbec sranda. jsem tam šla s představou, že všechny budou stejné, jen si vybrat podle ceny a vzhledu. a ono světe div se to tak není 😀 jsem jich tam vyzkoušela asi deset, nakonec se zúžil výběr na dvě. problém je, že jedno stojí 23tis, což se mi investovat nechce, já ho zase tolik nevyužiju, tak aby mi potom nestálo v kumbálu 😒 takže zvolím druhé, levnější, které mi ještě vyhovovalo o trochu víc. a je kuášné bíločervené 😎

siki26
11. čer 2009

Tak to je super, hlavně, že sis nějaké vybrala 🙂 ty jo, 23tis. to je mazec. Brusle asi nebudou tak drahé, ale ti teda nevím, jestli se mám do toho pouštět...za ty prachy si někde rozbít hubu, no nevím 😀

aktaka
11. čer 2009

kup si brusle, rozbití huby budeš mít zadarmo 😀
já bych ještě počkala. počítám, že v těhu asi moc jezdit nebudeš, a kdyby to čistě nááááááhodou nevyšlo (jako že s tím vůbec nepočítáme 🙂 ), tak pak bych je být tebou koupila. abys měla nějaké rozptýlení na prázdniny

siki26
11. čer 2009

hmm, to je rozumný, no uvidíme...V těhu bych to asi neriskovala, takže by mi leželi v tom kumbálu 😉
V kolik jdeš zítra do Iscare? Budu na tebe myslet a držet palce 🙂

aktaka
11. čer 2009

no vidíš, tak ještě chvíli počkej a pak se uvidí 😉
na 8:20, ale je to jen běžný utz před iui, tak to neprožívám 🙂
ale jsem na druhou stranu ráda, že jsem se rozhodla si to kolo koupit. přeci jen ty iui, to není jako ivf, žádná stimulace, neomezený režim, takže se mám čím zabavit a snad na to nebudu moc myslet

siki26
11. čer 2009

to jo, určitě budeš myslet na příjemnější věci. Jen škoda, že manža s tebou nejezdí. A co vlastně doma? tichá domácnost?
my se bavíme, ale není to žádné ťuťu ňuňu 🙂

aktaka
11. čer 2009

ale jo, to on zase bude jezdit, jen se musí naučit, že jezdit na kole neznamená nasednout v tom, co mám zrovna na sobě, a dojet do nejblilžsí hospody na pivo 😀

u nás už je to v pohodě, ale kdybych včera večer nedělala jako že se nic nestalo, tak by byl napučený ještě dnes. to ti nezávidím, že to přítele drží tak extra dlouho tedy 😒

siki26
11. čer 2009

právě jsem dorazila z oběda a jsem ufuněná a unavená ještě víc 😒

jj, pořád ho to drží a to jsem se snažila, abychom si to vyříkali, pořád se snažím navázat hovor, ale on se vlastně nesnaží vůbec, tak na to asi peču.

aktaka
11. čer 2009

já taky tak. ještě jsem se dnes málo oblékla, takže večer cestou domů asi zmrznu ☹

tak to na to peč, protože sama nic nezmůžeš, jak vidíš. ať si trhne 🙂

se mi udělala včera večer nějaká kopřivka na tvářích, do rána to přešlo, ale během dopoledne mi to zase vylezlo a svědí to jak ďas, už jsem z toho trochu na nervy. nehledě na to, že to nevypadá nijak úchvatně, že jo 🙄

siki26
11. čer 2009

to bude tou neustálou změnou počasí, jinak bych ti řekla, že je to ze sluníčka, ale jelikož se nám nechce moc ukazovat, tak nevím...A nebo to kolo tak moc chceš, že se to projevuje kopřivkou 😀 Tak to ti nezávidím. Já zase po všech těch hormonech co beru, tak jsem se osypala a jsem samý peďar, tak co je lepší 😝 Na všech příbalových letácích píšou, že zhoršojí akné. Neznáš ještě něco, co je zhoršuje, abych to taky začla brát? 😠

aktaka
11. čer 2009

jo, znám, ještě prý čokoláda 😀

no já to mám asi kombinace - špinavé ruce, pot a sluníčko. včera, při tom zkoušení kol, jsem jezdila na sluníčku. měla jsem džíny, tak jsem se se docela potila a otírala si tváře. no a asi jsem ani neměla nijak čisté ruce, tak se mi to teď vrátilo 🙄 já mám dost citlivou kůži, stačí se škrábnout a už mám červený šlic jak sviň

aktaka
11. čer 2009

tjo, bychom mohly dát sraz. ty s beďary, já s vyrážkou, budeme se doplňovat 😀 😀 😀

siki26
11. čer 2009

To jo 😀 to by jsme byly dvojka 😀 😀 Já už ale nevím, co s tím. Pořád si pleť čistím a stejně vypadám jako puberťák 😝 A ta čokoláda na mě taky tak působí, takže té se teď vyhýbám obloukem.
Ještě, že já citlivou pleť nemám, protože kdyby jo, tak nevím, jak bych teď vypadala po tom, co jsem na ní všechno naplácala
😀

aktaka
11. čer 2009

no jestli je to hormonální, jako že očividně je, tak s tím asi nic nenaděláš, budeš si muset zvyknout 😒

jo, to já mám taky takové tendence, když se něco děje, tak jí zapatlat vším možným 😅
a mám to i s vlasy, pořád jsem na ně něco patlala, až jsem přišla na to, že méně je více. a hlavně - pravidelně zastřihovat 🙂

siki26
11. čer 2009

jo, taky pravidelně zastřihuju. Z vlasů dlouhých pod zadek (2.třída) jsem skoro na ježka 😀 No dobře, tak ne na ježka, ale hodně nakrátko
😉

Viděla jsi film Marley & já? předevčírem jsem na něj doma koukala a řvala jsem jak malá. A to já u filmů moc nebrečím. Ale tenhle vážně stojí za to.

aktaka
11. čer 2009

já to tak pořád střídám, jednou jdu na ježka, pak to zase nechám narůst. te´d se ale už tři roky držím na mikádu a jedné barvě, to je co říct 😅

ne, neviděla. a dobré tedy, jo? řeknu manžovi, ať stáhne

siki26
11. čer 2009

taky stahujeme 😅 jojo, fakt to stojí za to...

já jsem zase měla dlouho prameny a vlasy na ramena. Už to chtělo změnu, takže jsem na hnědo a nakrátko 🙂 Co bude dál, to netuším 😅

aktaka
11. čer 2009

já jsem tak střídala hrozně barvy dřív. jsem svého času měla všechno kromě blond. no a pak jednou došlo i na tu blond a už jsem u ní zůstala, sedí mi to nějak nejvíc