• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Iscare Praha. Máte zkušenost?

7. prosince 2016 
26. říj v 15:49  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@karlos12 @salenas tak jsou tam.... snad nevypadli, sla jsem po 20min na zachod... trosku jsem to prehnala s pitim. Ale nemeli by
26. říj v 15:53  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@lussinka88 nééé, nemůžou vypadnout :slight_smile: držím pěstičky !!!
26. říj v 15:53  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lussinka88 tfuj , tfuj , tfuj miláčci.Hezky se zavrtejte a zrajte :slight_smile:
26. říj v 15:59  • Odpověz  • To se mi líbí
26. říj v 17:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@karlos12 prosim te, kdyz si volala na recepci, jsou tam v patek a v sobotu? Diky.
26. říj v 17:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@monrougemerise ano , dopoledne , ale chtějí abych se objednala až to dostanu , bude tam jen jeden lékař a bude i na sále , tak aby věděl a byl k sehnání . Chceš se tam sejít :wink: ?
26. říj v 18:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@lussinka88 to horní bude pěknej divoch , má očíčko a vyplazuje jazyk :wink:
26. říj v 18:02  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@karlos12 asi oba budou roubiri... je divny ze tam jsou a ja nic necitim...
26. říj v 18:43  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@karlos12 jasne, ja se mam taky objednat. Ale moc diky. Panikarila jsem, ze to dostanu a nikdo tam nebude.
26. říj v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@karlos12 treba se fakt potkame :smiley:
26. říj v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lussinka88 počkej až se budou zavrtávat a růst, to už ucítíš. Byla jsi mezi tím v práci nebo na neschopence? Doufám že jsi doma a opečovávaná
26. říj ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@monrougemerise také jsem počítala a přemlouvala ať přijde vhodně. Při mém štěstí bych se ani nedivila kdyby to vyšlo na neděli. Jak je?
26. říj ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@karlos12 dnes nic moc. Posledni IUI nevyslo, tak jsem nejaka smutna. Ale snad se z toho vyspim a bude to dobry. Ja jsem si taky rikala, ze to prijde v sobotu vecer. :rolling_eyes:
26. říj ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@monrougemerise nebuď smutná. Teď teda ivf? Nebo pauza? Je to hra s nervama, co? Měli by k hormonům dávat i neurol. Nebo masáže k relaxaci.
26. říj ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@monrougemerise Dobré ráno , tak jsem si volala a objednala se na zítřek , ale na recepci byla nějaká nová holčina a předávala mě na sestřičky a zpět a pak zase a nakonec nějaké jiné na recepci . Byla to fuška , ale snad jsem objednaná . Tak bacha :wink:
27. říj v 08:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@karlos12 jj, je to hrozne psychicky narocne. Ja zatim nic. Tak se nepotkame.
27. říj v 08:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@monrougemerise to zvladnes :slight_smile:) pristi mesic je to na nas :slight_smile:) musime to prece naplanovat spolu, luca jen vede :slight_smile:)
27. říj v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@monrougemerise to je škoda :cry: Třeba se tam potkáme příště :wink:
27. říj v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@8karolina4 soukromnice :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@karlos12 a ty jdes kdy? ty jo, uz to chci mit vse za sebou :slight_smile: nejak me to nebavi, porad jen cekacka :slight_smile:))
27. říj v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@8karolina4 zítra na odběr a sono a pro léky a od soboty píchat , pak na folíky , ale to mi asi řekne zítra . Také mě to neba , jsem ráda že už to jde dál .Čekala jsem 3 roky a kdyby doktorka nekonala asi bych čekala na nějaký zázrak dál :unamused:
27. říj v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@karlos12 ja jdu 2.11 na vysledky a pak se uvidi jestli tento mesic a nebo pristi iui
27. říj v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@karlos12 tak to jsme na tom podobně. 3 roky a nic. Pak jsem změnila doktorku a hned se to dalo do pohybu. Byla jsem na laparce a teď jsem týden po IUI. Příští sobotu si mám udělat test a uvidíme
27. říj v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@8karolina4 a co za odběry ? Co bude rozhodující pro IUI ? Hodně štěstí :slight_smile:
27. říj ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@m4rtin4 držím pěsti :wink: Už aby , co ? :wink:
27. říj ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@karlos12 no byla jsem na krvi, manzel ma spermio ok, takze chceme urcite zkusit to..zalezi na ovu :slight_smile:
27. říj ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@8karolina4 to je jasné , bez ovu to asi nepůjde :wink: . Takže také oba v pořádku ?
27. říj ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@karlos12 jj :slight_smile: oba v poradku, a mela jsem ovu pozde
27. říj ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@8karolina4 to mi řekni . Proč je to taková dřina když jsme v pohodě . Takže příště dřív na kontrolu ?
27. říj ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek