Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

lussinka88
11. lis 2016

@karlos12 tak co embryolog? Mate zamrazeno? 🙂))

karlos12
11. lis 2016

@lussinka88 ahoj, jedno už bydlí, ale tučňáček nejspíš nebude, zbylé jsou pomalejší. Mám si zavolat v pondělí odpoledne. Nevím co si mám myslet, nic necítím, je mi stejně jako před.

karlos12
11. lis 2016

@8karolina4 děkuji 🙂

lussinka88
11. lis 2016

@karlos12 me taky rikali ze nic nezamrazi a zamrazili a z toho se jedno chytlo. To super co mi dali na ET se ani neuchytilo. A taky jsem musela volat v pondeli 🙂.

Ja taky nic necitila. Dneska si dej cerveny vinko. Ja po KET vypila litr na nervy 😉 ted to bude dlouuuuhy cekani. Jinak ja treba dneska taky vubec nic necitim, jako bych v tom vubec nebyla... 🙂 tak snad je vse ok

karlos12
11. lis 2016

@lussinka88 proč nám to dělají? To se nemají na psychiatrii o koho starat? Vždyť já tam asi brzy budu v krásně vypolstrovanem pokojíčku mlátit hlavou. A to jsem si říkala že tam skončím kvůli práci, prdlajs. Ještě vínko, jo? Já měla sklenku včera, ale zase ať si zvyká, ne? ;)

lussinka88
11. lis 2016

@karlos12 prejtrva 18dni nez se propoji obehy, tak jsem si obcas dala.... to cekani je hrozny... myslela jsem size mam to nejhorsi zasebou a ono prd...kdyz mi nic neni mamz tohooanickou hruzu, a kdyz mi neco je tak taky 😄😄🙈🙈

karlos12
11. lis 2016

@lussinka88 jo, masakr. To zvládneme ;) Je to fakt co, ani jedno není úplně dobře. Ale není se čemu divit. Jen si užívej klidu, třeba se to otočí ani nevíš jak rychle a bude to klasické těhotenství s nevolností a tak ;)

lussinka88
12. lis 2016

@jani1982 drzim palce!!! Hned pak napis!!! 🙂)

jani1982
12. lis 2016

@lussinka88 Moc dekuju 🙂 Uz mam po, jeste se mi teda trosku mota siska a brisko docela boli.... vysledek jeste nevim, tak snad se neco povedlo... bojim bojim

jani1982
12. lis 2016

Holky tak jenom 5 vajicek....:(

karlos12
12. lis 2016

@jani1982 ahoj, píšu teď, ale v 6 mě vzbudil kocour a vzpomněla jsem si na Tebe. A 5 není špatné, vždyť se počítá kvalita, ne kvantita. Hezky si odpočiň 😉

lussinka88
12. lis 2016

@jani1982 tak super. Snad uz brisko neboli. 5je dobry! Minule jsi mela jednickovou kvalitu tak uvidis ze tyhle budou stejne dobry. A staci ti zatim jen jedno ne? Nebo jsi chtela hned trojcata?? 🙂 zitra mas volat?

jani1982
12. lis 2016

@lussinka88 Mas urcite pravdu, jen se bojim aby z tech 5 neco zustalo no.... To vis, ze staci jedno 🙂 Ano v 8 rano mam volat. Musim rict, ze tentokrat me boli bricho jeste ted a to docela dost. Zitra to bude snad bude lepsi. Mam diky Opu dve novy znamy 🙂 Slusne jsme tam pokecaly a pridaly se na fcb 🙂

lussinka88
12. lis 2016

@jani1982 supeeer 🙂 urcite neco zustane!! 🙂 zitra dej vedet! Drzim palecky!

jani1982
13. lis 2016

@lussinka88 Tak hlasim, ze vsech 5 oplozenych 🙂 v utery mam volat, kdy bude transfer 🙂 tak dalsi cekani :D

karlos12
13. lis 2016

@jani1982 ahoj, no vidíš to je super zpráva 😉 Už je líp? Určitě jo. Hlavně ať se krásně a správně dělí. Co břicho?

karlos12
13. lis 2016

Ahoj holky, jak se máte? Některé už dobře, co? Já nic moc, mám pocit že miminko odplulo, takže teď přemýšlím co dál. Jak dlouho budem čekat na další stimul. Ale jinak dobré. Mám v mrazáku 2 super domácí kačery, ty budu dělat na vánoční oběd pro celou rodinu, takže musím vzít ještě jednoho a přemýšlím co k tomu obědu udělám. Bude nás asi 20. Takže už plánuji toto, pak jarní sázení keříků. Jak psala @jani1982 myslet na něco jiného 🙂

lussinka88
13. lis 2016

@jani1982 to je skvely! Tak vidis!!! 🙂)

to cekani je hrozny. Ja jdu na kontrolu v utery a mam nejaky spatny pocit. Najednou vsechny priznaky prestaly... nejhorsi je ze hlava porad srotuje... snad to rychle utece

lussinka88
13. lis 2016

@karlos12 ja mela taky takovej pocit!!! Neboj, ver je to tezky kdyz clovek nic neciti... jestli chces tak skuz ve stredu ovulscni test. Js ho mela pozitivni 4-5den po transferu. Ja zas bez priznaku, fakt mam strasne blbej pocit... ☹ ach jo...

karlos12
13. lis 2016

@lussinka88 To je hrůza, co? Testů se bojím, to bude ofiko, takhle se sice necítím nic moc, ale něco v hlavě hlodá a doufá. Sice nic nepocitujes, ale co bys jako měla? Vždyť to může být pohoda a nemusíš mít ani nevolnosti, ne? Ta hlava, potřebovala bych ji někam odložit. Ty buď v klidu, ať se mu u Tebe líbí 🙂 to bude dobrý. Nemůžeš si třeba zabehnoutwk taťkovi? ať máš lepší pocit?

jani1982
13. lis 2016

@karlos12
@lussinka88 Holky děkuju moc, uvidíme, jak to bude dál. Břicho už dobrý... dneska jsem uplně ráno zapomněla na Utrogestan, tak jsem si ho vzala až před cvhílí :D

@karlos12 Z čeho usuzuješ, že mimi odplulo? To je blbost, nepřemýšlej nad tím a v klidu si počkej do testování, já testovala 8 den od transferu a byl tam duch jako blázen. Takže nech černý myšlenky někde vzadu....
@lussinka88
@karlos12 Já když byla těhotná, necítila jsem hoooodně dlouhou dobu nic, takže to tak nemůžete holky brát. Zabavte se, ať vytěsníte co nejméně času na přemýšlení. Věřte, že to bude dobrý!

karlos12
13. lis 2016

@jani1982 no buď a nebo. Ale co, vždyť všichni víme jaká je šance u 1. Pokusu. Jen škoda že není tučňáček. To je dobře že břicho už je v pohodě. Proč vůbec podstupuješ Ivf Ty? Jestli se můžu zeptat.

jani1982
13. lis 2016

@karlos12 No počkej...mě IVF vyšlo uplně hned na první pokus....takže šance je tedy veliká bych řekla...
No manžel má špatný spermiogram, má je hodně pomalé - a já uplně zdravá. První nám vyšlo v březnu, jen nám nezbylo nic na zamražení ...Těhotenství do 24 tt, pak miminku přestalo bít srdíčko, tak proto to podstupuji znovu...jinou šanci nemám... a zřejmě bych do třetice už nešla, ale to říkám teď, nevím, co budu říkat, když se nezadaří.

karlos12
13. lis 2016

@jani1982 aha , to s miminkem jsem tady četla , to je mi moc líto a nechápu jak se to může stát . A proč . Takže nic vážného , pomalé spermie si myslím není nic tragického , ne ? U nás máme být oba v pořádku , podle testů . Tak nechápu další věc . Teď už to bude do ukřičeného konce 🙂 , si pískej 😉

jani1982
13. lis 2016

Pořád jsem chtěla vidět, jak to všechno vypadá :D Tohle je moc hezký video, jen je v angličtině 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=uXsCngh89fI
jani1982
13. lis 2016

@karlos12 No tak jste zdraví, tak to je vysoká šance 🙂 Neboj...dáme to tu všechny 🙂

lussinka88
13. lis 2016

@karlos12 hlavne mimo se zakousne tak 7 den, ztakze kdyz jsi byla v patek tak az v pondeli/utery 🙂 ja na tom byla stejne jkty jen transfer 5ti denniho v sobotu a v pondeli zaspineni a chytlo se... takze se nediviv ze nic necitis jeste se asi nechytlo

lussinka88
13. lis 2016

@karlos12 k tatovi jdu v utery... kdybych mela cekat na iscare tak jdu az zacatkem pristiho tydne. To bych umrela strachy. Ale nakonec jsem se objednala na 18.11. V patek:.. uvidimeno, stejnejestli je to spatny tak s tim nic neudlam... :(

karlos12
13. lis 2016

@jani1982 to je právě divný , nebo alespoň mě to přijde .

karlos12
13. lis 2016

@lussinka88 aha , přesně , stejně člověk nic nzmůže , už teď . Tak se nebudem stresovat a hroutit . Jsem krásně vymrzlá , využila jsem sluníčka a ještě postříkala stromky před zimou , posekali jsme trávu a zazimovali sekačku a než jsme šli ven jsem upekla sušenky . Tak si jdu dát kafe a kouknout na Mattoniho 🙂