• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Iscare Praha. Máte zkušenost?

7. prosince 2016 
@lussinka88 jako i krev , jo ? Moje teta teda také , až do 5. měsíce , takže netušila že je těhotná a to čakala dvojčata . Tak já ješt počkám .
21. lis ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@karlos12 no jdu tam 1.12. tak jsem zvedava co mi rekne :slight_smile:)))
21. lis ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@lussinka88
@monrougemerise Jak se máte, kočky ? :slight_smile:
21. lis ve 13:36  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@8karolina4 tak konečně už do bré zprávy , ne ?
21. lis ve 13:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@karlos12 to doufam ze se to nejak hne :slight_smile:
21. lis ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@8karolina4 jak dlouho už takhle čekáte ?
21. lis ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@karlos12 mesiv beru prasky a ted krev :slight_smile:) my to predtim nijak neresili, ale vlastne se snazime tak rok a pul a nic :slight_smile:) asi nam ma stacit pes :slight_smile:)))
21. lis ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@8karolina4 před pár dny jsem říkala totéž , jen máme kocoura :wink: Výsledky budou v pohodě , ne ? Byla to nějaká tragédie ? Počkej až to vypukne , to bude smršť :wink:
21. lis ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@karlos12 no nevim jestli tragedie, ale neco na tom asi bude kdyz to samo neslo :slight_smile:) stitna je proste svine :slight_smile:))) a co vy? jak dlouho?
21. lis ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@8karolina4 je to svině . My 3 roky a nic . Ani jednou nic . Nechápu to . Vše v pořádku , moje ŠŽ léčená a vše v normě , manžel alergie na pyly , ale také nic extra . Prostě tomu nerozumím
21. lis ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@karlos12 no tak manzel je taky alergik, ale vysledky vse v pohode... asi jsme divny my ...vsak ono to prijde
21. lis ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@8karolina4 už jsem si říkala že jem vadná :frowning2: Ale musíme to zlomit . A zlomíme :wink:
21. lis ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@karlos12 vadna nejsi :slight_smile: ja snad taky ne :slight_smile:) vsak my tu prirodu ukecame :slight_smile:))
21. lis ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@8karolina4 musíme :slight_smile: Vždyť budeme vynikající rodiče , každý nemá ten luxus projít si takovou zkouškou a osvědčit se :wink: . Už jen aby se našla naše miminka a bude hotovo :wink:
21. lis v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@karlos12 presne :slight_smile:)) my jim to jeste ukazeme
21. lis v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, nevíte, jak iscare komunikuje - psala jsem na e-mail sestřiček, že potřebuji jen stručnou radu od doktora..tak jen jestli můžu čekat odpověď.. Děkuji..
21. lis v 17:17  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@suzettew máš lepší tam zavolat.... přes diskuzi nevím.. :(
21. lis v 18:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@suzettew ahoj, já s nima komunikovala přes maily a vždycky v pohodě, odpovidaly i celkem rychle :slight_smile:
21. lis ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak podávám hlášení: jsem 6+3tt a bobek má 5 mm. Utrogestan zvýšen na 3x denně kvůli bolestem břicha
22. lis ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@m4rtin4 boziiiii :slight_smile:) ty jsi na tom uplne stejne jak ja. Ja teda ted mam 6+5tt. Kdy jdes znova? Beres 2-2-2??
22. lis ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@lussinka88 příští týden v úterý. Tyjo tak to se povedlo :relaxed: hele zatím 1-1-1
22. lis v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@karlos12 tak jak? Zkousela jsi test??
23. lis v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Můžu se tu zeptat? Dá se otěhotnět při ovulaci? Nebo po ní? A co to znamena když mám ovulaci 25.11. +5 dní co to je těch 5dní netozumím tomu?
23. lis v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Zase nejaky spam? :slight_smile:
23. lis ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@lussinka88 asi spat :slight_smile: ten cely clovek je spam :slight_smile:
23. lis ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@lussinka88 rozhodlo se býti budhou :slight_smile:. jak ti je ?
23. lis ve 14:15  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@lussinka88 ahoj , ne , dle vykrvácenosti to nemá cenu :unamused: .Tak si dám na vánočních trzích svařáka a pak znovu a lépe :slight_smile:
23. lis v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@karlos12 To mě mrzí :( Pořád jsem doufala.... Ach jo...
Já stále necítím nic, zkusím asi v pátek nebo sobotu testovat....
23. lis v 15:30  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@jani1982 Ahoj , děkuji , já to čekala , vnitřní pocit je vnitřní pocit . 3koda že nemáme tučňáčka , ale nic neudělám . Držím pěsti a těším se na Tvé dálnice :wink:
23. lis v 15:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@jani1982 vis ze jsi mi rikala, zes dlouho jsi nic necitila? :slight_smile:) tak co bys chtela citit? Ja necitim nic do ted! :slight_smile: A to jsem zacala 8tt... no zitra jdu na kontrolu a zas me prepadl pocit strachu. Toho se asi clovek nezbavi vid?
23. lis v 15:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek