Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

lussinka88
20. bře 2017

@8karolina4 ja sla v tom 18tt na vlastni zadost a platila jsem 1600 za komplet geneticky vysetreni. A pak v 22tt na 2. Screening k ni za 1100 ale to bylo proto ze nema s MVCR 211 smlouvu. Jinak by to slo na pojistovnu zadara. Takze je nejlepsi tam zavolat a overit si zda ma smlouvu s tvoji pojistovnou...

8karolina4
20. bře 2017

@lussinka88 to urcite nebude mit - 209 - ZPS 🙂))))

adusku
20. bře 2017

@lussinka88
Moc se na těch stránkách nevyznám 😂

lussinka88
20. bře 2017

@adusku no prave ze asi jo. To mi rekli teda az u apolinare (a ja mela jeste z KETu a to prej je taky vyssi riziko)... ta Frisova mi napsala ze delaj predcasny geneticky vystreni na zaklade ICSI, takze nejaky vliv zrejme na to ma (jako logicky to neni prirozeny vyber). No zezacatku jsem byla nastvana, ze me na to nikdo neupozornil, ale pak jsem si rikala ze bychom i presto do toho sli... takze nad tim nepremyslej... u ty Frisovy jsem byla vzdy tak hodinu, je hodne pecliva.. navic zkouma i ostatni znaky nejen zmereni NT projasneni (u myho gynekologa trval screening tak 10-15min a to mi nekontroloval prutoky placentou, ktery mam zhorseny od te spatne placenty)... nakonec jsme si platili ten neinvazni screening (na ten jsem sla jeste pred tim nez jsem sla k te frisove, stal asi 15tis) a jsem za to rada... nakonec mi ho i ta frisova kvuli tem cystam doporucovala. Takhle to mam s nejvetsi pravdepodobnosti vylouceny... ikdyz mi musela nabidnout kvuli tem cystam plodovku, kterou jsem nakonec odmitla.

lussinka88
20. bře 2017

@adusku
@8karolina4 holky nejlepsi je tam zavolat... 🙂

8karolina4
20. bře 2017

@lussinka88 tam pak zavolam jak pujdu k mojemu na krev a uvidime 🙂

adusku
20. bře 2017

@lussinka88
Uvidim co mi rekne pristi tyden mudra, pak hned budu hledat kam jit ☺
Hlavne se tam moc nevyznam v tom ceniku 😀

lussinka88
20. bře 2017

@evelinah ja byla na kontrole nekdy pred 3tydnama na te genetice a ty cysty se bohuzel zvetsily (jedna az na 1,4cm). Takze jsem samozrejme chytla hysterak, ale dr mi rikala ze kontrolovala prutoky, 3d zobrazeni mozku atd. A ze to nic neutlacuje. Takze zadny nasledky by to mit nemelo a ze nejpravdepodobnejc do toho 26tt zmizi. Presto se me ptala jestli chci plodovku, tak jsem ji rikala ze ne. Rikala mi, ze si mysli, ze ta pravdepodobnost je fakt minimalni. Tak mi to napsala do karty... snad jsem udelala spravne. Tyden na to jsem byla u svyho gynekologa a ten mi rikal ze pokud najdou jednu cystu tak to ani nikam nepisou a nestresujou, kdyz jsou dve tak posilaj na plodovku (ale na tu bylo uz pro me pozde). Pak mi teda ukazoval na utz ze mizej, ale jako nevim jestli me chtel uklidnit nebo fakt mizej. Kazdopadne mi ukazoval neco jinyho nez jsem videla u tech dvou doktoru co mi to ukazovali. Takze nevim. Chtela bych jit tenhle tyden na 3Dcko k tatovi tak se ho zeptam jestli by na to jeste nekoukl. Jinak jdu na kontrolu az zacatkem dubna.

A co ty jak se citis?? 🙂

lussinka88
20. bře 2017

@adusku ajo ten prvni screening se stejne plati. Tak to nevim. Byva to tak od 800-1500. Zkus tam cinknout. Ja tam byla az v tom 18tt. Prvni screening byl u toho myho a to jsem platila 1200 a 1000 mi proplatila pojistovna

adusku
20. bře 2017

@lussinka88
Tak o peníze ani tak nejde, zdraví je přednější ☺

Holky já asi čekám robokopa... protože dneska si to tam roztahuje minimálně buldozerem 😀

8karolina4
20. bře 2017

@adusku fakt neco citis jo? 😉

adusku
20. bře 2017

@8karolina4
Táhnou mě od rána vazy dole....

8karolina4
20. bře 2017

@adusku ja necitim vubec nic, jen jak kynu ))))))

adusku
20. bře 2017

@8karolina4
Tak kynutí i vidim 😀

8karolina4
20. bře 2017

@lussinka88 zavidim kdo nepribere ani gram, vidl Luco? 🙂)
@adusku no ja budu za chvilku jako vorvan 🙂

evelinah
20. bře 2017

@8karolina4 dnes 5+3. Děkuji 🙂

8karolina4
20. bře 2017

@evelinah tak to uz by mohlo byt neco videt 🙂

evelinah
20. bře 2017

@lussinka88 budu držet palce, aby by to bylo ok a už příště žádné vidět nebudou.
No je tak různě, prsa bolí, dnes mám od rána žaludek jak na vodě. Břicho občas pobolivá, ale je pravda, že nějak není čas odpočívat.

lussinka88
20. bře 2017

@8karolina4 ja uz se ani nevazim. Ted to jde nejak rapidne nahoru 😁

evelinah
21. bře 2017

Ahoj holky, tak dnešní kontrola dopadla celkem dobře. Embryjko v děloze, dokonce bylo už i srdíčko, jen tam mám hematom 😕

adusku
21. bře 2017

@evelinah
Taak klídeček, leháro ať pěkně odejde a nenapáchá škody 🙂

lussinka88
21. bře 2017

@evelinah tak to je dobra zprava! 😊❤️ hematom se vstreba, moc se neprepinej!!! Urcite to bude dobry! Kdy jdes zas na kontrolu?

evelinah
21. bře 2017

@lussinka88 jdu zase za týden, jj mám se šetřit 🙂

lussinka88
21. bře 2017

@evelinah a jdes do iscare? Nerikali cim to je?

evelinah
21. bře 2017

@lussinka88 Jj ještě stále tam, říkala, jak se tam embryjko zavrtávalo, tak mohla prasknout cévka. Prý to může odtéct či vstřebat. Mám přestat píchat Fraxiparin a přidala Ascorutin. Tak uvidíme.

8karolina4
22. bře 2017

@evelinah takodpocivej a bude vse dobre 🙂

fialka77
22. bře 2017

@evelinah Také přeji, aby za týden už to bylo v pohodě a hematom už tam nebyl 😉

evelinah
22. bře 2017

@fialka77 Děkuji 😉,doufejme, budu se snažit trochu víc odpočívat.

8karolina4
22. bře 2017

dnes se jdu objednat na screening, Luco, diky za doporuceni 🙂
http://www.profema.cz/nas-tym/mudr-veronika-fri...

8karolina4
26. bře 2017

Ola Ola, jak se všichni mate? 🙂 ticho, mrtvo, prázdno 🙂))