Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

evelinah
5. črc 2017

@lussinka88 taky pořád na tebe myslím, jestli už...chodím pořád nakukovat.
Pořád se na něco čeká, co stimulací a folikly počínaje a čekání na porod konče 🙂. Užívám si trocha klidu až se prcek narodí bude to pořádný kolotoč...ale i tak překrásný 😍

evelinah
5. črc 2017

@fialka77 držím pěsti ať to vyjde 🙏 a dej vědět jak si dopadla.

fialka77
5. črc 2017

@evelinach Děkuji, určitě napisi 😉

honey2007
7. črc 2017

Ahoj holky, chci vás všechny moc podpořit na vaší cestě k vysněnému miminku. My jsme se snažili o mimi skoro 2 roky bez úspěchu. Prošli jsme si s manželem dost těžkými zkouškami, nejprve jsem měla problémy já (skoro půl roku bez ovulace), pak manžel (spermiogram s nízkým počtem spermií - 2 mil/ml). Obrátili jsme se na ISCARE a nejprve jsem chtěla inseminaci. Byli jsme celkem 3x, každý pokus byl mnohem horší a bolestivější, až jsem si u třetího řekla, že takhle nepříjemně teda počít dítě nechci. Na IVF jsem se nikdy necítila, pořád jsem věřila, že až bude správný čas, tak to přijde. A tak jsem si řekla, že na to už kašlu, trvalo mi to fakt dlouho, než jsem se dostala do fáze "Jsem smířená, že je to tak, jak to je a věřím, že tak je to pro nás nejlepší." Ale stálo to za to, protože za měsíc od tohoto vzdání se se nám podařilo otěhotnět přirozeně! Jsem už v 5. měsíci a miminko je zdravé a já neuvěřitelně šťastná. Až miminko cítí, že je pro něj čas, pak přijde, ne dříve a ne později. Neztrácejte energii zkoumáním všech možných aspektů, chozením po doktorech a centrech, věřte, že to jednoho dne vyjde i vám, těšte se na to, představujte si to a mezitím se věnujte sami sobě, tomu, co v životě milujete a miminku dejte možnost si čas vybrat samo. Jednou dítě odejde a vy stejně zůstanete sama, neupínejte se tak na něj a užívejte si život a sama sebe! Moc vám všem držím palce, ať se podaří i bez asistence a pak si užijete ten překvapený výraz na gyndě jakože "Cože? Vy jste otěhotněla přirozeně?" když ještě nedávno byl jasný verdikt "Mazej na IVF, jinou šanci nemáš." Hodně štěstí, holky!

majinka1981
7. črc 2017

@honey2007 ne každý má to štěstí že by to normálně šlo. A na co čekat když je možné to řešit. Já to vydržela dva roky a nic a nechtěla jsem čekat třeba do 40ti než se to podaří,proč čekat. Je fajn že vám to vyšlo normálně.

honey2007
8. črc 2017

@majinka1981 Chápu a držím moc palce. Ale nemyslím si, že to je o "štěstí", ale jak jsem už psala, o té správné době, kterou si ten človíček sám vybere - a to se týká jak přirozeného tak umělého oplodnění. Je pravda, že věk nás v tomto dost omezuje a díkybohu, že vůbec takovou šanci jako uměle otěhotnět máme! Já už do toho taky chtěla jít, protože nám nedávali šanci, ale vidíš, že neměli pravdu. Nevím, zda vám se už povedlo či ne, ale proč si nedat třeba ještě rok pauzu a mezitím se zaměřit na jinou oblast života, která má právě mít teď přednost... Všechno má svůj důvod. Měj se moc hezky a ať je vše v pohodě.

lussinka88
14. črc 2017

Holky tak vcera se nam narodila holcicka Terezka 😍. Vazi 3560g, 50cm. Bylo to opravdu rychlovka diky preeklampsii byla za 15min venku kdyz nepomohla kapacka na snizeni tlaku. Bohuzel jsem bez ni na JIPce, ale smad za par dni budu schopna se o ni sama ppstarat a pujdem domu

michaela_k
14. črc 2017

@lussinka88 gratuluji strašně moc gratuluji k holčičce. Přeji rychle zotavení a pak uz jen samé radosti a starosti spojené s mateřstvím 🙂

evelinah
14. črc 2017

@lussinka88 no to je úžasná zpráva 😍,moc moc moc gratuluji k princezně,ty ať jsi co nejdříve fit a jste brzo doma. A Terezce do života hodně zdraví, štěstí a plno lásky ❤

lussinka88
14. črc 2017

@michaela_k
@evelinah holky diky. Po cisari teda prvni den uplne bez bolesti a ted vecer strasna bolest 😁. Snad to brzo povoli jinak se zblaznim. Uz 2dny jsem nespala :-/

salenas
15. črc 2017

@lussinka88 obrovská gratulace! Já porodila v úterý a v pátek domů, též císař, tak se neboj, za chvíli bude dobře a budeš si užívat svojí princezničky !

salenas
15. črc 2017

@honey2007 krásný příběh 🙂, jen s tebou úplně nesouhlasím, ne každá má to štěstí, že se to pak povede samo .. je spousta různých a těžších problémů než jste měli vy dva .. ten můj měl spermií na tisícovku počítaje, takže mnohem míň než tvůj a problém s ovulací se dá řešit.. zatímco chybějící sliznice už je velký problém, alergie atd. Nicméně je super, že čekáte miminko a přeju, ať je vše ok 🙂
jen mě zaráží, že tě bolela inseminace .. já to vůbec necítila.

uzovka68
19. črc 2017

@evelina my chodime centrum ivf inernatonal na prahu 5 k pani ivane svabikove 2.8 uz bysme meli jit na darcostvi tak snad se uz konecne zadari

evelinah
20. črc 2017

@uzovka68 přeji tedy hodně štěstí, ať se zadaří. Máte darovaná vajíčka či spermie.

uzovka68
20. črc 2017

Vybirali jsme si darkyni vajicka

majinka1981
28. črc 2017

Dnes poslední kontrola ve studii, mimčo má skoro 5cm 🙂

sarinkaropuska
28. črc 2017

@majinka1981 vám se ti povedlo v rámci studie gratuluji
Mne čeká krev v úterý tak snad to dopadne dobře nevydržela jsem test 6 den a negativní 😏

lagina
28. črc 2017

@majinka1981 Je to bojovníček 🙂 Já na Iscare vzpomínám 🙂

evelinah
28. črc 2017

Moc vám držím pěsti těhulky,ať je vše v pořádku 🙂

majinka1981
28. črc 2017

@sarinkaropuska děkuji. Paní doktorka říkala že jsou těhotné z té studie skoro všechny v Iscare,ale říkala že vybíraly ženský u kterých věděli že to bude tutovka. Tak nevím. Ted jen aby bylo vše v pořádku. Druhé těhotenství dopadlo špatně,nenaskočilo srdíčko. Ted čekám na výsledky screeningu, tak doufám že pak už budu klidnější. Držím palečky určitě se zadaří. Myslím že v Iscare se opravdu snaží aby to klaplo. Já netestovala vubec, šestý den může být opravdu brzy. 11.den jsem byla až na odběrech krve a tam to bylo.

majinka1981
28. črc 2017

@lagina jj v Iscare jsou moc fajn lidi, kdyby takový byly všude,netahají zbytečně peníze. Jsou milý a přátelský.

karlos12
28. črc 2017

@majinka1981 tomu bohužel nevěř. Jsem ráda že to tady Vám ostatním vychází, ale bohužel mám přesně opačnou zkušenost. Jen peníze a nevysvětlitelná ztráta min 4 embryí. A vím i o jiných. Asi černý Petr 😉

sarinkaropuska
29. črc 2017

@majinka1981 moc děkuji snad to dopadne dobře a řeknou my dobrou zprávu jdu na krev v úterý
.tobě držím palce

lussinka88
29. črc 2017

@karlos12 kampak jsi presla? Do gennetu? Jak to s tebou pokracuje?

lussinka88
29. črc 2017

@sarinkaropuska 6. Den je brzo 🙂

karlos12
29. črc 2017

@lussinka88 ahoj, ano a teď konečně máme veškerá vyšetření, byla jsem i na laparoskopii a hysteroskopii a protože je vše v pořádku chce dr 2 x iui a pak ivf. Takže tak. Co Ty? Jak se zžíváte? Co Terezka?

sarinkaropuska
29. črc 2017

@lussinka88 děkuji

lussinka88
29. črc 2017

Holky tak tohle je nase modelka 😁...

lussinka88
29. črc 2017

@karlos12 a prisli na neco mimo ty laparo a hystero? My s Terezkou zatim zvladame. Je fakt ze je hodna, ale i tak jsem dost unavena. 😁Neumim si predstavit ze mi cely den dite rve, to bych asi nezvladla. Ona to neni takova sranda jak to vypada 😂

evelinah
29. črc 2017

@lussinka88 je nádherná 😝. Moc se Vám povedla. A ta fotka je fakt super.