Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

aktaka
1. črc 2009

na mě to te´d taky padlo, mám problém udržet otevřená víčka

ale udělala jsem si radost, konečně jsem sehnala černé lodičky, aby se mi líbily, což je malý zázrak 🙂

siki26
1. črc 2009

aaaa jsme zase u těch malých nákupů 😀 Když o tom tak mluvíme, tak já jsem si už dlouho nic nekoupila...
lodičky jo? Ty jseš takový ten typ lodičky, kostýmek a kabelka?

aktaka
1. črc 2009

to zase vyloženě kostýmky ne, ale většinou se oblékám tak nějak žensky. a lodičky jsem právě žádné pořádné neměla, tak jsem dokoupila
já jsem si teď udělala seznam, co si MUSIM nutně koupit, tak to se bude manžel divit 😀

siki26
1. črc 2009

tak to já lodičky vytáhnu tak do divadla apod. Jinak raději ne, to už bych musela mít fakt náladu, abych si je vzala do práce...
Musíš - chápu 😀 Taky mám pár takových věcí, ale tak nějak na ně nejsou korunky 😠

aktaka
1. črc 2009

tak já jak kdy. samo nosím i džíny a tenisky, ale do práce se snažím chodit slušně. my tedy nemusíme, ale já se v tom cítím lépe, i když pohodlnější jsou samo ty tenisky 🙂

já bych i pěníze měla, ale zase mám spořivého manžela. což tedy je dobře, já bych byla schopná všechno utrit. na co šetřit, že jo, peníze budou, my nebudeme 😀 😀 😀

siki26
1. črc 2009

To je pravda, taky se dost často držím tohoto hesla 😀 Jen nás teď hodně stojí mimísek, tak se musím trošku krotit 😉

aktaka
1. črc 2009

jj to jo. no na nás taky přijde řada. a nedej bože, aby se to nepovedlo během těch tří pokusů. to pak budou lítat peníze jak sviň ☹

siki26
1. črc 2009

to mi povídej, ale i přesto člověk do toho ty peníze dá...ale někdy je to vážně hrozný 😠 Já doufám, že se do třech pokusů vejdeme, jinak snad budu vydělávat jen na IVF a budeme spát pod mostem...
😀

aktaka
1. črc 2009

prosím tě, u vás je po druhém vyřešeno 😉

siki26
1. črc 2009

jj, kéž by 😉

Tak právě mi odchází kolegyně do autoškoly, tak tu budu sama se šéfem...To ani nevím, jestli budu moct odejít dřív, když tu nikdo nebude, ach jo, to je krize 😠

aktaka
1. črc 2009

jéé, otrava
za to já vím, že dnes zmizím ve čtyři, ani o minutu déle 🙂

siki26
1. črc 2009

Tak to se máš...měla jsem to taky v plánu, ale asi to nevyjde 😠

No hlavně si užijte dovču, odpočiň si a ať máte krásné slunečné počasí 🙂

aktaka
1. črc 2009

jj, taky doufám, díky a taky

co ms, zatím nedorazila? odvážíš se zítra testnout?

siki26
1. črc 2009

Zatím ne...asi to zítra ráno zkusím, když ms nepřijde, ale budu pěkně nervózní. Je mi jasný, že 8.den po transferu tam být ještě // nemusí.

aktaka
1. črc 2009

no tak uvidíš, když se ti do toho nebude chtít, tak se nenuť, ono se nic nestane 🙂
každopádně budu moooooooooooc držet pěsti a určitě sem hoď zprávu (nebo aspoň přes ip), já se sem večer mrknu

já už se zvedám, tak hezký zbytek pracovního týdne a krásnou dovolenou už 2v1 😉

šau šau

siki26
1. črc 2009

Tak papa a já dám zítra vědět

baraf
1. črc 2009

ahoj holky, nestíhám moc dočítat...

¨Luky je asi marod, dnes má skoro 39 teplotu.... tak uvidím, co bude, kdyžtak pojedem ráno k dr.

Soni-hezký folíky, to je bezva

Siki-držím palečky, ať jsou na testu // a krásnou dovolenou!

Akty-tobě taky krásnou dovču a vám to tedy nevyšlo? promiň,že se tak ptám, nestíhám to dočíst celý, jen jsem to tak pochopila z kontextu

no už zas musím za marodem, tak se mějte,hezky odpočívejte a papa

sonka.77
1. črc 2009

Ahojky! Je tu někdo? 🙂

aktaka
1. črc 2009

tak si holky představte, že sedím doma u pc 🙄
manžel se zdržel v práci, takže jedeme až zítra

baraf
1. črc 2009

jéééé, Akty, tak to je mi líto.... už jste mohli dovolenkovat.. kam se vlastně chystáte?

sonka.77
2. črc 2009

Siki, Siki, Siki, tak jáááááák? 🙂

Akti se taky dovolenkuje?

Tak jenom já dřepím v práci a dřu od rána do večera. 🙂 😀

siki26
2. črc 2009

Ahoj holky!

Soni, já dnes taky dřepím v práci 😠 Ale zítra se jedu sluníčkovat do Itálie 😀

Mám úžasnou zprávu, dnes jsem testovala a světe div se, JSOU TAM// 😵 😵 😵 Dám si to do albíčka, tak pak mrkněte. 8.den po transferu a jsou tam... 😉

sonka.77
2. črc 2009

SIKI!!!! 🙂 To je super! Skvělá zpráva! Moc gratuluji a přeji, aby vše bylo jak má být a ty se na jaře dočkala krásného miminka! Jupí, jupí, jupí!!! 🙂

Co na to manža?

No vždyť to říkám, všichni jsou na dovče...... 😀

sonka.77
2. črc 2009

Siky a ten testík je teda výstavní, 8 den po transferu! Krása. Už jsi to hlásila do CAR? 🙂

siki26
2. črc 2009

Ne, ještě jsem to nehlásila, půjdu na krevní test až po dovolené, to bude 19.den. Teď je to nejspíš ještě brzy... 😅
Doma radost, ale ještě to nechceme nějak roztrubovat, takže to vědí jen rodiče a koník 😉 Teda mojí mamče to řeknu dnes odpo.

Akty, to mě mrzí, že se vám dovolená takhle blbě zkrátila.

baraf
2. črc 2009

Siki, tak to je moc dobře-gratuluju!!!!!!!!!

baraf
2. črc 2009

a testík je krááásnej

siki26
2. črc 2009

Baruš, děkuju 😉

A co Lukyn, už je mu líp?

baraf
2. črc 2009

Siki-nene, zas má teplotu, zítra pojedem k doktorce, tak snad to nic hroznýho nebude

siki26
2. črc 2009

To bude nějaká viróza z toho hroznýho vlhkýho počasí. Tak budu držet palečky, aby mu bylo co nejdřív dobře 😉 On to zvládne, je přeci "ze zkumavky" a to jsou siláci 😀