• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Iscare Praha. Máte zkušenost?

20. ledna 2017 
na mě to te´d taky padlo, mám problém udržet otevřená víčka

ale udělala jsem si radost, konečně jsem sehnala černé lodičky, aby se mi líbily, což je malý zázrak :slight_smile:
1. črc 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaaa jsme zase u těch malých nákupů :grinning: Když o tom tak mluvíme, tak já jsem si už dlouho nic nekoupila...
lodičky jo? Ty jseš takový ten typ lodičky, kostýmek a kabelka?
1. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
to zase vyloženě kostýmky ne, ale většinou se oblékám tak nějak žensky. a lodičky jsem právě žádné pořádné neměla, tak jsem dokoupila
já jsem si teď udělala seznam, co si MUSIM nutně koupit, tak to se bude manžel divit :grinning:
1. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já lodičky vytáhnu tak do divadla apod. Jinak raději ne, to už bych musela mít fakt náladu, abych si je vzala do práce...
Musíš - chápu :grinning: Taky mám pár takových věcí, ale tak nějak na ně nejsou korunky :angry:
1. črc 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jak kdy. samo nosím i džíny a tenisky, ale do práce se snažím chodit slušně. my tedy nemusíme, ale já se v tom cítím lépe, i když pohodlnější jsou samo ty tenisky :slight_smile:

já bych i pěníze měla, ale zase mám spořivého manžela. což tedy je dobře, já bych byla schopná všechno utrit. na co šetřit, že jo, peníze budou, my nebudeme :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je pravda, taky se dost často držím tohoto hesla :grinning: Jen nás teď hodně stojí mimísek, tak se musím trošku krotit :wink:
1. črc 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to jo. no na nás taky přijde řada. a nedej bože, aby se to nepovedlo během těch tří pokusů. to pak budou lítat peníze jak sviň :frowning2:
1. črc 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mi povídej, ale i přesto člověk do toho ty peníze dá...ale někdy je to vážně hrozný :angry: Já doufám, že se do třech pokusů vejdeme, jinak snad budu vydělávat jen na IVF a budeme spát pod mostem...
:grinning:
1. črc 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosím tě, u vás je po druhém vyřešeno :wink:
1. črc 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, kéž by :wink:

Tak právě mi odchází kolegyně do autoškoly, tak tu budu sama se šéfem...To ani nevím, jestli budu moct odejít dřív, když tu nikdo nebude, ach jo, to je krize :angry:
1. črc 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé, otrava
za to já vím, že dnes zmizím ve čtyři, ani o minutu déle :slight_smile:
1. črc 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to se máš...měla jsem to taky v plánu, ale asi to nevyjde :angry:

No hlavně si užijte dovču, odpočiň si a ať máte krásné slunečné počasí :slight_smile:
1. črc 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, taky doufám, díky a taky

co ms, zatím nedorazila? odvážíš se zítra testnout?
1. črc 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zatím ne...asi to zítra ráno zkusím, když ms nepřijde, ale budu pěkně nervózní. Je mi jasný, že 8.den po transferu tam být ještě // nemusí.
1. črc 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak uvidíš, když se ti do toho nebude chtít, tak se nenuť, ono se nic nestane :slight_smile:
každopádně budu moooooooooooc držet pěsti a určitě sem hoď zprávu (nebo aspoň přes ip), já se sem večer mrknu

já už se zvedám, tak hezký zbytek pracovního týdne a krásnou dovolenou už 2v1 :wink:

šau šau
1. črc 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak papa a já dám zítra vědět
1. črc 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nestíhám moc dočítat...

¨Luky je asi marod, dnes má skoro 39 teplotu.... tak uvidím, co bude, kdyžtak pojedem ráno k dr.

Soni-hezký folíky, to je bezva

Siki-držím palečky, ať jsou na testu // a krásnou dovolenou!

Akty-tobě taky krásnou dovču a vám to tedy nevyšlo? promiň,že se tak ptám, nestíhám to dočíst celý, jen jsem to tak pochopila z kontextu

no už zas musím za marodem, tak se mějte,hezky odpočívejte a papa
1. črc 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Je tu někdo? :slight_smile:
1. črc 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si holky představte, že sedím doma u pc :rolling_eyes:
manžel se zdržel v práci, takže jedeme až zítra
1. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé, Akty, tak to je mi líto.... už jste mohli dovolenkovat.. kam se vlastně chystáte?
1. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siki, Siki, Siki, tak jáááááák? :slight_smile:

Akti se taky dovolenkuje?

Tak jenom já dřepím v práci a dřu od rána do večera. :slight_smile: :grinning:
2. črc 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

Soni, já dnes taky dřepím v práci :angry: Ale zítra se jedu sluníčkovat do Itálie :grinning:

Mám úžasnou zprávu, dnes jsem testovala a světe div se, JSOU TAM// :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Dám si to do albíčka, tak pak mrkněte. 8.den po transferu a jsou tam... :wink:
2. črc 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
SIKI!!!! :slight_smile: To je super! Skvělá zpráva! Moc gratuluji a přeji, aby vše bylo jak má být a ty se na jaře dočkala krásného miminka! Jupí, jupí, jupí!!! :slight_smile:

Co na to manža?

No vždyť to říkám, všichni jsou na dovče...... :grinning:
2. črc 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siky a ten testík je teda výstavní, 8 den po transferu! Krása. Už jsi to hlásila do CAR? :slight_smile:
2. črc 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne, ještě jsem to nehlásila, půjdu na krevní test až po dovolené, to bude 19.den. Teď je to nejspíš ještě brzy... :sweat_smile:
Doma radost, ale ještě to nechceme nějak roztrubovat, takže to vědí jen rodiče a koník :wink: Teda mojí mamče to řeknu dnes odpo.

Akty, to mě mrzí, že se vám dovolená takhle blbě zkrátila.
2. črc 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siki, tak to je moc dobře-gratuluju!!!!!!!!!
2. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
a testík je krááásnej
2. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baruš, děkuju :wink:

A co Lukyn, už je mu líp?
2. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siki-nene, zas má teplotu, zítra pojedem k doktorce, tak snad to nic hroznýho nebude
2. črc 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
To bude nějaká viróza z toho hroznýho vlhkýho počasí. Tak budu držet palečky, aby mu bylo co nejdřív dobře :wink: On to zvládne, je přeci "ze zkumavky" a to jsou siláci :grinning:
2. črc 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek