Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

baraf
20. črc 2009

zatím se loučím.... jedu využít letních slev.... navlíkla jsem lukyho do jeho džín a zjistila jsem,že mi vyrostl.. 😀 to se zas model poměje....

siki26
20. črc 2009

Ahoj Soni, nevěš hlavu, ještě máš čas...Zkus to třeba za 2 dny, třeba se stíneček konečně objeví 😉

sonka.77
20. črc 2009

Holky, já mám jít k dr. na krev až v pondělí 27.7., ale ve středu jdu soukromě. Původně jsem chtěla poprvé testovat taky tu středu, ale nevydržela jsem, dobře mi tak. 🙄

sonka.77
20. črc 2009

Baraf, užij si nakupování! 🙂

siki26
20. črc 2009

Baruš, čusky 😉

Soni a nějaké příznaky máš? Jak ti je?

sonka.77
20. črc 2009

Siki, nemám žádné příznaky, je mi naprosto normálně. No co nadělám, musím si počkat. 🙂

siki26
20. črc 2009

Uvidíš, dokud ms nepřišla, tak je vlastně vše v poho ne? 😉 Tak se drž, určitě to dobře dopadne...

sonka.77
20. črc 2009

Jo Siky, to je pozitivní, MS zatím nikde, normálně bych to už zítra dostala a od včera špinila, ale to vím, že drží Utrouš, protože, když jsem naposledy brala Duphaston, tak mi cyklus prodloužil o 4 dny. Takže je to fajn, ale nic moc to neznamená. 🙂

Zkusím to rozdýchat. 😀

sonka.77
20. črc 2009

Holky, já tu nechci být sama. ☹

aktaka
20. črc 2009

Ahoj
Soni,kocko,drz se,ve stredu muze byt vsechno jinak 🙂 Moc drzim pesti!

sonka.77
20. črc 2009

Ahoj Akti! Hurá, já tady totiž trošku smutním a potřebuju trochu rozveselit. 🙂

siki26
20. črc 2009

Já jdu za chvilku ke kadeřnici, už se nemůžu dočkat až mi to zase obarví a zkrátí 🙂

aktaka
20. črc 2009

Soni,jsem s tebou,budeme truchlit spolu, mne se rozjela ms. Nevim,co to ma znamenat,7.dpo... Ale tentokrat me to nejak dostalo,asi ze to prislo tak brzy ☹

Siki bude krasna hvezda jasna 🙂

sonka.77
20. črc 2009

Siky, to se máš, já bych taky potřebovala, ale moje kadeřnice má asi dovču, nemůžu se jí dovolat. 😒

Siky, napiš mi prosím jakou jsi měla hodnotu z krve a který to byl den po ET. Dík.

siki26
20. črc 2009

19.den po ET (+5dní kultivace) 8.717. Proč?

Akty, to mě moc mrzí ☹

sonka.77
20. črc 2009

Akti, to mě teda fakt mrzí, a taky to nechápu. ☹

Siki, já jen myslela abych věděla kolik můžu čekat z krve, ale ty jsi proti mě byla zatraceně za dlouho. 🙂 A dobřes udělala. 🙂

siki26
20. črc 2009

No já jsem ani neměla na výběr. Když bylo 14dní byla jsem na dovolené, takže první možný termín byl těch 19 🙂

aktaka
20. črc 2009

Neda se svitit. Ted se jen musime doma domluvit,jestli pujdeme na ivf hned pristi cyklus (pulka srpna) nebo az ten dalsi (zari). Ale vidim to spis na zari,at stihneme nejakou dovcu.

Soni,poslu ti zitra z prace odkaz na hodnoty hcg,kde je to i po et (tri i peti deni kultivace),at muzes badat 🙂

sonka.77
20. črc 2009

Tak holky, teď jsem se dozvěděla, že jdu na krev už zítra, volala mi kámoška, že se jí to od středy nehodí, takže mám docela bobky. Kolik tak může být 10 dní po ET hcg?, pokud teda nebude 0.

Siky, tys to udělala, dobře, na dovče sis zaměstnala hlavu. 🙂

siki26
20. črc 2009

http://rodina.cz/scripts/journal/journal.asp?id...
tady jsem v jiné diskuzi nějakou tabulku našla, tak na to mrkni

sonka.77
20. črc 2009

Jo Akti, pošli, na tu krev půjdu v 9 hod.

Akti, souhlasím, užijte si dovču, odpočinete si od snažení a pak v září šup a bude to. 🙂

aktaka
20. črc 2009

Ale ony ty hodnoty jsou stejne na prd. Kamoska mela jak na trojcata a ma jedno. A tusim Hypo z zirafek celkem nicke a byly tri (i kdyz to dopadlo,ze ceka jedno),takze to neni moc vypovidajici. Dulezite je,aby rostlo a neskakalo.

siki26
20. črc 2009

Holky já mažu, krásný večer a Soni zítra držím palce.papa

aktaka
20. črc 2009

Tak ja uz budu vystupovat z vlaku,mrknu jeste z domu za chvili,snad tu nekdo bude.

sonka.77
20. črc 2009

Siky papa, dík za tabulky, jsou super. 🙂

Akti já to chci vědět jen, pokud by tam nebyla 0, kolik tak odpovídá tomu dni. Z těch tabulek od Siky je průměr na zítra 59jednotek. Myslím, že bych byla moc šťastná, když tam bude aspoň 20.

sonka.77
20. črc 2009

Akti, já tu budu, sem slaměnka a dneska nemám nic moc na práci. 🙂

aktaka
20. črc 2009

jsem tůůůůů

u nás začalo mezi tím hnusně pršet ☹

aktaka
20. črc 2009

jé, tak koukám, že Siki ti dala to samé, co jsem ti chtěla poslat 🙂

sonka.77
20. črc 2009

U nás pršelo, když jsem jela dom. Teďka už zas svítí. 🙂

No taky mě dost přestaly bolet prsa, ach jo, mě jebne, ale asi nebudeme z těch, kterým to vyjde na poprvé. Bacha depka na obzoru. ☹

aktaka
20. črc 2009

Soni, hlavu vzhůru. já vím, že se to snadno plácá, taky na tom nejsem nijak extra dobře, a neúspěšné ivf je daleko horší, ale mrkni na Siki. taky to poprvé nevyšlo a už čeká mimouše 🙂 prostě dřív nebo později to klapne, nesmíme ztrácet naději. tohle za chvilku přebolí a pak se můžete směle vrhnout do dalšího, už zaručeně úspěšného, pokusu

a co plácám, ještě není všechno ztraceno 🙂