Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

sonka.77
18. srp 2009

Siki, už vidím 11tt! 🙂

siki26
18. srp 2009

jo, já taky 😀

teda já potřebuju taky dovču jak sůl. ještě že mě čeká koncem září Šumava, jinak nevím, co bych tu do Vánočních svátků dělala...Holky, Vánoce, to je hustý co? Jsou skoro za dveřma 😀

sonka.77
18. srp 2009

No to jo, brrr, zas se oblíct do péřovek a svetrů.... 😖 A ta tma celý den. To mě fakt nebaví.

Jo, to si užijete, já mám ještě týden dovči v září a pak si něco nechávám na ten listopad, pár dní na IVF bude potřeba.

siki26
18. srp 2009

ta tma mě taky deptá. Do práce za tmy, z práce za tmy 😠 to je fakt na pytel.

sonka.77
18. srp 2009

Holky, já mizím, pa přeju pěkné odpoledne.

siki26
18. srp 2009

čusky, soni. Já za chvilku taky padám 😀

aktaka
18. srp 2009

Ja doufam,ze vychazky dostanu. Jestli ne,budu si je muset udelat. Zase to v te praci nemuzu zabalit ze dne na den,musim to nejak predat.

Me ceka v zari tyden u more,jestli nevyjde ivf. Kdyz to klapne,tak mame v planu objet par evropskych velkomest.

siki26
18. srp 2009

hmm, taky pěkná dovča 🙂 taky bych cestovala, jenže mě při dlouhé túře začnou hrozně bolet záda a mám po procházkách ☹

aktaka
18. srp 2009

Mne vzdycky bolel hrozne kotnik. Pak jsem si koupila poradne boty a je v pohode 🙂

elana
18. srp 2009

Čau, tak jsem taky tady. Ale nevím jak dlouho mi nervy dovolí, zas mi to nejede 🙄

Holky, taky jsem Vás moc ráda poznala, myslím že to bylo fakt prima a docela si umím představit, jestli se nám všem šťastně jednou zadaří, uspořádat nějaký maminkový sraz 😉 klidně na pár dní.

Baruš, já Lukyho obdivovala. Jiný děti umí být protivný, otrávený, ukňučený, ale on se fakt držel. I když pro něj to muselo být nůďo neskutečný.

Soni, tak to sis teda dala, v tý bouřce pádit domů. Tady přišla až večer, to už jsem ležela v posteli😀 tak to se mi líbilo.

Akty, jak holky psaly, určitě hormony. Já to sice neměla, ale já to musím zaklepat, jsem poměrně na hormony odolná, nevadí mi ani Utrouš. Já se asi nejvíc bála taky do toho prvního ultrazvuku, jestli a jak jsem vůbec zareagovala. Tak to už jen chvilička a budeš vědět🙂 jo a žádný že se budeš válet na PN 2 týdny! Hezky 7 měsíců!! (a pak MD a RD 😝)

Siki, Tys mě hrozně překvapila, jak máš příjemný hlas. Jak samet🙂

siki26
18. srp 2009

Eli, tak to mi ještě nikdo neřekl 😀 Ale děkuju... 😉

elana
18. srp 2009

Nemáš vůbec zač🙂

aktaka
18. srp 2009

je tu někdo?

já tu dumám nad hromadou prádla na žehlení, jestli žehlit, nežehlit.... 🙄

aktaka
18. srp 2009

jinak El díky za důvěru, plánuju si být doma příštích pár let, tak snad to klapne 🙂

aktaka
18. srp 2009

právě jsem si dotvořila seznam věcí, které chci zařídit a udělat až budu doma, mám toho asi deset kousků, tak snad se tu těch 14 dní nebudu nudit

i když vzhledem k faktu, že mně crinone ms nezadrží, budu to válení mít asi kratší

elana
18. srp 2009

Akty, kušuj s těma černýma myšlenkama 😉 Crinone Ti MS nezadří, ale životaschopný embryo jo 😝

Žehlilas?🙂 Já zrovna vybírám žehličku😀

Mmch. poraďte tipy. Celkem volím mezi Philipsem a Tefalem, ještě jsem ochotna rozumově vzít na milost Siemens (jojojo, dobrý jsou, ale nelíbí, nelíbí... 😉 ).

Asi už tu nikdo nejste, tak já dočtu zítra.

Pápá, dobrou noc.

aktaka
19. srp 2009

Hoj hoj

ja jsem jen chtela upozornit na fakt,ze se toho testovani ani nemusim dockat 🙂 ale neva,pro me je prijatelnejsi ms nez snehobily test

El,ja mam braun SI 18895 texstyle control a jsem spokojena. Akorat je trochu tezsi,ale ja jsem si zvykla. Ze by me u zehleni bolela ruka,tak to zase ne. A je dobry ten nastavec,ze to na cernych a jemnych vecech nedela takove ty leskle smouhy.
Jinak jsem vcera zvladla vyzehlit vseho vsudy jedny kratasy. A to tam mam dvoje povleceni a horu tricek ☹

siki26
19. srp 2009

Dobré ráno holky,

já mám doma taky plný koš prádla 😠 Ale když přijdu domů, tak jsem tak schopná lehnout si na gauč a čučet na telku. Takže žehlení nehrozí. Ale o víkendu musím 😒
Abych se přiznala, tak ani nevím, co mám za žehličku, ale je super 😀

aktaka
19. srp 2009

Siki,pradlo nikam neutece 😀

tak jsem sehnala pidi hokejku pro synovce,mel v sobotu narozeniny. Snad tim doma nerozmlati nabytek 🙂

siki26
19. srp 2009

Akty to není špatný nápad 🙂 Honzi synovec má v neděli narozky a já pořád přemýšlím, co mu koupit...Kde jsi ji sehnala?

aktaka
19. srp 2009

V Dlazdene je sport a maji tam dost hokejovych veci. Je to ale takova fakt detska,plastova, bila. 180kc. Klasicke drevene pro deti meli uz vetsi,tak od peti let,rikal pam.

siki26
19. srp 2009

No, zkusím to Honzovi navrhnout. Jen teď přemýšlím, rodiče ho učí spíš na fotbal, tak nevím, jak by se taťka tvářil na hokejku - on je velký fotbalista 🙂 No uvidíme...

aktaka
19. srp 2009

Tim spis,at si kluk vybere sam,co ho bude vic bavit 🙂

siki26
19. srp 2009

To je pravda 😀 A když budou naštvaní, tak co...
Koupila jsem si kafe bez kofeinu a musím říct, že v tom zase takový rozdíl není. Docela jsem byla překvapená.

elana
19. srp 2009

Ahoj🙂

Akti, no tak to máme stejně, taky jsem byla vždy ráda, že MS dorazila včas, než se těšit a pak koukat na /.

Siki, tak už zítra zas uvidíš bobánky, co?🙂 držím palce!

siki26
19. srp 2009

Eli, až příští čtvrtek, vůbec mi to neutíká ☹

elana
19. srp 2009

Až příští? Jé to jsem to teda spletla☹

siki26
19. srp 2009

byla bych raději, kdyby to bylo už zítra 🙂 ale budu si muset ještě týden počkat...
Dneska jsem si fotila břicho a když srovnám fotku z 7tt+3 a 10tt+3, tak mi přijde hrozný rozdíl. Nějak mi brucho vyrostlo 😀

elana
19. srp 2009

No coby, roste za dva😀 a 3 týdny neni málo. Počkej za půl roku😀

siki26
19. srp 2009

to už si neuvidím ani na boty, jestli to takhle půjde dál 😀 Ale jen ať rostou, drobečci moji 🙂