IUI 2019, koho čeká?

biedronca
29. pro 2018

Pojďte sdilet zkušenosti z Vašich IUI nebo sdílet pocity ci postupy pred planovanym IUI v roce 2019.
Jak dlouho se snažíte,a kolikate IUI podstupujete?

lenny2010
18. únor 2019

Tak já tento cyklus končím.
Dnes 14. den po iui, test negativní. A přesto, že beru 4 utrogestany denně, teď dorazila MS.
V páté k jdu k doktorce, dohodnout další kolo 🙈😏

fatal_error
18. únor 2019

@lenny2010 no to je prave ono, co kdyz podle utz zjistej, ze ovulace bude treba za tejden, jenze volnej termin na iui bude az za 3 tejdny a jsem namydlena. :(

lenny2010
18. únor 2019

@fatal_error mně termíny dávají podle utz a ne jak mají volno. To by se totiž nikdy nedalo načasovat.

kkacca
18. únor 2019

@lenny2010 ahoj,ja někdy začala špinit i přes utrogestan,ale 14.den ho už vysad

kkacca
18. únor 2019

Jinak ja dneska třetí den na stimulaci gonalem,injekce v pohode,uvidime teda,co to udela dal...myslim,ze mam hodně nízké dávky,ale boji se kvůli pco

biedronca
autor
18. únor 2019

@lenny2010 Přesně tak!!! Vysaď a je to.

fatal_error
18. únor 2019

@lenny2010 supr, uklidnilas me, diky. 🙂

aklin
18. únor 2019

@biedronca jestli vyrostou bude iui. Jsem skepticka, neverim.

biedronca
autor
18. únor 2019

@aklin Tak je třeba věřit. KDyz člověk věří a doufá, je polovina uspěchu zaručena. Pokud je člověk negativní, skepticky a už preventivně neveří, přivolá si to.
Ja i přes dva potraty, stejně pořád asi i naivně už věřím. Ikdyz zase příjde zklamání 🙂

lilisis
18. únor 2019

@kkacca
@mitell
@biedronca

Tak jsem doufala, ale dnes mrcha dorazila, takže jedeme další kolo :/

mitell
18. únor 2019

@lilisis To je škoda. Nevadí, aspoň je další šance a možnost začít znovu. 🙂 Já jsem teď 6 dni po IUI, takže čekám, ale to čekání je hruuuza😀

myrei
18. únor 2019

@lilisis Mě MS taky dorazila, asi to bylo jenom biochemické. Příští týden další iui, jsem ráda, že to jde takhle rychle 😉

amona
18. únor 2019

@mitell ahoj jsem dnes také 6 den po IUI.. takže na krev jdeš příští úterý? 😊

mitell
18. únor 2019

@amona Nejdu na krev, tobě řekli aby jsi přišla na krev nebo jdeš sama od sebe? 🙂 nějak o víkendu bych chtěla zkusit test. A co ty, nějaké příznaky nebo neco podobneho? 🙂

karbouda
18. únor 2019

přidávám se k nezdařilcům, já jdu taky znova, ale vůůůbec se mi tam nechce :/ no jo, holt musíme bojovat 🙂

aklin
18. únor 2019

@biedronca dneska v praci jsem premyslela o tom co jsi mi napsala. Vzpomnela jsem si na to, ze poprve kdyz nam to porad nevychazelo, chodili jsme do CAR a ja verila, ze s jejich pomoci budeme mit ditko. Povedlo se nam to bez jejich pomoci. Asi to cele prehodnotim

myrei
18. únor 2019

@karbouda A kdy tě čeká další pokus?

biedronca
autor
19. únor 2019

@aklin Mě takhle jednou zdrbal můj přítel. A měl pravdu!
Pred prvním IUI jsem byla negativní, ze to nemůze vyjít,že to klapne jen 1 páru z 10, že to je jen nahoda a štěstí, kterou ja nemam. A okrikl mě, ze pokud to takhle negativně budu porad brát,tak opravdu se to nemůže podařit. Logicky, je to v hlavě..
A ejhle! hned to první IUI vyšlo! My jsme byli ten 1 pár z 10, kterému to vyšlo. ..... Jo,ikdyz pak nedopadlo. Alednes vidím na tom to, že to vyšlo.

aklin
19. únor 2019

@biedronca otevrela jsi mi oci. Manzel je taky negativni, vubec neveri, ze by se nam to i touto cestou podarilo. Jeho to hodne stve.
Velkou podporu mame v me rodine, zatimco jeho rodina nas az tak nepodporuje. Manzel oznamil sve mamce, co podstupujeme a jeji odpoved byla: "vsak mate Elisku, to vam nestaci? Tak v cem je problem?" Manzel na ni vychrlil, ze problem je v tom, ze chceme druhe. Uprimne je to pica (omlouvam se za sproste slovo). Pokud se nezadari ani ty 3 pokusy, zkusime adopci a to ji uplne polozi, to nerozdycha. Moji rodice by cizi ditko prijali jako vlastni. Podporu mam i v tom.

amona
19. únor 2019

@mitell ano je to me 3 IUI a vždy mě hned po inseminaci objednáváji po 14 dnech na krev. Je teda možné zd to má souvislost s tím že beru utrogestan a tak hned po krvi vím jestli v užívání pokračovat. Jinak priznaky stejně jako každý mesic tzn. Bolavá natekla prsa, bolavy nafoukly podbrisek, dojme mě každá volovina...ale toto mi am vždy po hotmonech. Tento měsíc mi ještě zvýšili utros na 1-1-1. Bohužel navíc bojují už od 2dpo s chřipkou takže jsem ji celkově. Co ty? Kolikátý pokus?

biedronca
autor
19. únor 2019

@aklin Hele je to váš život, vaše rozhodnutí, vy budete dítko vychovávat. Nad IVF jste vubec neuvazovali ? to by bylo vaše "vlastní" ,kdyz to řeknu takhle otevřeně.
Adopce je super věc, a klobou před kazdým, kdo se takto rozhodne. Jen to je beh na dlouhou trať s nejistým výsledkem, ale kazdopádně uctyhodný krok.
My jdeme na IVF, pro mě by zase Adopce byla uplně nejposlednější cestou, variantou.
Opravdu věřte, semkněte se a doufejte, veřte, přejte si. Musí to vyjít. a to pozitivní myšlení, dělá strašně hodně. Ikdyz si to neuvědomujeme.....

mitell
19. únor 2019

@amona Aha, tak je možné že kvůli tomu utrogestanu. Tak 3 pokus by mohl už dopadnout!!! My jsme byli na 2 IUI a mě jen občas pobolívá v podbřišku, nálady docela střídám a bradavky citlivější. Ale to může být buď od Ovitrelle ještě, ale už ho v sobě nemám, nebo chystající se Ms. No uvidíme, buď to klapne nebo další měsíc to zkusíme po 3 naposled. Pak si dáme měsíc dva pauzu a pak to zkusíme znova 🙂

aklin
19. únor 2019

@biedronca IVF nechci podstupovat, spatne snasim hormony a jeste by mi to mohlo vice rozhodit psychiku. I doktorka mi to nedoporucuje.

lenny2010
19. únor 2019

@biedronca včera 14.den jsem začala spinit a dnes nic. Uz včera jsem vysadila utrouse. V pátek mám jít na kontrolu. Mám ho tedy zase nasasadit?

kkacca
19. únor 2019

@lenny2010 jestli mas pozitivni test tak jo,jinak není důvod ;)

zany022
19. únor 2019

dnes mám 6 den po iui...začla jsem mít v menším množství hustý bílý výtok....je možný,že takhle brzy nastanou výtoky?máte s tím někdo zkušenost?

biedronca
autor
19. únor 2019

@lenny2010 Nene proč, bys ho nasazovala, at už MS teda dorazí.
Mě řekli po 10 dnech automaticky vysadit, at je TT pozitivní nebo ne.

biedronca
autor
19. únor 2019

@zany022 je to bězné.

kkacca
19. únor 2019

@biedronca vysadit ikdyz by byl pozitivni?to se celkem divím,většinou ho nechávají až do 3m

amona
19. únor 2019

@mitell taky jsem si říkala že do třetice by to mohlo klapnout... 😉 jinak já jsem na na březen objednana do jiného caru tak bych event.taky trochu odpočinula od hormonů a snad v dubnu ještě jedna IUI. Kdy budes testovat? Tem ovitrelle se prý v těle drží i 10 dnů nevím...já jsem dnes tedy 9 den od pichnuti Ovitrelle ale na testiky je ještě moc brzo...