IUI 2019, koho čeká?

biedronca
29. pro 2018

Pojďte sdilet zkušenosti z Vašich IUI nebo sdílet pocity ci postupy pred planovanym IUI v roce 2019.
Jak dlouho se snažíte,a kolikate IUI podstupujete?

amona
19. únor 2019

@lenny2010 mne v caru berou 14 den po IUI krev a výsledky mi vždy odpoledne odpoledne zavolaji. Když negativní tak mám utři vysadit, pokud by byl pozitivní tak mám v utrisi pokračovat pokračovat než mi gynekolozka rekne jinak ale obykle pry do konce 1.trimestru.

mitell
19. únor 2019

@amona proč do jinýho car, nejsi spokojená? Kam chodíš? Jinak mně ovitrelle do týdne vyprchá. Dělala jsem test jestli už je pryč a je pryč 🙂 a jinak chci zkusit test teď v neděli , to už bude 12 dni po IUI, tak moznaaaa by už mohlo něco třeba vykouknout

amona
19. únor 2019

@mitell chodím do Brna na obilnak a nespokojenost ale to je na další povídání. Od března Repromeda BRNO. No v neděli taky tedy zkusím 😉

mitell
19. únor 2019

@amona Tak joo uděláme obě testovačku v neděli 😉

lenny2010
19. únor 2019

@amona aha. Já zítra ráno zkusím ještě test a pokud nic, tak budu čekat na MS.

lenny2010
20. únor 2019

Hlásím 1.3. ultrazvuk a počítám kolem 6.3. druhý pokus iui😏

myrei
20. únor 2019

@lenny2010 Budu držet palce, já asi 1.3. IUI, uvidíme podle ultrazvuku

werisekk
20. únor 2019

Brala jsem deset dní utrogestan 1-1-1 zítra mě čeká odběr krve a od soboty na 4 dny Menopur poté ultrazvuk tak jsem zvědavá jak se to bude vyvíjet

aklin
21. únor 2019

Zitra jedeme jedeme na iui. Docela se tesim.

mitell
21. únor 2019

@amona Tak jak zvládáš? Já mám dnes hrozný nutkání zkusit test🙄Ale vím, že je ještě docela brzo. Do neděle musím vydržet😀

biedronca
autor
21. únor 2019

@aklin Uz rovnou IUI a nebo dnes bylo UZ ? Jak to teda vypada s folíky, nakonec?

lenny2010
21. únor 2019

@myrei tak to taky držím palce. Byla jsem na první a už teď mě to nebaví 😋

kkacca
21. únor 2019

Ahoj holky,tak ja po dvou iui teď stimuluju na ivf a dneska 6.den stimulace přes 10folikulu, ale ještě malý,tak snad z toho něco bude ;)

myrei
21. únor 2019

@kkacca Držím palce. Kdy jste podávali žádost na pojišťovnu? A už víte, na kolik vás to vyjde?

amona
21. únor 2019

@mitell ahojky....taky mám nutkání ale na druhou stranu po té hromade bílých testiku vyčkavam... už se znam..Vždy po testování mám hroznou depku a celý den mě hrozně štve. Takže počkám do víkendu. Tak moc bych si to přála ale po těch neúspěších jsem spíš pesimistka. 🤔ještě mám týden do ms. Dnes jsem si nahlásila na úterý dovolenou, napřed skočím na krev a pak vyrazím po brně na shopping...ať přijdu na jiné myšlenky. obvykle volají až odpoledne.... vydržela jsi dnes netestovat? 😆

amona
21. únor 2019

@kkacca ahoj, jak zvládáš stimulaci?

amona
21. únor 2019

@myrei taky mě zajímá...😉

mitell
21. únor 2019

@amona Vydržela. Přesně jak říkáš, bála jsem se dalšího bílého testu. 😀 Takže raději taky počkám do úterka, to bude 12 den po IUI tak by to mohlo aspoň něco ukázat, než dnes 9 dni po IUI. Ale budou to muka teda do neděle... 🙄🤭😀 V neděli ráno hned udělám test. Tak snad nam to vyjde, kdo má furt kupovat testy 😀

amona
21. únor 2019

@mitell jojo raději to už nepočítám...😁 jasně testujeme v neděli.

amona
21. únor 2019

@mitell kam chodíš do centra?

kkacca
21. únor 2019

@myrei
@amona
Stimulace úplně v pohodě, ale já mám hodně nízké dávky hormonů kvůli PCO. Jinak finančne zatím něco přes dva tisíce, doplatky na gonal..jinak pak dám balíček ISCI, prodloužená kultivace embryo glue a primo vision, to je asi za 17t a pak případný mražení....

mitell
21. únor 2019

@amona Sanus Hradec Králové. Jsem spokojená, personál příjemný🙃

myrei
21. únor 2019

@kkacca Díky, tak to docela jde 🙂 A máte to přes pojišťovnu nebo nějaký soukromý CAR?

folik1
21. únor 2019

Ahoj děvčata, mohu se připojit? 19.2 1 IUI . Jako všichni tady doufám, že to klapne

maybebabe
22. únor 2019

Holky, hlavy vzhůru, všechno se jednou povede. 🙂 Naše první IUI.

biedronca
autor
22. únor 2019

@maybebabe Naše první IUI hned taky vyšlo 🙂 ...
ale nedopadlo ...
Moc drzím palušky,at vse výjde!

biedronca
autor
22. únor 2019

Holky,tak my jdem s partnerem dnes oba na vstupní konzultací ohledně IVF.

folik1
22. únor 2019

Ja teda byla v utery, a od vcera mam takove kreciky v podbrisku, mela to nektera z vas??

kkacca
22. únor 2019

@myrei chodím do pronatalu, co jde je na pojistovnu a zbytek si platíme,zatím teda jenom doplatky na leky..

folik1
22. únor 2019

@kkacca taky chodim do Pronatalu. Vsichni jsou prijemni, jen mi trosku vadi, ze jsem pokazde u jineho doktora