IUI 2019, koho čeká?

biedronca
29. pro 2018

Pojďte sdilet zkušenosti z Vašich IUI nebo sdílet pocity ci postupy pred planovanym IUI v roce 2019.
Jak dlouho se snažíte,a kolikate IUI podstupujete?

mitell
24. únor 2019

@amona zkusím zítra, dostat to mám v úterý nebo ve středu. Takže v úterý se dozvíš jestli to klaplo nebo ne. Tak aspoň budeš vědět na čem jsi 🙃

amona
24. únor 2019

@mitell no jasně..hlavně beru utrogestan 3xdenne tak budu vědět jestli vysadit nebo ne... zítra písni, držím pěsti! 🍀

zany022
24. únor 2019

ahoj chtěla jsem se zeptat,jsem 11 den po iui mám dnes pocity jak při menstruaci a začla jsem špinit...a teprve za 3 dny si můžu dělat test...nevíte někdo co to může být?spíš může se menstruace dostavit dříve?

folik1
25. únor 2019

@amona ahoj. No nevim jake mate stavy vy. Ale ja 5 dni po IUI mela pocit ze prijde MS, uplne me to vydesilo, ale neprisla. Ted druhy den me boli hlava a je mi na zvraceni. Utrogestan snasim dost dobre jen pred branim se musim poradne najist. Jinak mam zavrate. A absolutne to neutika, jsem na PN a doma se kousu nudou. Testovat budu za tyden 🤦🏼‍♀️ Me z toho fakt hrabne

folik1
25. únor 2019

@zany022 ja bych rekla ze zalezi na barve. Ja mam 1 IUI takze ja toho moc nevim, ja mela ten pocit 5 dni po IUI ale nespinim.

biedronca
autor
25. únor 2019

@folik1 a mohu vedet proč máš PN?To právě musí být strasné, být doma a ten čas tím tuplem se vleče.

folik1
25. únor 2019

@biedronca PN mam se “ zadama” v praci toho na me bylo moc na psych.a proto jsme se rozhodli ze si pujdu odpocinout . Protoze to ma vliv na vse.tak snad se zadari

zany022
25. únor 2019

@folik1 svetle růžový

biedronca
autor
25. únor 2019

@folik1 A tak to taky není od věci, si opravdu spočnout. Je to třeba!
Tak at to klapne !

mitell
25. únor 2019

@amona Tak 13 dni od IUI a test pořád negativní. Začínám být negativni i já 😀 No holt se pomalu začínám smiřovat s dalším pokusem IUI. Co ty, nezkoušela jsi nakonec test?

folik1
25. únor 2019

@zany022 tak jestli se to nerozjede tak to muze byt k uhnizdovani

folik1
25. únor 2019

@zany022 beres utrogestan ?

zany022
25. únor 2019

@folik1 ne nic mi nedali

amona
25. únor 2019

@mitell ahoj, to je na pytel, ale pokud ještě nepřišla ms tak šance je, zkus si udělat necim radost a být pozitivní, na smutek a vzdělání bude prostor až pokud opravdu ms dorazí. Já netestovala, bude to zítra buď tak či tak... holky včera jsem si večer pěkně pobrecela...četla jsem různé statistiky o tom jak 37 let už he špatný jak už nemám kvalitní vajicka apod až jsem z toho chytla hroznou depku... ach jo...ale copak má člověk ve 20 mrazit
vajicka a počítat s tím na ,,horší,, časy? Ach jo....

folik1
25. únor 2019

@zany022 tak asi mas hormonalni profil v poradku. V jakem centru jsi byla ?

myrei
25. únor 2019

Tak co vás holky čeká tento týden? V jaké fázi IUI jste? Já zítra ultrazvuk před 2. IUI, tak se těším. Minule z toho bylo biochemické, tentokrát už to klapne ☺

biedronca
autor
25. únor 2019

@myrei Ted už j tělo připraveno,nastartováno. určitě to klapne 🙂

zany022
25. únor 2019

@folik1 v plzni na náměstí

mitell
25. únor 2019

@amona Nooo tak se rozjíždí asi MS.. Tak jedeme další kolo no.. To mám zas nervy.. 🙄😀 Ty zítra napiš jak jsi dopadla a držím pěsti ať aspoň tobě to vyjde 🙂

folik1
25. únor 2019

@myrei me ceka jeste tyden cekani 😂

folik1
25. únor 2019

@amona holka me je 36 a jsem pozitivni. Sestra šééfa otehotnela prirozene ve 43 takze holky!!!!! Hlavu vzhuru !!!! To dame!!! Negativni myslenky jsou luxus, ktery si nemuzem dovolit !!!!!!!! 😉😉

folik1
25. únor 2019

@zany022 nazev centra???

amona
25. únor 2019

@mitell ach jo...to mě mrzí...😞

amona
25. únor 2019

@folik1 dekuji, čas od času prostě potřebuji nakopnout abych si připomněla že ještě není nic ztraceno. I v mém okolí přirozené otehotnela paní 43 let...tak uvidíme. 😉

amona
25. únor 2019

@biedronca každopádně tento cyklus probíhá jinak než obvykle...jdou to trochu jiné tlaky a bolesti podbřišku tak buď je to konečně tehu anebo tak na mě působí vyšší dávky utrogestanu... těžko říct...má někdo podobnou zkušenost?

zany022
25. únor 2019

@folik1 IVF Zentren Prof. Zech

myrei
25. únor 2019

@folik1 A za týden testuješ? To už uteče ☺

myrei
25. únor 2019

@amona To by mohlo být těhotenství, mě taky minule to břicho bolelo jinak a dřív než jak před MS. Držím palce 🙂

folik1
25. únor 2019

Holky mate vsichni napsanej ten utrogestan???

folik1
25. únor 2019

@zany022 o tom centru jsem nikdy neslysela. Je mi divne ze ti nenapsal utrogestan nebo neco na ten zpusoub. A nejakou stumulaci, prasky-injekce . ??? Pred IUI ???