IUI 2019, koho čeká?

biedronca
29. pro 2018

Pojďte sdilet zkušenosti z Vašich IUI nebo sdílet pocity ci postupy pred planovanym IUI v roce 2019.
Jak dlouho se snažíte,a kolikate IUI podstupujete?

zany022
26. únor 2019

@folik1 pred iui jo.clostik a duphaston

mitell
26. únor 2019

@folik1 ja ho nedostala, jen před IUI jsem si pichla Ovitrelle. Taky jsem se divila žádný prášky , když je všichni mají 🤷‍♀️

zany022
26. únor 2019

@mitell tak asi vam zrajou vajíčka samy...mě nedozravaj a ms normalne mam jednou za pul roku

myrei
26. únor 2019

Tak dneska na UTZ folikul 18 mm a zítra (11 DC) jdeme na to. Jsem ráda, že to jde takhle rychle.
Jinak před IUI taky žádný prášky nemám. Až po..

folik1
26. únor 2019

Tak ted jsem zjistila ze nesmim ani prasek na bolest??? Uz 3 den mam hlavu jak strep 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

biedronca
autor
26. únor 2019

@myrei No super!! to je fajn,že maš prirozeně ovulaci a tak hezky velké folikuly.Ja měla ovu vzdy šílenýma hormonama "nahoněnou".
Tak at to klapne. Po ovulaci 1-2dpo hned začít dlabat kazdy den plátek ananasu, halvně ten tvrdý střed. Na lepší uhnízdění ( po dobu 5 dní).

biedronca
autor
26. únor 2019

@folik1 Paralen, maximalně.

folik1
26. únor 2019

@biedronca tak min.cele plato 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

amona
26. únor 2019

@folik1 ahoj, ovulaci mám takže jen cca 2 před IUI dostanu 1 injekci Ovitrelle na spuštění ovu a pak beru utrogestan na prodloužení lutealni fáze.

amona
26. únor 2019

@mitell @folik1 holky tak bohužel krev dnes negativní, 3 IUI se tedy opět nepovedla. Příští týden půjdu na genetiku a 2 mesice chci úplně vypnout...žádné stimulanty, zadne testovani ale vice sportu, zdravejsi strava. Na konci dubna jdu na konzultaci fo nového CARu a půjdeme do IVF.....

amona
26. únor 2019

@myrei držím pěsti! 🍀

mitell
26. únor 2019

@amona To mě mrzí... já jdu příští pátek na ultrazvuk a další týden pak taky 3 IUI. Pak si taky dáme tak měsíc dva klid. A pak to zas zkusíme.. Holt, je to boj...

karbouda
26. únor 2019

@biedronca parádní zpráva, já říkala, že prsa vypovídají prdlajs, moc gratuluji a držím palce, já jdu teď na druhé kolo..

myrei
26. únor 2019

@biedronca No zkusím ho sehnat a dám si 😉

@amona Děkuji, tobě taky, ať si tělo odpočine 🙂

werisekk
27. únor 2019

Zdravím včera jsem si píchla poslední injekci Menopuru a ve čtvrtek mě čeká ultrazvuk když budu mít štěstí tak by rovnou mohlo proběhnout první IUI

aklin
27. únor 2019

5 dni po iui, tyden do MS. Pritelkyne PMS je tu.

karbouda
27. únor 2019

@aklin však většinou se to shoduje ty příznaky, ještě nehazej flintu do žita, je to těžký, já vím, ale musíme věřit, víra a naděje jsou mocné

aklin
27. únor 2019

@karbouda ja vim, ze je to totozne. Jen me fascinuje, ze i pres hormony se objevuje pms. Myslela jsem, ze od toho budu mit klid.

pinkrose1
28. únor 2019

Ahoj, já jsem teď po 4 IUI, měsíc po laparoskopii, 11dni po pichnuti ovitrelle, 9 dní po inseminaci. Včera se mi udělalo šíleně špatně, tak mi to dnes nedalo a udělala jsem test (dle doktorky ho mám udělat zítra, až doberu duphaston, ale nevydržela jsem). Vidíte taky něco? Nezdá se vám, že je ten stín moc posunutý? Jsem smířená s variantou, že je to jen prosvítající kontrolní ryska, ale za 3 roky
snažení je to jediný stín, tak si držím alespoň nějakou naději. ☺️

karbouda
28. únor 2019

@aklin však nevíš, zda to je pms, věř 🙂

karbouda
28. únor 2019

@pinkrose1 jednak nic nevidím a jednak já měla ovitrelle 14 dní po aplikaci ještě.. Navíc 9 dní po iui je brzy, lepší netestovat, ale je to těžké já vím

aklin
28. únor 2019

@karbouda To jo, ale raději jsem připravena na obě varianty 🙂.
No nevím, nevím, jsem docela natekla. Byla jsem donucena si koupit dvoje volnější kalhoty. Já snad přibírám i ze vzduchu.

pinkrose1
28. únor 2019

@karbouda mám vyzkoušené, že mi ovitrelle už 8 den nedělá ani náznak ducha, měla jsem ho už opravdu hodněkrát, a nikdy takhle dlouho v těle nebyl, ale možné je vše. Každopádně uznávám, že na počítači tam také nic nevidím, v mobilu jsem to viděla a na testu je ten stín vidět i z větší dálky. No nezbývá mi, než počkat. 🙂

zany022
28. únor 2019

je to vše divné...včera 14 dní po iui hcg v krvi negativní test taky od 10 dne špinění bolest v podbříšku bolest prsou výtok z prsou...tak snad vyjde další...no už aby přišla ms...

karbouda
28. únor 2019

@pinkrose1 nechci určitě kazit naděje, akorát já mám teda zkušenosti, že když něco na testu takhle složité hledám, nikdy z toho nic není, akorát vyhozeny peníze a naděje střídající se se zklamáním no.. Že možná je lepší si ho udělat poprvé těch 14 dní po a být případně zklamana jen jednou, víš.. Než jednou vidíš stín či Rysku pak nic pak zase stín a tak dokola..

biedronca
autor
28. únor 2019

Ženský, IUI má smysl !! Věřte tomu.
Uz jsem tento test vkládala do "Snažilek" ,ale tady je to předmětné. Naše první IUI vyšlo taky.... ikdyz nedopadlo.
A ted naše třetí IUI vylšlo taky !!!

karbouda
28. únor 2019

@biedronca gratuluji moc, zakladatelce diskuze to přece muselo vyjít, tak tfuj tfuj

folik1
28. únor 2019

@biedronca GRATULACE !!!!! 🤗🤗🤗🤗

folik1
28. únor 2019

Dak me dnes pali žáha. Už 2 dny me boli prsa a rano mi bylo na 🤮 jeste 4 dny vydrzet 😱

myrei
28. únor 2019

@biedronca No super, bezvadný! ☺ Tak ať jde všechno hladce ☺ My byli včera na druhém, tak snad se k tobě brzy přidám 😉