IUI 2019, koho čeká?

biedronca
29. pro 2018

Pojďte sdilet zkušenosti z Vašich IUI nebo sdílet pocity ci postupy pred planovanym IUI v roce 2019.
Jak dlouho se snažíte,a kolikate IUI podstupujete?

luciml
22. kvě 2019

@zany022 ano, já měla dušíka sotva viditelného 👀. Bylo to těhu 👶🏼

zany022
23. kvě 2019

@luciml no mně spíš přijde divný,že jsem zkusila pak další dva a negativní...beru duphaston,tak třeba jestli to nedělá ono...a paní doktorka řekla,že když přijde ms,že mám vysadit.tak mě napadá,jestli bez vysazení vůbec by přišla...nemám s tím zkušenosti

folik1
24. kvě 2019

@kkacca taaak negativni, hned jdem do KET

kkacca
24. kvě 2019

@folik1 tak to me mrzi, ale super, ze mas zamrazeno..výborný, ze nemusis cekat další mesice a ze se do toho jde hned..drzim palce

zany022
24. kvě 2019

@folik1 prosim vás,co je to KET jak se to provadi

kkacca
24. kvě 2019

@zany022 stejne jako ET, ale je to transfer rozmarezneho embrya

folik1
24. kvě 2019

@kkacca tak mame jen jedno v mrazacku, tak snad se chytne

kaculik007
30. kvě 2019

Ahoj, jdu se k vám přidat....
Už 3 roky se snažíme a nic. Brala jsem clostilbegit a gynprodyl a nic. Takže jsme skončili v Pronatalu. Od 3DC do 7DC beru clostilbegit a příští týden na ultrazvuk a pak IUI....

aklin
31. kvě 2019

Caute holky. Dlouho jsem neprispivala. Koupila jsem si gynex. Vlastne me to donutilo pote co uz cca 17 dni slabe krvacim/spinim, ani nevim jestli MS probehla. Nekdy kolem 20 dc jsem mela silnou bolest na vajecniku, kdy jsem byla predklonu a rozdychavala jsem to. A po cca 5 - 10 min uleva. Mamka mi rikala, ze to mohla byt cysta a od te doby jen slabe krvacim, dnes jen spinim. V pondeli zajdu na gyndu.

kristis
6. čer 2019

Ja byla v září 2018 na našem prvním nevyšlo. Snažíme se 2 roky teď v pondělí nám dělali iui po druhé. To čekání je večnosť než si budu dělat test. Tak uvidím...

moncheris
6. čer 2019

@kristis Tak to se snažíme tak nějak podobně, když se nepovede, jakože teď vypadá, že nepovedlo ☹ tak půjdeme v červenci poprvé...
Držím palce, aby vám to vyšlo 🍀

hendrychovadeni
Autor odpověď smazal
Zobraz
kaculik007
7. čer 2019

Tak dneska provedené IUI a teď 14 dní čekat. To bude asi neuvěřitelně dlouhá doba...

hendrychovadeni
Autor odpověď smazal
Zobraz
hendrychovadeni
9. čer 2019

Tak přítel je po operaci nezhoubneho nádorů který dopadl dobře ale miminko nikde tak chceme zkusit inseminaci ale kde jsou i o víkendu spermie nejdou ani špatně ani dobre potřebují čas se vzpamatovat po operaci a kvůli lékům a už nám není 20 mně je 36 a příteli už bude 40

saja13
14. čer 2019

Ahoj holky dnes sem po prvním iui skym budu testovat? 😍

fatal_error
Autor odpověď smazal
Zobraz
kristis
26. čer 2019

@moncheris tak nám to nevyšlo v pátek jdeme na 3 pokus dnes utz se zákazem protože jsem brala clostilbegyt a mám tolik folikulov že nám prej hrozí 3 čata ale stejně jdeme do toho.

kamcatkad
28. čer 2019

Ja mám za sebou 3 IUI, důvod u nás je má alergie na sperma a zóna pellucida, aktuálně potlačené prednisonem, který beru již více jak rok ... jinak první IUI nevyšla, druhá vyšla, ale bohužel se mi udělal v 8 týdnů hematom a potratila jsem ... třetí pokus jsme absolvovali 20.6. takže ještě týden čekání zda se zadařilo ... snažíme se 2.5 roku

moncheris
28. čer 2019

@kristis tak držím, ať to vyjde! Já si občas říkám, že by pro mne dvojčata byla vlatně i výhra, protože se nedaří a nedaří a s věkem to nebude lepší...

kristis
28. čer 2019

@moncheris děkuji no uvidím jak to dopadne jsem úplně hotová příšerně mě boli břicho a musela mi něco nastrihnout protože se nedostala katetrom do mě takže i spinim a jedu na noční.

kristis
28. čer 2019

@kamcatkad držím palce to čekání je hrozný já teda zacinam čekat 14 dní je to věčnost

misko5
29. čer 2019

@kristis ahojky, tak budem čekat spolu..včera 5.IUI ( 4× bylo v r.2017)..držím nám palce!
Teď už to tak neprožívám, ptž.toho už máme dost za sebou a říkám si, že víc snad pro to udělat nemůžu..snažíne se 2,5 roku..

kamcatkad
29. čer 2019

@kristis díky, taky držím palce, a ano, to čekání je hrozný, člověk se snaží na to nemyslet, ale moc mi to nejde ... a my jsme tedy s manželem odhodlaný, že pokud tenhle pokus nevyjde, půjdeme do IVF ...

kristis
30. čer 2019

@misko5 taky držím palce uvidíš teď budeme tehu musíme tomu věřit že teď to konečně vyjde

werisekk
1. črc 2019

Ahoj holky jen bych se chtěla zeptat co si myslíte. Jsem čtrnáct dní po IUI a na těhotenských testech mám takovéto duchy myslíte že je to pozitivní?

kkacca
1. črc 2019

@werisekk to není duch, ale pozitivni test, hodne stesti

misko5
1. črc 2019

@werisekk gratuluji, seš těhu, o tom žádná! kolikáté IUI bylo?

werisekk
1. črc 2019

@misko5 děkuji🙂 jinak jsem teď po třetím IUI

kristis
1. črc 2019

@werisekk gratuluji tohle duch není je krásne pozitivní. Dělala si test i dřív já nevydržím 14 dní 🤔