IUI - musím mít žádanku?

roudna
20. říj 2018

Ahoj holky,

s manželem se snažíme už rok o miminko, bohužel se stále nedaří. První syn byl neplánovaný a teď Nám to nejde. Uvažujeme nad IUI, ale zajímalo by mě jestli se můžeme přihlásit do caru na inseminaci bez doporučení mého gynekologa nebo musím jít prvně k němu a on mi vypíše žádanku!
Moc děkuji za odpovědi.

lilavatty
20. říj 2018

@roudna Ahoj, mě rám tenkrát poslala moje doktorka. Teda dala zadanou manželovi na spermiogram. Ale myslím, že bys mohla i bez zadanky. Zkus si tam zavolat a uvidis😉 Do kterého centra chcete jít? Podívej se na můj Blog www.denikbudoucimatky.wordpress.com, mám tam sepsány všechny centra v republice 😉😉

merope
20. říj 2018

Já jakousi žádanku měla, ale zabordelila ji a do CAR nepotřebovala.

roudna
autor
20. říj 2018

@lilavatty uvazuji nad gennetem v praze. Vam se podarilo po iui otehotnet?

lilavatty
21. říj 2018

@roudna Ahoj, bohužel. Když jsem byla v roce 2016 v Pronatalu, absolvovala jsem 1x IUI které nevyšlo. A pak hned odběr vajíček a IVF. Taky nic. No pak jsme si dali přes rok pauzu a teď od června chodíme do Gennetu. Je tam úplně jiný přístup než v Pronatalu. Tady mám za sebou 2xIUI,pred třetím pokusem jsem šla na vyšetření HyCoSy a zjistilo se, že mám nepruchodne oba vejcovody. Takze přirozeně ani IUI teď nepůjde. Jdu teď v pátek do Gyncentra v Hloubětíne, kde mi buď zkusí vejcovody zpruchodnit. A když budou spatne, tak mi je odeberou. Pak už ale jiná šance než IVF u nás neni😔😔 Takže pokud ti můžu poradit, zkus si nejdřív taky zazadat o toto vyšetření. Ušetří ti to čas a nervy při čekání na //. Kdybys cokoli potřebovala, písni mi zpravu😉

merope
22. říj 2018

@roudna Já měla mnoho pokusů IUI, 4x IVF s vlastními oocyty, než jsem se rozhodla, že na vlastní kašlu, že sice vše vypadá ok, ale nechci dále zkoušet a šla jsem do darovaných. Napoprvé těhotná.

zanette82
17. pro 2018
jednaholkaa
18. pro 2018

@roudna Zadanku nepotrebujes. Rok snazeni neni zas tak moc..to bych jeste na tvem miste zkousela jine alternativni metody, pripadne vse mozne vysetreni..