IVF 2019 (obnovená skupina)

johan7
11. čer 2019

Holky, co jste byly ve skupině autorky @nikinu, která nakonec celou skupinu v rámci svýho duševního klidu a štěstí celou smazala, ráda bych s Vámi zůstala v kontaktu, ale nepamatuju si všechny Vaše nicky, tak když budete chtít, můžem pokračovat třeba tady.
@karbouda
@evunkas
@kackaa91
@lucik253
@catchulinecka
@kkacca
@bambulka247

johan7
autor
11. čer 2019

@teachandlive Ahoj 🙂 hodně štěstí ať to tentokrát vyjde, držím palce. Ani nevím, jak to je s těmi testovacími dny, mě v CAR napsali první test až 16.den po et, ale co jsem četla, tak to skoro nikdo nevydržel 😀

johan7
autor
11. čer 2019

@kiissiii Ahoj, tak ať se poštěstí, držím palce 🍀

lucik253
12. čer 2019

@johan7 Ja zkusila 11den

kkacca
12. čer 2019

Test jsem zkoušela od 6. nebo 7.dne a už tam byl duch, měla jsem testovat taky až 16. Den a to fakt neslo, pak asi 11.den jsem si ještě skočila na krev 🙂

johan7
autor
12. čer 2019

@kkacca Ty jo, až tak brzy jo? 🙂 No ale nedivím se, do 16. dne to taky nemůžu v životě vydržet 🙂

johan7
autor
12. čer 2019

@lucik253 Tak to je taky o něco dřív...no uvidíme, jestli se zvládnu masochistit do toho 16.dne 😀

evunkas
12. čer 2019

@johan7 ja se to chci pokusit vydrzet,abych si nadeji udrzela,co nejdele🙂

teachandlive
12. čer 2019

@johan7 ahoj děkuju, uvidíme 🙂 mne řekli v Heliosu, že nejdřív za 10 dní a za 14 jdu na krev, takže testovat budu až příští úterý po 12 dnech, musím to vydržet 🤨🙄

evunkas
12. čer 2019

@teachandlive v Podoli jsem to mela tak,ze 14 den jsem mela jit na krev...ale jak psala Johanka Pronatal urcil jako testovaci den az 16.den....

evunkas
12. čer 2019

Dneska mam pocit,ze se blizi spise menstruace.Dusevne se pripravuju na dalsi pokus...

johan7
autor
12. čer 2019

@evunkas Ale nee, mě říkala dr. v Pronatalu, že tyhle bolesti jako na ms jsou v podstatě běžné a že hodně ženských to tak má. Nakonec jsou naštěstí jen dvě možnosti, jak to může dopadnout a obě jsou si v tom začátku dost podobný 😔 Byť jsem taky už vnitřně po těch bolestech a krvácení smířená s tou druhou variantou, pořád ještě je v co doufat.

kiissiii
12. čer 2019

@evunkas mrcha nesmí přijít, držím pěsti. Kolikátý si už den? Já to tu už nestíhám číst 😁

lucik253
12. čer 2019

@johan7 14den mne obj na krev a ja si rekla ze zkusim 11den test no

bambulka247
12. čer 2019

@evunkas Ja som mala bolesti ako pri menstruaci asi do 3.mesiaca tehotenstva, stale som behala na wc ci nahodou nekrvacam. Vobec nic to neznamena ;)

bambulka247
12. čer 2019

@johan7 Ja som testovala 9.den po ket,este k tomu vecer a uz som mala peknu druhu ciarku. A ohss uz je lepsie? U nas nic nove, musim mat pauzu 3mesiace, potom dalsi pokus. Sme objednani do Heliosu na konzultaciu, chcela som sa objednat aj do Reprogenesis, ale tam maju prvy volny termin 9.10. :( tak nam asi nezostane nic ine, len zostat v Heliose.

johan7
autor
12. čer 2019

@bambulka247 Jejda, no, ale to uteče, uvidíš, 3 měsíce jsou krátká doba, mezitím si můžeš ještě dopřát věci, který už pak jdou tak nějak hůř 😀 a uvidíš, že se ani nenaděješ a je to tu. Můj ohss už je doufám v pohodě, resp.nebyla jsem na žádný kontrole, ale je mi, troufnu si říct, o fous líp, ale teda pořád špiním, někdy víc někdy míň, ale pořád a bolí teda břicho, ale už se předkloním, tak to bude dobrý 🙂

evunkas
12. čer 2019

@kiissiii dneska jsem osmy den...a od rana mam pocit,jak kdybych mela zacit co nejdrive menstruovat (zitra mam teoreticky termin menstruace) a to me nikdy pred menses bricho neboli...ja se z toho zblaznim...

evunkas
12. čer 2019

@johan7 no,uvidime,trosku se bojim,ze to nedopadne a budeme muset jit na 5.pokus:-(Od rana mam pocit,ze ten utrogestan ma jinou barvu,kdyz vytyka tak nejak nahnedlou...

johan7
autor
12. čer 2019

@evunkas Já teda zavádím Crinone, ale tohle hnědo-růžový špinění tam mám pořád, v podstatě od 2.dne po et. Bojíš se testu, viď? :( Evi, já na jednu stranu taky a taky chápu, že před 5.pokusem je ta psychika už dost v háji. Hodně štěstí a síly a moc Ti přeju pozitivní výsledek 🍀

evawest
12. čer 2019

@johan7 Ja jsem ten Crinone gel tak nesnasela. Hnus fialovej to byl. 🙈😖

johan7
autor
12. čer 2019

@evawest Fakt? No já si taky právě říkám, jestli tyhle potíže nemůžou být i z toho, ale Utrogestan nemůžu a nic jiného mi nenabídli, mám prý pokračovat.

evunkas
12. čer 2019

@johan7 diky,ale asi zacinam spinit...

evawest
12. čer 2019

@johan7 Ja jsem utrogestan nikdy nemela a na nove klinice jsem mela progesteron injekcemi. Ja jsem spineni z crinone nemela, vzdycky az tak den pred negativnim testem.

johan7
autor
12. čer 2019

@evawest A v čem Ti vadil?

evawest
12. čer 2019

@johan7 Prislo mi, ze se poradne nedostane tam, kam ma. A pak ho vetsina stejne vytekla, takze mi prislo, ze je to docela na nic. A ta pul hodinka chuze po aplikaci mi taky nesla pod kuzi. Ale zase kazdymu vyhovuje neco jinyho. Me treba ty injekce. 😊

johan7
autor
12. čer 2019

@evawest Občas se to nevstřebá všechno, to je pravda, zase jsem někde četla, že tam někomu zatuhl, je to s ním složitější, ale není to tak strašný, co nám zbývá než to vydržet 🙂

evawest
12. čer 2019

@johan7 Presne. Me se vzdycky zmenil v hrudky a ty mi byly prave neprijemny. Treba zrovna pri embryotransferu pri cisteni pred zavedenim spekula mi bylo vzdycky kvuli tomu az trapne, i kdyz jsem to samozrejme nemohla nijak ovlivnit a lekari vedeli, co to je. 🙈🙄

evunkas
13. čer 2019

@johan7 Johanko,tak jak ti je?Ja jak vcera zacla miniaturitne spinit,tak jsem v sest vecer udelala test-samozrejme negativni,ale s ohledem na to,ze ta moc byla odpoledni a 8.den po ket a jeste malo koncentrovana tak se neni cemu divit....testovat budu az pristi tyden,toho 20.6.Dneska zatim nespinim...

lucik253
13. čer 2019

@evunkas Drzim moc palce 😍

lucik253
13. čer 2019

@johan7 Jak se ti vede??? 😍