IVF a transfer leden 2021. Je na tom někdo podobně?

koderly
19. led 2021

Zdravím, v lednu jsem podstoupila své 3. IVF (již mám dvě děti, obě z IVF), dnes mám dvě třídenní embrya a ve čtvrtek jdu na transfer🙂 Je tu někdo na tom podobně?

majili
27. led 2021

Tak mi nakonec zůstali 2 mrazáčci 🙏 ❤

karolkama
27. led 2021

@koderly bezva, tak to gratuluji. Vypadá to slibně.👍😊. Nakonec jsi nevydržela 😂, ale věřím, že budu na tom stejně.🤔

karolkama
27. led 2021

@majili mám dvě velké děti.😉, ale je mi 39 roku a chtěla jsem s novým manželem své. 5 let to nešlo, tak jsme na to vliltli takto. Všude čtu právě, že se zavádi až to 5denni embryjko, tak se vojím toho, že už je to ztraceno.😞

karolkama
27. led 2021

@majili mám radost a upřimně závidím☺️. Máte ješte naději.

zuzicek2013
27. led 2021

Holky můžu se zeptat, podstupovali jste některá zákrok při kterém se zjistí připravenost sliznice na přijetí embrya? pokud ano, vydařil se pak KET?

karolkama
27. led 2021

@zuzicek2013 ahoj, vůbec nevím o čem mluviš a že neco takového je..🤔. Sliznici mi pani doktorka kontrolovala ultrazvukem a taky měřila... to je zajímavé, popiš o co jde.🙏

majili
27. led 2021

@karolkama četla jsem nějakou studii, že by to mělo být jedno, jestli 3 denní nebo 5 denní, že ty procenta úspěšnosti jsou stejné, takže nevěš hlavu.
Jinak mi nemáme ještě dítě žádné, takže doufám moc, že to vyjde ❤

nicol22
27. led 2021

Tak já dneska 7. den po ET a začala jsem špinit. Jelikož minule to bylo stejně a bylo to biochemické, tak se bojím, že to zase nedopadlo...😔

koderly
autor
27. led 2021

@nicol22 a testik jsi delala?

nicol22
27. led 2021

@koderly ještě ne...

karolkama
27. led 2021

@nicol22 nezoufej Nicol, 7 den je pohoda. Můze to byt zavrtávání.. 🙏

koderly
autor
28. led 2021

Holky vcerejsi testik 6. den a dnesni 7. den po ET🙏 a blbe je mi fest....Snad se udrzi🙏🙏🙏 jak u vas?☺️

karolkama
28. led 2021

@koderly ahojky, tak to je parada, těhulka jak vyšitá, ni já mám ještě čas. 😀

majili
28. led 2021

@koderly já mám taky ještě čas. Tvoje testíky jsou parádní, to je krása sledovat 😍

koderly
autor
28. led 2021

@karolkama
@majili diky holky!!! mam strasnou radost, protoze jsem ET moc neverila a nezbylo nam nic na zmrazeni, takze jsem z toho celeho byla fakt spatna...ikdyz se jedna o 3. dite a clovek to cele bere jinak samozrejme, nez kdyz se snazi o prvni, ale tak i tak se clovek pak na to cele IVF naprogramuje a proziva to😓 Kazdopadne vam chci rict, at neztracite nikdy nadeji!!! ja jsem v celku silny pripad neplodnosti a hle, vypada to, ze budu nakonec mamka tri deti🤭😄 tak se tesim na vase testiky!!!

karolkama
28. led 2021

@koderly to je bezvaaaaaaa....👏👏👏💐💐💐💐💐, ja bych taky čekala tretí, kdyby se zadarilo. A hezky bych si to v tom veku vychutnala..☺️. Každopadne, mooc gratuluji.

zuzicek2013
28. led 2021

@koderly krásný,velká gratulace.prosim tě,jaké testy ti dělali před IVF?

koderly
autor
28. led 2021

@zuzicek2013 uplne vsechny...hormonalni profil, ultz, pruchodnost vejcovodu, uroplasmata z moci a dalsi nemoci - i s manzelem, genetika - i s manzelem, imunologie - tu mam hodne spatnou, bez kortikoidu zabijim spermie i trofoblast (cast embrya pri uhnizdeni)...

zuzicek2013
28. led 2021

@koderly a měla jsi i Hysteroskopii nebo ERA test?

koderly
autor
28. led 2021

@zuzicek2013 nene, to ani jedno...U me se zamerovalo na tu imunologii

koderly
autor
30. led 2021

tak jak to u vas vypada holky?😉

nicol22
30. led 2021

Dneska 10. den po ET a sněhobílo...aspoň máme ještě jednoho sněhuláka. 😉
@koderly

sadovka
30. led 2021

@nicol22 taky tak😪

karolkama
30. led 2021

Ahoj holky, zrovna jsem si dala kafíčko a chystám se vám napsat. Už jste dál než já, jsem teprve 4 den po vloženi. Chci se zeptat i přesto, že si děláte test brzo a zjištujete , že jsou snhuláčči, tak bych to ješte tak nevzdávala. Počkejte na krev. 🙏. Ale měly jste v tom termínu co mám já pobolíváni podbřišku jak před menstruací, občas?

karolkama
30. led 2021

@koderly to je jasné, tady budou dvojčata...😀

majili
30. led 2021

@koderly ja jsem taky 4 DPT takze necekam, ze by na testu uz neco bylo, tak jako u tebe, ale prece jenom jsem to vyzkousela a nebylo 😂

koderly
autor
30. led 2021

ja dnes 9. den po ET..😅🙈🙏

majili
30. led 2021

@koderly to je parada 😍

karolkama
30. led 2021

@majili faaákt, já už bych z toho byla smutná. Kdy plánuješ dalši test? 😂Pocituˇješ na sobě něco?

majili
30. led 2021

@karolkama ja jsem magor, takze asi kazdej den 😂😂😂 nepocituji temer nic. Vcera jen asi parkrat za den takova jakoby mensi krec jak pri menstruacnich bolestech. A silene me teda boli prsa, ale ty bolely uz hned po OPU, mam je zvetseny a nemuzu skoro lezet na brise, jak to boli, ale to je asi uz ze vsech tech hormonu pred tim.