IVF a transfer leden 2021. Je na tom někdo podobně?

koderly
19. led 2021

Zdravím, v lednu jsem podstoupila své 3. IVF (již mám dvě děti, obě z IVF), dnes mám dvě třídenní embrya a ve čtvrtek jdu na transfer🙂 Je tu někdo na tom podobně?

majili
30. led 2021

@karolkama a smutna z toho nejsem, protoze vim, ze hodne lidem se neco objevi treba az 10. den teprve, takze to ani moc necekam driv, ale mam to spis jako takovy experiment, kdy se to ukaze 😁 ja tomu dost verim nejak vnitrne a zaroven i pocitam s moznosti, ze se to podarit nemusi, ale momentalne z toho smutna nejsem, ze se tam jeste nic neukazalo 😊

karolkama
31. led 2021

@majili máš výhodu v tom, že máš ještě ty mrazáčky. Mě nezbyl žádnej mrazáček.😞.

karolkama
31. led 2021

@majili 😀, no já bych to nechtěla řešit, kdyby mě to nepřekvapilo..🙃. Prsa mě bolí už taky delši dobu, to je fakt. Přikládám to ke stimulaci. Tak uvidíme. Máme tady krásnou neděli, tak hurá do dýšího týdne, hlavně pozitivně.

koderly
autor
31. led 2021

@karolkama holky me prsa boli brutalne od zacatku...je to asi ten Utrogestan taky...Zitra si dojdu na krev, tak dam vedet, na testu uz mam dalnici😅🙏 dnes 10. den od ET, tak doufam, ze se snad uz udrzi🙏🙏🙏

karolkama
31. led 2021

@koderly no já jsem zvědavá...budou 2budulínci?

koderly
autor
31. led 2021

@karolkama ale dejte pokoj s tema dvojcatkama🤣😜 Ty jo, to by bylo neco teda🙈 jsem po dvou cisarich, to by moje gyndarka neprezila🤣 Ne, myslim, ze je tam fakt jedno....uvidime z krve a pak ultz😅 Dvojcatka tu rada prenecham jinym mamcam😘

karolkama
1. únor 2021

@koderly ahojky, tak jak jsi dnes dopadla?😊😊😊

koderly
autor
1. únor 2021

@karolkama Hcg 608,36... jsem 16 dni od oplodneni, takze to krasne sedi👏👏👏 Nekdo ma take novinky?🙏

majili
1. únor 2021

@koderly krasna prace 😍
U me nic noveho, 6. den po transferu a test stale negativni. A stale verim 😊

koderly
autor
1. únor 2021

@majili dekuji😘 Ja mela u predchoziho tehu uplne slabeho dusika nejdrive 7. den po KET😉 a nekdo ma i dele!🙏 drzim palce!!!! dej vedet zitra😉

sadovka
2. únor 2021

Holky trošku z jiného soudku, snad nebude vadit. Vy, co máte test pozitivní,jak a co jste dělali před/při/po ET, KET?a vyšlo vám to hned a nebo třeba jedete už několikátý měsíc za sebou? Je něco, co by jste doporučili? Já měla snehobilo, takže se začínám připravovat na další KET. Děkuji 🙂

koderly
autor
2. únor 2021

@sadovka ja mam 3 IVF za sebou. 1. IVF ET nevyslo, vysel KET, 2. IVF ET nevyslo, vysel KET, 3. IVF ET vyslo. Zaklad u me je poradne imunologicke vysetreni a spravna lecba. U prvniho IVF me v caru udelali jen zakladni imuno a ta vysla ok...ET nic, na KET jsem si naslepo vydupala Prednison. U druheho IVF me v jinem caru vysetrili v Podoli imuno a nasli zavadu...nasazen zase Prednison, ET nevyslo (ted vim proc, byla jsem silene prehormonovana), KET ale vysel zase. A ted u tretiho IVF v Gennetu udelali konecne poradne imuno vysetreni a bylo to fakt spatne, 8 tydnu me po imuno strance pripravovali na transfer....A vyslo ET...sice z cele stimulace jen jedno embryo, ale bylo pry fakt kvalitni. Takze za me to chce fakt mit v poradku imuno, a pak zalezi na kvalitnim embryu...vice asi udelat nejde😓 zadne priplatkove metody jsme ted u 3. IVF (krome prodlouzene kultivace) nemeli....manzel ma ale spermie super. Kolik mas mrazacku a jake kvality?

sadovka
2. únor 2021

@koderly děkuji za rozsáhlou odpověď 🙂 no my máme z druhého IVF 9 měsíčního chlapečka. Měly jsme celkem 6 mrazáčků, teďka 2 nevyšli, takže máme 3 a dnes jsem právě psala doktorce, jak to bude dál, jestli jít zase do dalšího pokusu nebo udělat nějaké vyšetření nejdříve a ona mi navrhla imunologii.nikdy jsem o tom neslyšela a zrovna teď mi to tu píšeš i ty, takže půjdeme do toho a pak až KET, děkuji moc😊

koderly
autor
2. únor 2021

@sadovka kam chodis do car? chce to poradne vysetrit, vyborni jsou v Imunii...nebo mudr Malickova, ale ta uz pry asi nebere, navic dela pro Gennet..imunologie je zaklad, bych ty doktory nekdy fakt...🙈

karolkama
2. únor 2021

@majili tak já už mám testiky taky nakoupeny..👏👏, ale musim vyckat. 😀

koderly
autor
2. únor 2021

@karolkama parada!!!! kdy zacinas, kolik dni po transferu jsi?😀

karolkama
2. únor 2021

@koderly jsem 7 dni po transferu a vkladali mi 3 denni embryjko, ktere zustalo jedine a vyvijelo se pomaleji. Treti den na 6 bunek rano. Tak uvidime. 😊

majili
3. únor 2021

@koderly
@karolkama
tak já dneska 8 dní po ET a stále bílo. Po čtení různých diskuzí vím, že šance je pořád, ale už začínají i malé pochybnosti. Tak snad tam prďola bojuje.

sadovka
3. únor 2021

@koderly já chodím do Reprofitu v Brně, máme od tud chlapečka, tak jim zatím důvěřuji😊

majili
3. únor 2021

@sadovka taky chodím do Reprofitu v Brně 🙂

karolkama
3. únor 2021

@majili noo, jsem na tom stejne. I dnes jsem zkoušela a taky bilo. Myslim si ale, že mame ješte čas, vim ,že mame stejne tri denni embryjko vid, tak snad se nam tam jeste zavrtava. Ale
Zacinam mit opravdu stavy jak na menstruaci, zimnice, horko, onprsach ani nemluvim. Chut na vsechno, tak uvidime. Zitra testovat nebudu. Necham to na patek, sobotu, nedeli, pondeli.😂😂. Mám ješte 4 testy. A tynjsi mela kolikati bunečné embryjko? Ja chodim taky do Reprofitu😀

majili
3. únor 2021

@karolkama ja jsem mela prave uz 5 denni embryo, takze u me uz by spis melo neco byt videt nez u tebe 🤷🏻‍♀️ mela jsem blastocystu. U tebe to spis bude az pozdeji. Ja jsem si rekla, ze udelam test az v nedeli. Protoze jak jsem byla v pohode celou dobu, tak me to dneska trochu rozhodilo a radsi uz se tim nebudu stresovat. Muze to byt jen nizka hladina HCG, ale co ja vim. Zase by to bylo hodne velky stesti, ze by vyslo hned prvni IVF. No uvidime 😊

koderly
autor
3. únor 2021

holky ja dnes v noci (29. DC) mela docela silne bolesti na ms, uplne jsem se vydesila, ze to dostanu, bala jsem se pohnout🙈 Nastesti rano ok, ale jako....nemela jsem doma zadny test, tak az ted jsem si koupila a jedu ho pocurat pro uklidneni😅🙈 Rano jedu do Caru na krev....

zuzicek2013
3. únor 2021

Holky kolikrát den ve stimulovanem KETU Vám vkládali embryjko?

koderly
autor
3. únor 2021

@zuzicek2013 koukam do papiru, pri prvnim IVF uz nevim, u druheho 19. DC

karolkama
3. únor 2021

@koderly počkej, ale ty už máš přeci jasno, nebo proč opět krev?

koderly
autor
4. únor 2021

@karolkama holka u me neni jasne jeste😅 ne, snad uz ano, u predeslych ET vzdycky biochemicke...V pondeli jsem si tu krev zaplatila sama, dnes jdu do Gennetu oficialne na krev 14 dni od transferu...aspon uvidim narust, pry jedna hodnota nic moc nerekne, chce to krev 2x kvuli narustu hcg. Dnes v noci zadne bolesti briska, tak snad dobry🙏

majili
4. únor 2021

Tak ja bohuzel holky zacala dneska spinit. 9. den po ET, dneska jsem si test nedelala, ale myslim, ze uz je bohuzel rozhodnuto. Krev mam mit az v utery, ale do te doby se MS predpokladam rozjede.

karolkama
4. únor 2021

@koderly ahaáa, to mi nějak uniklo. Tak přeji hodně štěsti. Já mám dnes šiléné pocity, bolí mě břicho, potilm se a mám pocit jak kdyby mě bolela ve vnitr děloha , pocit jak prvni poslíčk před porodem. Nechápu to. Taky mě napadlo, že kdybx přišla menstruace, jestli vůbec může přijit když beru progesteron a estrofen v pravidelném cyklu a nebo až po vysazení.

karolkama
4. únor 2021

@majili co když je to uhnizdováni? Jak už jsem psala, jaké mám pocity. Ty nemáš žádné? Menstruačni? A co bereš za léky?