Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

IVF, berete s sebou na první konzultaci partnera?

kacenkabj
18. kvě 2015

maminky, budouci maminky berete sebou na první konzultaci i partnera? manžela?

karkab
18. kvě 2015

Zdravim,urcite,prvni konzultace byla s nami obema 🙂

zrzkasro
19. kvě 2015

Já jsem byla na 1.konzultaci sama, protože jsme se posunuli nečekaně v pořadníku díky tomu, že někdo před námi vypadl a bylo to dost na rychlo a manžel byl právě na služební cestě, ale paní doktorka mi řekla ať přijde na některou z dalších schůzek, aby mu to mohla všechno vysvětlit a měl možnost se zeptat. Takže pokud máte možnost jít i s partnerem, tak určitě jděte. Navíc tam dostane i informaci o vyšetřeních, která se budou týkat jeho.

kathla82
20. kvě 2015

ahoj, ano šli jsme oba a udělali jsme dobře neb nám hned brali několik ampulí krve a ty šly na genetický rozbor. Byly jsme trošku překvapení, ale větší překvápko byl výsledek, kdy mne zjistili genetickou odchylku a tím doporučili metodu IVF a předtím genetický rozbor buněk z několikadenních embryí. Ty co budou ok už by neměly mít na 99,99% vůbec žádnou vadu, co se může během těhotenství pak objevit. Ale toto dělá dle všeho jen pár klinik v ČR.

ivullenkaaa
21. kvě 2015

Ahoj holky..muj pritel ma horsi spermosky,ja bych mela byt v poradku. Prodelali jsme 3 iui a bez uspechu. Muj gynekolog mi rekl ze je to na IVF. Chtela jsem jeste zkusit pruchofnost,ale rekl ze ja bych mela byt v poradku. Nevite jake vas cekaji vysetreni? Nekdo chodi na hysteroskopii...jak dliuho to cele trva nez Vas vezmou na odbery?

zrzkasro
21. kvě 2015

My jsme na tom byli stejně ... manžel horší spermiogram, ale já v pořádku a dělali mi jen ultrazvoková vyšetření v různých fázích menstruačního cyklu a odběry krve ... těch bylo taky několik, protože je potřebují z různých denních dob. Pak jsem ještě byla na imunologii, ale tam to byl taky jen odběr krve. Hysteroskopie a laparoskopie se prý dělá jen v odůvodněných případech. V březnu jsme byli na 1. konzultaci, během dubnového cyklu se dělali vyšetření a v květnu se "šlo na to". Počítej s tím, že tam budeš docela často, tak pokud to nechceš nikde vykládat připrav si slušnou výmluvu ... u mě to byly záda a rehabilitace a týden po přenosu chřipka 🙂. Naštěstí to vyšlo hned na 1. pokus. Chlapi to mají jednodušší u nich je to jen odběr krve a spermiogram.

Sem začni psát odpověď...

Odešli