• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Bojíte se jako já?

22. ledna 2014 
Jasně, že schválně nééééé :grinning:
16. čer 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jo já pádím smažit :grinning:
16. čer 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
to bych si nedovolila něco schválně :grinning:
16. čer 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vidíš, ty udělej. My se s chlapem moc nehodneme na jídlech. Já mám docela ráda těstoviny, rýži, kuřecí maso. On vepřový, a brambory, na jakýkoliv způsob, akorát brkaši nechce, tu zas já ráda.
A mě to nebaví vařit, furt jen to, co che on a taky s tím časem jsem na tom blbě, ale naštěstí mě ještě nevypakoval z domu.
16. čer 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak utíkej, já se jdu pomalu chystat na druhou šichtu do školy.
16. čer 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak olej se rozpaluje kiukám ,že mám štěstí ten můj zblajzne skoro vše :grinning:
páni nějak dlouho nučíte v tý vaší škole nechtěla bych být váš žák :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. čer 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
já fakt píšu jak to čuně :grinning:
16. čer 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
My učíme dlouho jenom někdo, takový magoři, jak jsem já, víš. Mám ještě po odpolednách jazykové kurzy pro veřejnost, středa je v pohodě, to si můžu mezitím zajít domů, ale ostatní dny opravdu jdu ráno o půl sedmé z domu, a přijdu po sedmé večer. To je tak pravidelně. Ale ted je to lepší, odmaturovali mi už oktavání, tím pádem mi ubylo 5 hodin, dobíhají už i kurzy a je to vcelku na pohodu. Navíc jsem se snažila nahnat si látku, protože jsem jednak nevěděla, jak mi dají lázně a jednak jak to bude s těhotněním, takže už mám vesměs dobráno a jen opakujeme nebo procvičujeme na počítači a je to v pohodě. Včera jsem si dokonce vyrazila s jedním kurzem na chvilku na pivo (teda já neměla), byla to poslední hodina, tak mě pozvali jako poděkování...
16. čer 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můj chlap je někdy z té mé pracovní doby na mrtvici, protože on zase chodí spát mezi osmou a devátou, protože vstává ráno po čtvrté, takže se během roku vidíme tak hodinu každý den.
16. čer 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aspon jsme si vzácní. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. čer 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

marcelko: jezdím do CARu na Obilní Trh...

jinak su z OPU taková zklamaná a bojím se toho co bude jelikož sem měla pouze 6 vajuch... oproti předešlým 19 je to pěkněj rozdíl... v pátek si mám volat kolem poledne jak na tom bobíšci sou... doufám, že budou kvalitní...
16. čer 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, no není to moc, ale záleží, jak budou dobří. Já jich měla třicet a vidíš, zatím nic. Tobě se klíďo píďo může podařit i se dvěma. Držím moc pěsti.
16. čer 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela no tak to doma opravdu nepobydeš :astonished:
@martiiik18 málo ,ale někdo jich má ještě mín´,ale třeba to zas budou velcí bojovníci :sweat_smile:
a že až v pátek já volala hned 2den :unamused:
16. čer 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nepobydu. A ironíí je, že odevšad člověk slyší, no jo, učitelé, ve dvanáct jsou doma a furt maj málo...za tohle bych kolikrát kopla do ksichtu, fakt že jo.
Přála bych každému, ať si tam jde stoupnout, třeba jen na měsíc a pak by viděl. A taky by mě velmi zajímalo, kdo z učitelů dosáhne na průměrný plat v této republice.
No ale to je mimo téma.
Fakt je ten, že kdyby mě to nebavilo, tak za ty nervy a prachy by to fakt nestálo. Jenže jsem to odmala chtěla dělat a asi jsem se pro to narodila a to je pak těžký.
16. čer 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mám zas konečně všechno hotovo uf :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já bych taky dělala ráda co mě baví,ale to jsem se měla líp učit :grinning:
a hlavně jsem ráda,že mám aspon nějakou práci,i když v poslední době se to tam nějak s prominutím sere tak ,abych se měla vůbec kam vrátit :confounded: to by mě asi už i mrsklo tady v okolí nic není všechno rušeja nepříbýraj nikde :fearful:
ale koukám tady nokdo tak zas pádím :grinning:
16. čer 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikdo :grinning:
16. čer 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co děláš za práci? A ono to u nás není vůbec růžové, taky čekám, kdy dostanu výpověď. Už jsem doma, a mám hlad a nikdo nic neuvařil :sweat_smile:
16. čer 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
šiju vojenské stany.kryty na bazeny(ty se sváří),ale hodně pro armádu,né naši teda spíš je to na vývoz
jinak ještě třeba autoplachty,ale ty já nedělám atd.
prostě dřina a makačka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. čer 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky přemýšlím co bych si dala za chvilku my začíná prostřeno tak to bude teprv hlad :grinning:
asi si vytáhnu z ledničky kedlubnu :slight_smile:
16. čer 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musím se jít věnovat drahému, láká mě k sobě do pelíšku...
16. čer 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
A už mě nechce, došel mu mail od toho našeho odhadce a tak už zase můžu prý na net:slight_smile:
16. čer 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
J8 si dám jogurt nebo cottage, nějak mě to poslední dobou chutná. Na prostřeno nekoukám.
16. čer 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to tě brzy vypakoval z pelíšku teda :wink:
16. čer 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nakonec jsem tam šla a pak jsme aji na chvilku usnuli, Ted jdu pokračovat ve spaní, tak se loučím, dobrou...
16. čer 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska není na testu ani ten stíneček už. Zítra jedu na krev a jdu se domluvit, co a jak dál.
17. čer 2010 v 05:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsem mluvila s tou mojí doktorkou. Říkala, že zítra teda na krev, a když nic, tak doporučuje jeden měsíc počkat. Přestanu brát léky, tím se mi spustí měsíčky prý, pak dostanu na měsíc další léky, abych měla ms další měsíc, a pak teprve KET. Takže ty lázně teda absolvuju, když bych měla stejně měsíc čekat. Äch jo.
17. čer 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je divný,že musíš měsíc čekat mě v sanusu
řekly,že když mám sněhuláčky tak to provedem hned,že není na co čekat
takže kdyby mě nepodfoukla sliznice tak už mám dávno po ket
17. čer 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdepak jsou ostatníííííííííííííí :grinning:
marcajdo ty ještě pořád maluješ :wink:
valkil ,martiiik,tulik,barbika jak je :sweat_smile:
17. čer 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky nevím, proč mám čekat
štve mě to.
17. čer 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí