IVF. Bojíte se jako já?

petulev
7. kvě 2010

Holky, kdo jde na IVF teď v květnu a bojí se jako jááá? ☹

evik31
21. čer 2010

@pampeliska36 v ivf červenci jsou holčiny co teprv na ivf čekají já vím byla jsem se občas na je juknout,ale s těmi toho ted moc sdílet nebudem oni nevědí do čeho jdou a my to už máme většina bohužel zasebou i když né uspěšně
a do 2ivf zase ještě nejdem a jsou tu holčiny co teprv zase čekají na nějaké výsledky tak nevím

to je to samé jak psala jancica některé z nás na ket sice čekají,ale to jsme jenom dvě zbytek né
tak já nevím děvčata rozhodly jste se nějak
já to nechám na vás se někde na vás napíchnu 😀
ale tenhle měsíc je fakt blbej 😒

barbika
21. čer 2010

@martiiik18 držím palečky a hezky si s mimískama povídej, ať se rychle uchytnou!!

@evik31 no docela bych se k Vám přidala a založila nové téma. Klidně jak psala Marcel IVF 2010-porod 2011 a možná bych to zkusila dát do snažilek. Ať tu neplodnost moc neškádlíme 😀 Ale to je můj názor 😉
Ráda se s Vámi budu dělit o zkušenosti dál 🙂

evik31
21. čer 2010

já bach to založila ale nevím jestli to už nezakládá někde marcelka 😉

barbika
21. čer 2010

@evik31 tak počkáme 😀

evik31
21. čer 2010

jdu udělat salátek a jestli to nebude založené ho založím a asi v těch snažilkách nebudem asi tu neplodnost opravdu dráždit dobrej nápad 😉

78marcela
21. čer 2010

Zatím nezakládám, vráti,l se domu chlap, večeříme, donesl trubičky, udělal kafe, tak se mu věnuju

evik31
21. čer 2010

teda trubičky k večeři jo to já mám salátek

evik31
21. čer 2010

tak já jdu na to hodím do těch snažilek neplodný přeci nejsme ještě chvilku počkám kdyby byl nějaký návrh proti 😀

78marcela
21. čer 2010

nejsem proti

evik31
21. čer 2010

dobrá jdu na to 😀

evik31
21. čer 2010

tak já už jsem přestěhovaná kdepak jste vy 😀
čekám na vás ve snažilkách ivf2010-porod2011 😉

evik31
21. čer 2010

jdu juknout na prostřeno a až se vrátím at jste tam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

78marcela
21. čer 2010

ok, už tam běžím...

evik31
21. čer 2010

no nějak se loudáš holka barbika už je tam 😀

78marcela
21. čer 2010

Holky, jelikož se toto téma ukázalo jako velmi nešťastné (a také již není aktuální), otevíráme novou diskusi, která určitě přinese více štěstí. Kdo chcete, pojďte za námi na https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/ivf-2010...

evik31
21. čer 2010

hezky jsi to napsla Marcelko 🙂

valkil
22. čer 2010

Tak jsem musela chvíli vytvářet nějaké hodnoty v práci 😝
Jinak dnes jsem 7. den po ET (1. IVF), + máme 2 nanučky ( z celkem 19 folíků bylo 7 oplodněných 😖 )
Testovala jsem, že test byl citlivý, ale asi málo 😎
Hlavně někde mi někdp psal, že se počítají i ty dny s prodlouženou kultivací...

valkil
22. čer 2010

tak jsem to šupla vedle 😀

jborska
25. dub 2013

@petulev
Prosim, muzes mi dat kontakt na tu bylinkarku v Pruhonicich, pokud pomohla k otehotneni?
Diky, J.

petulev
autor
26. dub 2013

@jborska Ahojky, nám nakonec vůbec nepomohla, dokonce jsem slyšela několikrát i na ní stížnosti, tak jsem si její číslo smazala... 😒

kynclovap
13. led 2014

@petulev Dobrý den, narazila jsem na Vaší starou diskuzi ohledně paní bylinkářky Havlíčková, jelikož jsem se nedočetla jestli Vám pomohla nebo ne, tak Vám píši. Děkuji za odpověď

petulev
autor
15. led 2014

@kynclovap Dobrý den, já si myslím, že nám ty bylinky vyloženě k početí nepomohly, ale docela dobře to očistilo tělo. Po této kúře jsem otěhotněla až skoro za 2 roky 🙂

kynclovap
16. led 2014

@petulev Děkuji za odpověď. A to Vám bylinky míchala ta paní?? Víte, manžel je v tomto hrozný skeptik a na spoustu věcí, co není podložené, nevěří a myslí si, že je to jen tahání peněz z lidí, kteří jsou v zoufalé situaci.

petulev
autor
16. led 2014

@kynclovap Ne,ne. Měla nějaké univerzální. Ale v průběhu času jsem na tu paní slyšela docela stížnosti, že je docela drahá a zase tak tomu nerozumí, tak nevím. Jestli teda můžu něco poradit, tak nám určitě pomohl wellnes pobyt ve Františkových lázních - stačily tři dny a každý den jsme šli pohladit pindíka malého Františka a za měsíc jsem byla těhotná 🙂 Tak nevím, asi čáry máry 🙂

kynclovap
17. led 2014

@petulev Tak v našem případě, že bych otěhotněla přirozeně by byl zázrak. Ale o lázních jsem taky přemýšlela. Děkuji a hezký den

lotty33
21. led 2014

ahojky děvčata chci se zeptat koukám že jste si taky pichali Gonal ja do toho jdu 1.unora a chtěla bych vědět jestli jste někdo měli nějaké potíže po čas injekcí..díky Šárka 🙂

lotty33
22. led 2014

Ahojky děvčata v unoru mě čeká první transfer a taky se pořád nemůžu rozhodnout jestli jedno nebo dve embrya mam endometriozu takže nejsem uplně zdravá.Začnu si teprve pichat Gonal a za tři nedele odber vajíček sice je ještě čas nad tím uvažovat nebot nevíme kolik jich budeme mit k dispozici ale stejně mi to v te hlavě leží.... 😒