• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF centrum, prof. Zech v Plzni. Máte zkušenost?

24. srpna 2014 
Máte prosím někdo zkušenost?
1. pro 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
8.12.tam jedeme na konzultaci.budu ráda za jakoukoliv Vaši zkušenost
1. pro 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
prosím máte někdo zkušenost?
1. pro 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, chodim do Caru do Smetanovky. Jsem po 2. IVF a jsem vcelku spokojená. Sestřičky jsou milé, všechno ti vysvětlí. A doktoři- dr. Hradecký:myslim, že je to asi nejlepší dr. v Caru, díky němu jsem možná těhotná. Jedu na krev 9.12..Dr. Vlček je tam asi novej, připadá mi, že se se všim radí s ostatníma dr.. A dr. Košťák: tomu jsem musela přijít na chuť, ale je v pohodě, akorát mi neudělal všechny vyšetření a kvůli tomu nejspíš nevyšli dva předchozí pokusy. Držim ti pěstičky ať všechno klapne a hlavně pevný nervy. Neni to zrovna procházka růžovým sadem, ale pro mimi to musíme podstoupit :wink:
5. pro 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
venyska, koukam, že si se vdávala 4.4.-já taky :grinning: :grinning: :grinning: moc vám to slušelo :wink:
5. pro 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.
Já chodila do tohoto centra v Karlových Varech a max. spokojenost. :wink: je to pobočka toho Plzeňskýho a otevřený to tam je relativně krátce (myslím tak 1,5 roku). Vše OK. Sestřičky úžasný :slight_smile:
5. pro 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám ze Smetanky dvojčata :slight_smile: a obrovská spokojenost a perfektní přístup. :slight_smile: Vyšel mi první pokus. :wink:
6. pro 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já bohužel dneska udělal test a byl negativní.Byla jsem už na dvou pokusech a nic...............Byla jsem v Plzni u MUDr. Vlčka a jak už někdo psal, taky mi přijde, že tam je nový, dokonce mu radily i sestřičky.........
8. pro 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky<
já také chodím do Smetanky.
Mám za sebou 3IVF a mám jednu dceru.
Snažíme se o další. 3.IVF nevyšlo. Ted stimuluji na 4.
15. zář 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, chtěla bych se k vám přidat, já plánuju navštívit tohle centrum příští rok, přecházím z jiného. Jak dlouhá je tam čekací doba po objednání ? a taky nevíte někdo, jaký tam mají ceník? jsem už bohužel samoplátce
8. říj 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pigy mě přijde,že berou hned,alespon jsem to tak měla vždy. ceník je takový,že mají balíček a v něm icsi,pk,ah,et,opu a platí se 15tis + léky a ty ted asi vyjdou na nějakých 5tis,to beru ty dražší.
8. říj 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko a nevíš, jaký je ceník pro samoplátce? mě už pojišťovna nic nebude hradit
8. říj 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pigy tak to vím také dobře neb jsem tento pokus už měla jako samoplátce. ten balíček,co jsem ti psala,tak ten mají za 39tis + léky. ty nejlevnější jsou merional,pak normálně decapeptyl a všechno okolo,tak to by vyšlo na 10-15tis,ale já díky tady koníkovi sehnala léky a vyšly mě na 6tis.
8. říj 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko tak to jsi zlatíčko a moc jsi mi pomohla, moc moc děkuji :slight_smile:
8. říj 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
není zač a ted se zeptám já proč přecházíš a odkud.
8. říj 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko přecházím z ČB z ARTu, a proč, protože chci změnit prostředí a taky mi v artu vadí, že když se nezeptám, tak nevím, prostě přístup a ten se teda dost změnil, je to tam už pásová výroba :unamused: chci někam pryč
8. říj 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
chápu,jen aby jsi nebyla zklamaná,je to tak téměř všude.
8. říj 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko no to je mi jasný, ale stačí mi, když čtu, co všechno je v jiných centerech automatický a co v artu není, prostě je toho víc a já chci změnu, nepříjde mi normální, když jsi objednaná na desátou a ještě v půl jedný sedíš v čekárně, není normální, když tě při ET pomalu zraní, na pokoji je zima, netopí, po transféru s tebou cloumají a naráží posterlí do dveří, sestry si jen tak zmizí na hodinku kdo ví kam, je toho prostě víc :unamused:
8. říj 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chtěla bych někoho z vás zeptat na zkušenosti s ivf v plzni. Byla jsem na 2ivf v plzni natalartu ale bohužel neúspěšně, tak chci zkusit jít sem, prý mají lepší úspěšnost. Nemáte někdo zkušenost, a taky jak dlouho po objednání se čeká? Moc děkuju.
24. srp 2014 v 16:02  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek