IVF centrum, prof. Zech v Plzni. Máte zkušenost?

venyska
1. pro 2009

Máte prosím někdo zkušenost?

venyska
autor
1. pro 2009

8.12.tam jedeme na konzultaci.budu ráda za jakoukoliv Vaši zkušenost

venyska
autor
1. pro 2009

prosím máte někdo zkušenost?

ginak
5. pro 2009

Ahojky, chodim do Caru do Smetanovky. Jsem po 2. IVF a jsem vcelku spokojená. Sestřičky jsou milé, všechno ti vysvětlí. A doktoři- dr. Hradecký:myslim, že je to asi nejlepší dr. v Caru, díky němu jsem možná těhotná. Jedu na krev 9.12..Dr. Vlček je tam asi novej, připadá mi, že se se všim radí s ostatníma dr.. A dr. Košťák: tomu jsem musela přijít na chuť, ale je v pohodě, akorát mi neudělal všechny vyšetření a kvůli tomu nejspíš nevyšli dva předchozí pokusy. Držim ti pěstičky ať všechno klapne a hlavně pevný nervy. Neni to zrovna procházka růžovým sadem, ale pro mimi to musíme podstoupit 😉

ginak
5. pro 2009

venyska, koukam, že si se vdávala 4.4.-já taky 😀 😀 😀 moc vám to slušelo 😉

bury
5. pro 2009

Ahoj.
Já chodila do tohoto centra v Karlových Varech a max. spokojenost. 😉 je to pobočka toho Plzeňskýho a otevřený to tam je relativně krátce (myslím tak 1,5 roku). Vše OK. Sestřičky úžasný 🙂

esterka610
6. pro 2009

Já mám ze Smetanky dvojčata 🙂 a obrovská spokojenost a perfektní přístup. 🙂 Vyšel mi první pokus. 😉

elim
8. pro 2009

Ahojky, já bohužel dneska udělal test a byl negativní.Byla jsem už na dvou pokusech a nic...............Byla jsem v Plzni u MUDr. Vlčka a jak už někdo psal, taky mi přijde, že tam je nový, dokonce mu radily i sestřičky.........

sslunicko
15. zář 2010

ahoj holky<
já také chodím do Smetanky.
Mám za sebou 3IVF a mám jednu dceru.
Snažíme se o další. 3.IVF nevyšlo. Ted stimuluji na 4.

pigy
8. říj 2010

ahoj holky, chtěla bych se k vám přidat, já plánuju navštívit tohle centrum příští rok, přecházím z jiného. Jak dlouhá je tam čekací doba po objednání ? a taky nevíte někdo, jaký tam mají ceník? jsem už bohužel samoplátce

sslunicko
8. říj 2010

@pigy mě přijde,že berou hned,alespon jsem to tak měla vždy. ceník je takový,že mají balíček a v něm icsi,pk,ah,et,opu a platí se 15tis + léky a ty ted asi vyjdou na nějakých 5tis,to beru ty dražší.

pigy
8. říj 2010

@sslunicko a nevíš, jaký je ceník pro samoplátce? mě už pojišťovna nic nebude hradit

sslunicko
8. říj 2010

@pigy tak to vím také dobře neb jsem tento pokus už měla jako samoplátce. ten balíček,co jsem ti psala,tak ten mají za 39tis + léky. ty nejlevnější jsou merional,pak normálně decapeptyl a všechno okolo,tak to by vyšlo na 10-15tis,ale já díky tady koníkovi sehnala léky a vyšly mě na 6tis.

pigy
8. říj 2010

@sslunicko tak to jsi zlatíčko a moc jsi mi pomohla, moc moc děkuji 🙂

sslunicko
8. říj 2010

není zač a ted se zeptám já proč přecházíš a odkud.

pigy
8. říj 2010

@sslunicko přecházím z ČB z ARTu, a proč, protože chci změnit prostředí a taky mi v artu vadí, že když se nezeptám, tak nevím, prostě přístup a ten se teda dost změnil, je to tam už pásová výroba 😒 chci někam pryč

sslunicko
8. říj 2010

chápu,jen aby jsi nebyla zklamaná,je to tak téměř všude.

pigy
8. říj 2010

@sslunicko no to je mi jasný, ale stačí mi, když čtu, co všechno je v jiných centerech automatický a co v artu není, prostě je toho víc a já chci změnu, nepříjde mi normální, když jsi objednaná na desátou a ještě v půl jedný sedíš v čekárně, není normální, když tě při ET pomalu zraní, na pokoji je zima, netopí, po transféru s tebou cloumají a naráží posterlí do dveří, sestry si jen tak zmizí na hodinku kdo ví kam, je toho prostě víc 😒

rejpama
24. srp 2014

Ahoj holky, chtěla bych někoho z vás zeptat na zkušenosti s ivf v plzni. Byla jsem na 2ivf v plzni natalartu ale bohužel neúspěšně, tak chci zkusit jít sem, prý mají lepší úspěšnost. Nemáte někdo zkušenost, a taky jak dlouho po objednání se čeká? Moc děkuju.