Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Naturální cyklus IVF. Máte zkušenost?

twins_sovovi
18. led 2021

Máte někdo zkušenosti? Ket nás čeká teď v lednu.

kocila
18. led 2021

@twins_sovovi myslis nativni IVF? Mam a bohate, co by te zajimalo?
Nebo myslis nativni KET?
Ja myslela,ze mas jeste snehulaky?

twins_sovovi
autor
18. led 2021

@kocila cauky🙂 takhle to mám právě napsané ve zprávě 🤷‍♀️. Máme jen jednoho sněhuláka. Mám volat 10den po MS. Zajímají mě léky zda budu brát zase progesteron nebo jestli to je zase něco jiného.

rootham
18. led 2021

@kocila ahoj. Aj mňa by zaujímalo. Vieš v stručnosti popísať, ak ťa to nezaťažuje moc? Dik.

kocila
19. led 2021

@twins_sovovi tak to jdeš na nativní KET, počká se u tebe na ovulaci (folikul 18-19 mm), buď pomůžou ovitrellem k ovulaci a 5 po dní ovulaci půjdeš na KET (zároveň 5 dní před transferem začneš brát progesteron)..toho 10. tě zkontrolují, jak vypadá sliznice a folikul..držím ti palce🍀

kocila
19. led 2021

@rootham nativní IVF je odběr vajíčka ještě před ovulací a oplodnění mimo tělo, po kultivaci ti embryo vloží zpět.. nepomáhá se žádnými hormony, jen ovitrelel na načasováná ovulace + ustrogestan po punkci... je to náročnější, protože folikul může prasknout dříve, než dojde k punci folikulu, výtěžnost je jen 1 vajíčko...
já volím tuto cestu, protože nechci stimulovat hormony (bojím se rakoviny)

rootham
19. led 2021

@kocila ok. Dik. Vlastne z názvu to je logické. Folikulik si sám rastie, odsaju a postupuju ako pri klasickom ivf. Mne foliky nerastli pri ivf... 2x... Max 12mm. Teraz len tak 20mmm...22mmm... A tak. Možno to vyskúšam. Určite je to aj lacnejšie