ISCARE Praha IVF. Máte zkušenosti?

mmichaella
16. říj 2019

Holky, gynekolog mi doporucil tuto kliniku, jelikoz tam sam pusobi, souhlasila jsem a ted jsem cetla kupu recenzi a celkem podes :((( Mate nekdo zkusenosti? Nebude to ztrata casu/penez/zdravi?

vitezove
16. říj 2019

@mmichaella Není to špatná klinika. Kamarádka tam chodila, s přístupem byla spokojená ale IVF jí nevyšlo a teď kliniku změnila. Já jsem tam byla jen 2x za doktorkou Malíčkovou na imunologii. Mě se tam moc nelíbilo, bylo tam hodně lidí, takový zmatek a stres. To mi nevyhovovalo. Chodila jsem do IVF Cube a tam je to takové menší a klidnější. Teď jsem přešla do Gennetu a čekala jsem ,že to bude právě obří jako Iscare. Sice je to větší, ale velmi příjemné, klidné, zorganizované. Gennet považuji v Praze za nejlepší.

nita1984
16. říj 2019

Máme z Iscare syna a pokud to bude nutné, půjdeme si tam i pro sourozence. Mudr. Drbohlav a Mudr. Lenertova. Za mě není nikdo, komu bych věřila více. Předtím dvě jiné kliniky v Praze.

nita1984
16. říj 2019

Jinak na každou kliniku najdeš pro a proti. Kamarádka utekla z Gennetu, já zas z Pronatalu. Přitom na obě kliniky najdeš i pozitivní reference. Základ je, aby člověk doktorům věřil. Bez toho to nepůjde nikde.

jika10
16. říj 2019

Mám z Iscaru 2 holčičky a nemůžu si na nic stěžovat

malenka3
17. říj 2019

Díky Iscare jsem dvakrát otěhotněla, profíci, pro mě super vše, nemůžu si stěžovat vůbec na nikoho. MUDr. Lacheta, Drbohlav, Hulvert, já tam byla opravdu spokojená. Nedošla jsem tedy nikdy do IVF, ale to myslím nevadí.

mmichaella
autor
17. říj 2019

Holky, moc diky za zatim pozitivni informace. 🙂